Women'Secret

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Women'Secret üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zs001, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. június 10.

Lelőhely:   Women'Secret üzletek

Kiadás éve: 2016

Illatkategória: orientális-virágos

Illatösszetevők: olasz mandarin, citrom, körte, mandula, rózsa, jázmin, narancsvirág, praliné, pézsma, vanília

Women'Secret Eau My Secret miniparfüm+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: roll-on miniparfüm:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)

dorika7619

2019. március 14.

Egyik kedvencem ez az illat, mindennapos használatra tökéletes. Lehetne tartósabb is, de nem túl drága, úgyhogy kétszer-háromszor használom egy nap.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 14.

kolozsve

2019. február 9.

Nagyon finom, abszolút púderes illat, rajtam tartós is. Nem szerelem, de szívesen viselem. Hideg napokra, sálba burkolózva tökéletes, viszont alkalomhoz is el tudom képzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 9.

csFanni24

2018. december 1.

Az első pillanatban levett a lábamról az illat. Minden alkalomra tökéletes, és imádom a finom és elegáns kiszerelést is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 1.

UPanda

2018. június 11.

Először kellemes édes-púderes illatnak éreztem, ezért feltétlenül be kellett szereznem, ráadásul mindjárt a testápolójával együtt. Kb. 2 alkalommal használtam, azóta érintetlenül üldögélnek a polcon. Aki még nem ismeri, semmiképp ne számítson exclusive illatra. Kellemes, de semmi extra, semmi elegancia.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 11.

Kingucii

2018. március 3.

2016.december 28
Én csupán a Dm-ben szaglásztam meg fújtam a kezemre belőle, hát valami elképesztően finom, édeskés nőies illat!
Egyébként sokáig érezhető. Tervben van a beszerzése!!!

2018.március 3.
El is felejtettem updatelni.
Tavaly megkaptam névnapomra, finom illata van, bár annyira nem tartós.
Rossmannban, Dm-ben beszerezhető. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 3.

2016.december 28
Egyébként sokáig érezhető. Tervben van a beszerzése!!!

2018.március 3.
El is felejtettem updatelni.
Tavaly megkaptam névnapomra, finom illata van, bár annyira nem tartós.
Rossmannban, Dm-ben beszerezhető. :)

juditkaa70

2018. január 13.

Egy keleties virágos illat,amely teljesen lenyűgözött. Sajnos tartóssága nem az igazi,de én nagyon nagyon szerettem ezt az illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 13.

Aryaa

2018. január 13.

A téli csomagleárazások alkalmával jutottam hozzá ehhez a kis szépséghez, illetve az egyik társához. A csomagban volt még mellette egy testápoló is, az is egész kellemes, de egyértelműen inkább csak azért van, hogy az illatot tartósabbá tegye. Az illat... Mikor itt elolvastam az illatjegyeit nagyon meglepődtem, nekem valahogy egyáltalán nem ilyen. Egy nagyon édes, púderes illatnak mondanám inkább - de lehet én vagyok a hülye, sőt. Mindenesetre nem egy túlságosan tolakodó illat - nekem ez lett a mindennapi fújkálós parfümöm. Nem túl egyedi, nem túl alkalmi. Csak egy finom illat, amit mindig ha magamra fújok, jobb kedvem lesz. Az illata nem a legtartósabb - a sárga változata nekem ilyen téren jobban bejött, viszont egy fél napon keresztül, bizonyos napjaimon egész nap érzem. (A sárgánál még zuhanyzás után, és másnap reggel is, ezért mondom, hogy ez annyira nem tartós.) Az egyik kedvencem lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

sztr12

2017. december 17.

Imádom az illatát, kellemes, édeskés, kicsit tavaszias. A Rossmann-ban leértékelve találtam rá, így megvettem és egyáltalán nem bántam meg, rajtam egész nap érezhető az illata. Abszolút 5 csillag. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 17.

Myselfie

2017. november 25.

Tegnap szagolgattam a Müllerben. Egy kis papírra fújtam belőle, ott nagyon kellemes illata volt, ez tetszett a legjobban mind közül. Annak ellenére hogy EDP, sajnos nem volt túl erős illata, de ilyen áron elég kellemes volt, gondoltam veszek egyet. Fújtam belőle a bőrömre is, hogy mégis lássam, hogy viselkedik élesben, addig mentem pár kört a boltban. Hát valami iszonyatos illata volt rajtam, nem is lehetett illatnak nevezni! Mintha valami égett szaga lett volna, borzalmas volt... Még jó, hogy nem vettem meg a papíros szaglászás alapján! Sajnos az én bőrömmel nagyon nem működött valamiért... :\

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 25.

postareb

2017. november 24.

Nagyon kellemes, finom illat. Ár-érték arányban szerintem megfelelő. Nem egy nagyon különleges parfüm, de mindennapos használatra szerintem tökéletes. Igazi kis nyári/tavaszi frisseséget hordoz magában.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 24.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Linalool, Geraniol, Coumarin, Citral
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Színezék. Lilás piros.