Wilkinson

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   4 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kmanci, Módosítva: 2013. július 25.

Kiszerelés:   4 db
Kategória:   Egyéb

Az Xtreme3 a Wilkinson legjobb eldobható borotvája. Három rugalmas penge és kompakt billenőfeje 100%-osan illeszkedik tested vonalához, hogy lábaid ragyogóan simák, bársonyos tapintásúak legyenek.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Gabicc

2016. július 15.

Nekem eddig ez a kedvenc eldobható borotvám! Széles a feje, jó a krémező csíkja, jól borotvál, minden passzol! Egyedül azzal nem vagyok kibékülve, hogy a pengéi hamar kopnak, akárcsak az olcsóbb változatoknak. De elnézem, ha akciósan jutok hozzá :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 15.

elina555

2016. június 23.

Már vagy 100x ujravette. Néha ezt a fajtát néha a rózsaszint. Megéri a pénzét ☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 23.

Már vagy 100x ujravette. Néha ezt a fajtát néha a rózsaszint. Megéri a pénzét ☺

Betti92

2016. június 5.

Már nagyon sokszor újra vettem ezt a borotvát. Szeretem használni, jól kézre esik, sokáig bírják a pengék és sosem vágtam még meg magam vele pedig elég béna tudok lenni :D de ezzel lehetetlenség sebet ejteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 5.

hdora87

2016. május 15.

Én már régóta használom,és meg vagyok vele elégedve. DM-ben vettem, akciós volt dupla csomaggal. Nagyon tartós,nem kopnak le hamar a pengék.
Egy darabig még nem kell újat vennem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 15.

Egy darabig még nem kell újat vennem. :)

Babakalacs

2016. május 15.

Imádom! Eddig csak olcsó eldobható borotvát használtam, de most a párom vásárolt nekem és ragaszkodott egy jobb minőséghez. Áldom érte! Nagyon simán viszi, amit kell, és amiért külön imádom, a bikinivonalon mindig gondom volt apró foltokban véreztem, de most nem. Tartósságról nem tudok még beszélni egyszer használtam, de mivel nem kell 100x huzigálni egy csíkon gondolom bírja majd. Mától csak ezt veszem :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 15.

medeaa

2016. március 28.

Imádom! Tartós, kb. 1-2 hétig is remekül vág, pedig 2 naponta használom teljes láb + bikini + kar vonalon. A krémezőcsík hidratál, követi a test vonalát. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 28.

KuliKali

2016. február 23.

Nagyon jó! Sokáig használtam,tök jó a krémezőcsík,tartós,puhít,és nem kuka a 3. használat után!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 23.

bogczi

2016. január 25.

Imádom! Eddig a Gillette Venus vonalából volt borotvám, szerettem, de az idő múlásával rájöttem, hogy gyorsan kivégzem és szeret vagdosni is.
Ez viszont egy csoda! Erős a szőröm sajnos, nem borotválom mindig, de sokszor meg epilálni nincs időm, marad ez. Remek a krémezőcsíkja, nem irritál, nem ragad, ahogy sok borotváé, és ami a legfontosabb, nem hal el 3 borotválás után! Sokkal tovább használható, mint más borotvák, nem vág meg 2 használat után. Ami egyedül nem tetszik benne, az a kis műanyag tartóka a pengére, furi kicsit :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 25.

dori96

2016. január 25.

Update
kb fél éve úgy voltam vele,hogy kipróbálok más borotvákat is. de egyik sem vált be úgy, mint ez, úgyhogy visszatérek hozzá. tényleg nagy kedvenc, kár volt lecserélnem:/

én is ebben bízok évek óta. a többitől véreztem, nem vágta le rendesen stb.
ez tökéletes . a pengéje is bírja, persze le kell ferőtleníteni, és akkor lehet sokszor használni. darabja 350, csomagban 4-1000ft körül szokott lenni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 25.

Update

én is ebben bízok évek óta. a többitől véreztem, nem vágta le rendesen stb.

NPetraL

2016. január 1.

Kedvenc borotvam! Nagyon sokaig hasznalhato, az ara is jo de legfokepp nagyon jol vegzi a dolgat!:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 1.

Antioxidánsok: Tocopherol

PVP 0 0