Wilkinson

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   4 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kmanci, Módosítva: 2013. július 25.

Kiszerelés:   4 db
Kategória:   Egyéb

Az Xtreme3 a Wilkinson legjobb eldobható borotvája. Három rugalmas penge és kompakt billenőfeje 100%-osan illeszkedik tested vonalához, hogy lábaid ragyogóan simák, bársonyos tapintásúak legyenek.

Nicu

2014. április 5.

Szerintem nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 5.

Szerintem nagyon jó.

agotanna

2014. március 20.

csak ezt! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 20.

csak ezt! :D

linda.labik

2014. március 3.

A legeslegeslegjobb :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 3.

A legeslegeslegjobb :)

Black Fairy

2014. március 3.

Abszolút kedvenc...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 3.

Abszolút kedvenc...:)

Csilluska

2014. február 9.

A nővérem évek óta ilyen borotvát használ, én meg Gillette Simply Venus 3-at, vagy Simply Venus 3 Plus-t, de a legutóbb úgy gondoltam, én is adok egy esélyt neki, elsősorban mert olcsóbb, mint a Gillette, ráadásul itt 4 db borotvát kaptam, a Venus 3 Plusban pedig csak 3 van... Nem bántam meg, hogy ezt választottam, mert nagyon jól lehet használni, alaposan borotvál, sima lesz minden felület. :) Ráadásul ezzel még egyszer sem sikerült megvágnom magam, pedig ez nálam sajnos gyakran elő szokott fordulni, amilyen béna vagyok. :D Úgyhogy meg van az új kedvencem, mostantól biztos, hogy mindig ilyet fogok venni. A Gillette-nél ezerszer jobb, mert olcsóbb, szerintem alaposabb is, ráadásul biztonságosabb is. Nekem nem kell ennél több.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 9.

cutecurly

2014. február 2.

Az összes idáig kipróbált borotva közül nálam ez a termék a nyertes. Jó élesek a pengék, sokáig is azok maradnak. 1db-os kiszerelést szoktam vásárolni a Dm-ben kb. 350 Ft-ért ami nekem két hónapig tökéletesen elég, heti 1-2 használat mellett (lábam és karom epilálom).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 2.

babyface

2014. január 27.

szerintem simán van olyan jó, mint a gillette venus riviera. mivel pont kifogytam anyukámtól loptam egy ilyet és nekem bevált :) a gillette bumszli feje miatt nem mindenhol volt kellemes használni, ennél ez nem probléma és jól is szuperál lehet legközelebb ilyet veszek bár árban nem tudom melyik a kedvezőbb (de gyanítom hogy ez)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 27.

viktoriacsoke

2014. január 12.

Szeretem ezt a borotvát, nekem bevált

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 12.

Szeretem ezt a borotvát, nekem bevált

nikol134

2014. január 4.

Nagyon hatékony, és tartós, a rugalmas hajlatokhoz igazodó fej csak ráadás, nagyon szeretem, utazásokhoz veszem inkább, mikor nem vagyok biztos benne, hogy lehet epillátort használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 4.

RitaSummer

2013. november 21.

Van a dm-ben darabonként lecsomagolva 350 Ft-ért olyant szoktam venni. Szerintem jó hogy ezt a fajtát meg lehet venni egyesével ezért megy a 4 pont. Hatékony meg minden sima lesz a lábam mint a babapopsi csak mondjuk mi lenne ha soha többet nem nőne rajtam semmi nem odavaló sehol és akkor nem kéne borotva?! Nem????DE!!! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 21.

Antioxidánsok: Tocopherol

PVP 0 0