WU2

Ár:   600 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   1000 ml   Bőrtípus:   Normál, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MoziRozi, Módosítva: 2011. május 21.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál, Zsíros

snowyfairy

2016. szeptember 2.

Úgy hallottam, hogy a nevének a rövidítése "Universal Waschmittel" vagyis univerzális tisztító szer. Tényleg olyan a hatása is. Nagyon oldja a zsírt, konkrétan szalma szerű gubanc fészket csinált a hajamból. Nem is értem, hogy a szüleim miért zengnek ódákat erről a samponról. Felmosásra és sminkecset mosásra jó lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 2.

Szandi95

2016. augusztus 29.

Régen még szerettem kiskoromban.Mára a használata után kész rémálom volt..a fejbőröm úgy viszketett tőle.Felmosóvízbe ajánlom, a padlót jól tisztítja. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

SSSAAA

2016. augusztus 13.

Rendkívül sprőd és gubancos lett tőle a hajam, többet biztosan nem veszek. Nem javít, hanem érezhetően ront a hajam állapotán. Nem tudom többre értékelni 1 csillagnál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

Norancs

2016. augusztus 10.

Unoka tesomék és az anyja csak ezt használják vagy 20 éve:DD nekik csak ez használ . Tapasztaltam hogy az illata jó és az àllaga is

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 10.

vikcsi

2016. augusztus 9.

Kiskoromban szinte csak ezt használtuk hajmosásra. Aztán pár éve úgy gondoltam, hogy újraveszem, de sajnos nem igazán hozta azt, amit szeretem volna. Borzasztó módon szárított, gubancos lett a hajam tőle. Sajnáltam, mert nagyon akartam szeretni. 3 csillagot kap az illat és a régi emlékek miatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 9.

Valentine

2016. augusztus 8.

Gyermekkoromat végigkísérte ez a termék. Aztán 16-17 évesen annyira érzékeny lett a fejbőröm, hogy folyamatosan kisebesedett. Ekkor leváltottam. Azóta csak ritkán "akadt dolgom" vele. Ahhoz kétség sem fér, hogy jól habzik és jól tisztít. Azonban a hajvégeket nagyon kiszárítja, a zsírosodást pedig ez sem szünteti meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

katagali92

2016. július 30.

Egyszerűen borzadály...... annyira összegubancolta a hajam, hogy szinte semmivel nem tudtam rajta lágyítani. Nekem az illata sem tetszik, a zsírosodát úgy oldja meg, hogy cserébe sivatagi homokot csinál a hajvégekből. Soha többet! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 30.

tasra

2016. július 29.

Kiváló zsíros korpás hajra. Nagyon jó tartást ad, de összegubancolódik tőle a haj.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 29.

bymboo

2016. július 24.

Takarítani jó,de mint sampon,semmit nem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 24.

Takarítani jó,de mint sampon,semmit nem ér.

csibike100

2016. július 20.

Tényleg jól tisztít, de hamarabb zsírosodik tőle a hajam, a hajvégeimet pedig kiszárította.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 20.