Wilkinson

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   4 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kmanci, Módosítva: 2013. július 25.

Kiszerelés:   4 db
Kategória:   Egyéb

Az Xtreme3 a Wilkinson legjobb eldobható borotvája. Három rugalmas penge és kompakt billenőfeje 100%-osan illeszkedik tested vonalához, hogy lábaid ragyogóan simák, bársonyos tapintásúak legyenek.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

wifey

2015. május 12.

Magasan a legjobb az eldobhatók között, megbízható, nagyon jól teszi a dolgát, sokáig éles marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 12.

Someone92

2015. április 27.

kedvenc borotvám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 27.

kedvenc borotvám.

lilla0808

2015. március 10.

Nagyon sokféle borotvát használtam már, és valamiért egyikkel sem voltam megelégedve igazán. Aztán rátaláltam erre....azóta mindig csak ezt választom. Egy húzással leszedi a szőrt, és még én sem vágtam meg vele magam, ellenben a más márkájúakkal. Akár négy-öt alkalommal is simán használhatóak. Egyszerűen i-má-dom! 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 10.

Madi

2014. december 17.

Kismillió eldobható borotvát kipróbáltam, valahogy mindig ennél lyukadtam ki. Olcsó, sokáig bírja, klassz a krémezőcsíkja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 17.

Senhora

2014. szeptember 15.

A legjobb borotva. Egyszer sem vágtam meg magam velük és egy húzásra leviszi a szőrt. Megbántam, mikor mással próbálkoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 15.

Ramy

2014. június 23.

Eldobható borotvák között az egyik legjobb! Még akkor sem vágom meg magam ha se gélt, se tusfürdőt nem használok, csak simán áthúzom vele a lábam. 3-4x tökéletesen lehet használni egyet.
Megmondom őszintén, gyakran veszem meg a férfi változatát :D mert 3-400 Ft-al olcsóbb és különbség pusztán a színében van :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 23.

toteme3

2014. május 13.

Már nem is tudom, hány éve használom ezt a borotvát. Ár-érték aránya teljesen jó, a penge tartósságával is elégedett vagyok, eldobható borotvához képest nekem sokáig bírta.

Illetve az igazsághoz hozzátartozik, hogy én a folyóvizes öblítésen kívül mindig ki is "ütögetem" belőle a szőrszálakat a kagyló vagy a kád szélén, ezt még egy exem mutatta mint borotválkozás közbeni "fogást". Lehet ezért nincs gondom a tisztíthatóságával sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 13.

siss

2014. április 25.

1 darabos kiszerelésben vettem,így nem is volt olcsó.Sokáig éles,simára borotvál.Könnyű tisztítani,teljesen kimosható belőle a szőrcsi.Amit viszont utálok benne,hogy az élessége ellenére nyúzza a bőrömet.Viszont nekem megvan ennek a férfi változata is,zöld-fekete.Na,az egyáltalán nem nyúz semennyire sem.Ráadásul feleannyiért vettem mint a nőit,a színe engem nem zavar,úgyis külön tárolom a sajátomat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 25.

sztinke

2014. április 25.

Ritkán használok borotvát, de akkor ezt. :) Teljesen jó, könnyű vele borotválni, az eredmény sima lesz egyetlen lehúzással is, nem irritál és az ára sem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 25.

fuge7

2014. április 16.

Jó kis borotva, jól leszedi a szőrt, viszont hamar (kb 5-6 használat után) elkopik. Ezt onnan veszem észre, hogy többször is végig kell húzni a felületen, és utána egyre inkább kipattog a bőröm.
Érdekes, hogy minden pengének romlott a színvonala az utóbbi időben, a barátom is erre panaszkodik (ő Gillette Mach3-mat használ).
Visszasírom a régi 3 pengés eldobható Gilette Venus-t. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 16.

Visszasírom a régi 3 pengés eldobható Gilette Venus-t. :(

Antioxidánsok: Tocopherol