WiseTree Naturals

Ár:   2778 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: miri77, az összetevőket feltöltötte: Doryyy, Módosítva: 2017. január 23.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

• hidratálja és gátolja a bőr kiszáradását miközben jelentős regeneráló és nyugtató hatásokat is kifejt miközben véd a környezeti hatásokkal szemben,
  • növeli a bőr feszességét, rugalmasságát, csökkenti a ráncokat (felerősíti a természetes kollagén szintézist, többek között a ráncok csökkentéséért felelős dermális kollagénét), további védi is a kollagént a természetes degradációtól,
  • felveszi a harcot a káros szabadgyökökkel szemben egyúttal csökkenti azok képződését, antioxidáns és gyulladásgátló hatásokkal bír,
  • serkenti a bőr vérkeringését, ezzel a sejtek oxigénfelvételét; gátló hatást fejt ki a kollagén degradációjában kulcsszerepet játszó kollagenáz enzimre, a lipid-peroxidációra amivel szintén késlelteti az öregedést,
  • csökkenti az oxidatív stressz negatív hatásait (bőröregedés, ráncok kialakulása),
  • az újonnan képződő szövetekben növeli az antioxidánsok (szuperoxid-diszmutáz, kataláz stb.) mennyiségét,
  • megújítja és erősíti a bőrt, így biztosítva a fiatalos, sugárzó kinézetet,
  • segít helyreállítani a bőr és a vérerek szerkezetét,
  • véd a napsugárzás szárító, káros hatásaitól (UV - ultraibolya, IR - infravörös), csökkenti a napégés okozta bőrpírt és egyéb bőrirritációkat (azonban nem helyettesíti a nagy fényvédő faktorú napozókrémeket),
  • intenzíven táplálja a bőrt (A, B, C, D, E, K stb vitaminok, flavonoidok, kvercitin, likopén, omega-6 zsírsavak, béta-karotinoidok stb),
  • segíti a sebgyógyulási folyamatokat, csökkenti a bőpírt,
  • világosítja a bőr tónusát, mérsékli és halványítja a pigmentfoltokat,
  • serkenti a természetes hialuronsav termelődést, így segíti a bőr optimális hidratáltságának fenntartását és regenerációját.

aszparágusz

2017. február 16.

Csak négy napja használom a hatásáról még nem sokat tudok nyilatkozni. Az biztos, hogy szerintem nagyon büdös a bőrnek is sárgás színe lesz tőle és a ruhát is megfogja. A ruhából mosás után kijött, de azért ez nem annyira jó.

Igazából kellemes érzés, puha tőle a bőr, én éjszakai krémnek még újra is venném talán a jó összetevők miatt, de így, hogy fog, nem valószínű.

Az összetevők miatt kap 3 pontot , ha esetleg kiderül róla valami szuper hatás felpontozom.

UPDATE Hát végül megszerettem. A pigmentfoltokat, napfoltokat egyértelműen halványítja. Olyan a bőrön mintha egyáltalán nem hidratálna, nem lesz zsíros tőle, viszont mégis szép. Az arcomra is kenem. Először úgy gondoltam, nem veszem újra, de rendeltem a karácsonyi akcióban egy csomó más dolgot és kaptam kettőt ajándékba. Az utolsónak amit kaptam javítottak kicsit az illatán, de azért így elég furcsa.

Valahogy egy idő után rákattan ezekre a krémekre az ember. Vettem már szérumot , krémet, rugalmas bőr kapszulát. A krémekből az összeset magamra kenem egymás után, először a szérumot , arra a testápolót és végül az arckrémet. Mivel mindent egyszerre kezdtem használni nem tudom mitől javult meg a bőröm, de ezerszer szebb mint volt, azt hiszem sose fogok mást használni, csak wisetreet.

Én csak a saját honlapjukról rendelek, mert másnapra megkérkezik a csomag és nagyon rugalmasak mindenben, ez is nagyon tetszik.

UPDATE 2: Most, hogy jött a hideg iszonyú száraz lett a bőröm és így már nem hidratál elég jól, de ezért nem vonok le pontot, mert normál bőrre jó. Viszont az új kiadásnak határozottan finom illata lett, ez nagy pozitívum.

UPDATE 3: hát csak lepontoztam. Csak az összetevők miatt kap 3 pontot, amiatt, hogy mindent sárgára fog nullát érdemelne.Már nincs kedvem bekenni magam, mert olyan a pizsamám egy nap alatt mint egy koszos felmosórongy. Nem értem, hogy írhatják a honlapon, hogy a ruhát nem szinezi, iszonyú sárga lesz tőle minden.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 16.

Doryyy

2016. július 27.

Első alkalomnál tartok,így az első benyomásaimat tudom elmondani, nem a hatását. Szép flakon, kézreáll, olyan bizalomgerjesztő, hogy majd valami fincsi krém jön ki belőle, amitől hú, de szép lesz a bőröm. Ehelyett libafos jön ki belőle. Színre és állagra is. Nem túlzok. Odaputtyan a kezembe egy libafos zöld kence, aztán szépüljek tőle. A flakon kinézete alapján teljesen ellentétes a belőle kijövő tartalommal. Na, de a szaga is említésre méltó, mert illatnak semmiképpen sem lehet mondani. Annyira rossz, hogy piszkosul küzd az énem, hogy vajon lesz-e olyan szép a bőröm, hogy ezt megéri elviselni érte. Olyan, mint ami büdös, de citromos szaggal próbálták elnyomni. Némi lelkiismertfurdalásom is van, ahogy írom ezeket a sorokat, mert komolyan azt hiszem, hogy a kinézete alapján főleg, ez tuti romlott. Persze az összetevők alapján meg rendben lehet, mert tele van rakva zöldekkel.... A bőröm amúgy tapintásra rendben van, sőt tetszik is. Nem zsíros, és nem is csak olyan, hogy bekentem, aztán semmi. Este lefekvés előtt használva viszont tuti ki lennék tessékelve az ágyból a szaga miatt. Tényleg nem tudom, hogy mit kezdjek vele. Igazából a hiúságom küzd a józan ésszel...még nem tudom melyik győz...
Másnap: nem hagy nyugodni. Nagyon tetszik a bőröm utána. Rugalmas, egészségesen feszes, nem húzódik. Szerintem minden nő ilyen bőrre vágyik. Csak büdös és nagyon csúnya a krém. :((((((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 27.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Calcium Ascorbate, Camellia Sinensis (White Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate