Wilkinson

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   4 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kmanci, Módosítva: 2013. július 25.

Kiszerelés:   4 db
Kategória:   Egyéb

Az Xtreme3 a Wilkinson legjobb eldobható borotvája. Három rugalmas penge és kompakt billenőfeje 100%-osan illeszkedik tested vonalához, hogy lábaid ragyogóan simák, bársonyos tapintásúak legyenek.

Csirip74

2017. október 29.

Szerintem a legjobb női borotva a piacon. Nemcsak szép a végeredmény, hanem a borotva is tartós, nem kell a második használat után eldobni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 29.

Enyke4

2017. szeptember 26.

Jò ez a borotva, sokszor vettem màr újra. Kèzre àll és nem pattog ki a làbam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

lovecreams

2017. szeptember 16.

Egész nyáron tökéletes szolgálatot tett. Jók a pengéi, sokáig kitart. Nem szántja a bőrt, kizárólag az ügyetlenségem miatt sérültem meg ezzel, ritkán:D Ár-érték arányban a legjobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

Gardana

2017. augusztus 24.

Nekem ez A Borotva!
Kézreáll,alaposan leszedi a szőrt,nem irritál és sokáig kitart egy borotva.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

Nekem ez A Borotva!
Kézreáll,alaposan leszedi a szőrt,nem irritál és sokáig kitart egy borotva.:)

FFlora1210

2017. augusztus 5.

A kedvencem volt. Ez az egy borotva volt, ami nem szabdalta szét a lábam, kényelmes és könnyű volt a használta. Viszont amit legutóbb vettem, borzalmasan gyorsan le kopott a krémező csíkja, illetve nagyon durván vágta a bőröm. Nagyon érzékeny a lábszáram, szóval utána nagyon szépen kipattogott. Nem értem, előtte mindig le radírozom a lábam, áztatom kicsit vízbe, de ezzel sikerült kicsit megszabdalnom a lábam. Egy csillagot le vonok, mert lehet balszerencsém volt és rosszat fogtam ki, de ha a következő csomaggal is ilyen lesz, akkor nem marad a kedvencem. Remélem nem kell keresnem másikat, mert árban ez kedvező volt és sokáig bírta is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Gica81

2017. május 23.

Szeretem :-) gyors, kényelmes és könnyű a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 23.

Szeretem :-) gyors, kényelmes és könnyű a használata.

Ryo

2017. május 21.

Most már elég rég használom, hogy véleményt mondhassak róla. Az eldobható borotvák közül szerintem ez a legjobb! Sokáig lehet használni, a kis géles csík kellemes érzést nyújt a bőrön és az ára is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 21.

tátombák

2017. április 25.

Sok rossz borotván vagyok túl, szeretek spórolni, de egy ideje rájöttem, hogy borotván nem szabad. Ezek a középkategóriás eldobható borotvák minden fillért megérnek. Ezt sokáig tudom használni, nem vág, leszedi, amit le kell. Régen egyesével csomagoltat vettem, de jobban megéri pakkban. Mindig van belőle itthon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 25.

Krisztinaia

2017. április 17.

Imádom. :)
A lábamnak mindegy, az az olcsó borotvától, gyantagéptől, epilátortól is szép..
Viszont intim részen kényes vagyok.. Mióta viszont ezt használom, már nem jön elő újabb szőrtüsző.
Erre a termékre is igaz, hogy ha lehetne, visszamennék az időben, és pofon vágnám a fiatalabb énem, amiért kis vackokat használt régen.. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Imádom. :)
A lábamnak mindegy, az az olcsó borotvától, gyantagéptől, epilátortól is szép..

balankaa01

2017. április 3.

Jó, jó, de használtam már jobbat is.
Én 3x tudtam használni, ami nem rossz, de én többet vártam. :)
Ja, és nem értem, hogy hogy tudja ezzel bárki megvágni magát... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 3.

Jó, jó, de használtam már jobbat is.
Én 3x tudtam használni, ami nem rossz, de én többet vártam. :)
Ja, és nem értem, hogy hogy tudja ezzel bárki megvágni magát... :D

Antioxidánsok: Tocopherol