WiseTree Naturals

Ár:   11 480 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   online, biobolt   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: birosz, az összetevőket feltöltötte: Gyevocska, Módosítva: 2017. október 4.

Ár:   11 480 Ft
Lelőhely:   online, biobolt
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

"Szervezetünket két fontos hormon uralja: az ösztrogén és a progeszteron. E két hormon kényes egyensúlya befolyásolja a női testet, annak egészségét. Sajnos sokszor megtörténik, hogy felborul ez a nagyon kényes egyensúly. Fontos tudni, amennyiben nem termel elegendő progeszteront a szervezetünk, vagy túl sok vegyi anyag hatásának vagyunk kitéve nap mint nap, úgynevezett ösztrogén dominancia alakul ki. A vegyi anyagok jelentő része ugyanis ösztrogén hormonként azonosítódik a szervezetünk által. Tehát a már említett progeszteron-ösztrogén egyesúly felborulása számos rendkívül kellemetlen tünetet produkálhat. Ekkor pedig jönnek a szenvedések, a nyűglődések, a nők körében jól ismert diszkomfort érzés. Ugye, ismerős? Nos, nem feltétlenül kell azonnal nőgyógyászhoz rohanni! A WTN innovációja gyengéden nyújt természetes megoldást, nevéhez és híréhez hűen száz százalékban természetes és növényi összetevői révén.

WTN természetes progeszteron krém kulcsösszetevője a vad yam gyökér kivonat. Ez a hatóanyag legfőképp nőgyógyászati problémák terén fejti ki áldásos hatását. A Ciklusbarát krém a hormonális problémák megoldásában kulcsfontosságú. A hormonális egyensúlytalanságok hátterében a legtöbb esetben megfigyelhető az alacsony progeszteron szint egyúttal az ösztrogén/progeszteron arányának felborulása. Így a problémák kezelésénél szinte minden esetben nélkülözhetetlen a természetes progeszteron pótlás."

Csobanka

2021. június 29.

Nekem visanne szedése után jól rendbe tette a ciklusomat, elviselhetővé tette és meghosszabbította a vérzés mentes napokat, györgytea szurokfű cseppekkel kúraszerűen és ciklusbarát étrendkiegészítővel szedve a márkától. Közben orvosi utasításra abbahagytam mert nem estem így sem teherbe és az ezekkel lévő értékeim tök jók voltak, csak teherbeeséshez nem elég jók de ref értéken belüli tsh, progeszteron, ösztrogén, viszont most enélkül is meg kellett csináltatnom a dolgokat és így duplája volt a tsh-m, a tesztoszteronom 3-szorosa... Mondjuk terhes nem lettem de közel 3 év dienille és 2 év visanne után nem nagy csoda, szerintem ha nem lesz a baba napirenden visszatérek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 29.

nora333

2021. január 7.

Van egy miómám ami növekedett az utóbbi 1 évben, a menstruációm erős, de nem fájdalmas. Viszont nagyon fáradt és gyenge szoktam lenni. Emiatt kezdtem el régebben használni a napi 2x a krémet. Kb. 3 hónap után vettem észre, hogy észre sem veszem, hogy megjön a havim. Teljesen jól vagyok. Azt nem tudom még, hogy a mióma növekedését meg tudja-e állítani a krém önmagában. De már azért megéri, mert jobb a közérzetem tőle. Pár éve használtam egy norvég progeszteron krémet, és az ultrahang azt mutatta hogy nem növekedett a mióma abban az időszakban (kb 1.5 évben). A WTN krém gazdaságosabb és magyar fejlesztés ezért esett rá a választásom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 7.

Milli006

2019. július 24.

Nekem teljesen rendben van a mensim, viszont az ovu tesztek soha nem sikerültek "igazán" pozitívra... volt két erős csík ugyan, de azt vártam, hogy a csomagoláson lévő, kontroll csíknál erősebbet is sikerül összehozni. nos jelentem, kb. 1 hónapja használom esténként a krémet (de én nem alkarra kenem, hanem combtőhöz, ahol nagyon vékony a bőr) és láss csodát, az ovu teszten a csík minden eddiginél erősebb lett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 24.

Lili90

2019. június 13.

PCOS-el, IR-el és Hashimoto thyreoditis-el élem mindennapjaimat. A múlt évben ciklusom kitolódott 60 napra, közérzetem borzalmas volt. Idén januárban kezdtem el alkalmazni ezt a krémet, mert szerettem volna természetes hatóanyagok segítségével normalizálni a havi ciklusomat. És bevált. :)
Ajánlom mindenkinek aki hasonló problémákkal küzd.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

Ajánlom mindenkinek aki hasonló problémákkal küzd.

kovacsrekaa

2019. február 25.

Kolleganom rendszeresen hasznalja ezt a kremet. Eloszor nem tudtam mi is ez, igy o meselt eloszor rola. Nem hittem benne, valahogy nekem ez a “bekenem az alkarom es de jo lesz a havim”cimu tortenet eleg hihetetlen. O meselte hogy nuvaring huvelygyurut hasznalt, majd miutan babaproject miatt abba hagyta a menzesze 40-50 nap elteltevel jelentkezett. Amiota ezzel keni az alkarjat, 28-30 napos lett a ciklusa. Na itt felkaptam a fejem, hiszen en is nuvaringet hasznalok es a menstruaciom elegge problemas. A gyuru eltavolitasat kovetoen 1-3 nap elteltevel kene a menstruacionak jelentkezni, ez nalam atlag 4 nap lett illetve 2 maximum 3 napig tartott. Kolcson adta a termeket, probaljam ki. Szombaton bekentem az alkarom majd vasarnap reggel is, illetve a gyurut is eltavolitottam. Hetfon este pedig jelentkezett a menstruaciom es 6 napon keresztul tartott. Most, hogy akcios igy rendeltem egy kencet magamnak is. Nagyon jo termek, akinek problemas a ciklusa merem ajanlani!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 25.

Giside

2018. október 22.

Nagyon regota kuzdok osztrogendominanciaval es az abbol eredo borzaszto mellekhatasokkal.
A krem elso 14 napnyi hadznalata utan teljesen elmult a szornyu premenstruacios szindromam, max a mellem feszult.
Az eddigi eros gorcsos mensi fajdalom helyett egy egyaltalan nem erezheto lajtos mensi jott.
Eddig jo a krem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 22.

Eddig jo a krem.

lysza1985

2018. július 26.

Rendszertelen ciklussal küzdök, ami rendszertelen peteéréssel társul, így a babaprojekt eléggé nehézkes volt. 2év sikertelenség után végső elkeseredésemben adtam ennek a krémnek egy esélyt. Már az 1.hónapban lett peteérésem, a második ciklus után pozitívat teszteltem és biztos vagyok benne, hogy a krém segített!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 26.

Antioxidánsok: Tocopherol, Squalene
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopherol, Glyceryl Linoleate

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).