WU2

Ár:   600 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   1000 ml   Bőrtípus:   Normál, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MoziRozi, Módosítva: 2011. május 21.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál, Zsíros

EnyediF

2019. március 31.

Nagyon sokáig használtam, sokáig bevált, aztán fél éve rátaláltam A SAMPONra, (Pantene). A héten otthon újra ezt használtam, és azt tapasztaltam, hogy már a negyedik napon (én heti egyszer mosok hajat) már csupa zsíros a hajam, az ötödikén pedig elviselhetetlenül viszketni kezdett a fejbőröm, hogy azonnal el kellett dobnom mindent, és rohantam hajat mosni - a pantene-nel. Azóta nem használtam a wu2-t, és csodák csodájára azóta nem viszket így a fejbőröm akkor sem ha már nagyon érik az a hajmosás.
Az értékelés csak azért kat kettest, mert hajdanán ez volt a kedvenc, de most nagyot csalódtam ebben a termékben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 31.

Petravagyok

2019. március 28.

Samponkent nulla, zéro.
Viszont felmosasra tokeletes, oldja a zsirt es jo illatot hagy maga utan, a padlo csillog-villog
Sminkecset modasara is tökéletes es gazdasagos.
Csak arra nem jo, amire valo :)
Ja es a kutyamat is ezzel mosom nyarant :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

Samponkent nulla, zéro.
Sminkecset modasara is tökéletes es gazdasagos.
Csak arra nem jo, amire valo :)
Ja es a kutyamat is ezzel mosom nyarant :D

Anthaval

2019. március 23.

Még tinédzserként használtam, akkor jó volt a zsíros hajamra. Múltkor úgy voltam vele, hogy megpróbálkozok vele újra. Hát, nem tudom, hogy mi lett vele, de a második használat után elkezdett csomókban hullani a hajam tőle, ráadásul a végeket úgy kiszárította, hogy lehetetlen feladat volt kifésülni teljesen. Soha, semmilyen samponnal nem volt ehhez fogható problémám. Messziről el fogom kerülni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 23.

natasa

2019. március 23.

Régi szép idők... Ez az illat... Nekem még a gyermekkori fodrászatok is eszembe jutottak róla. Valamiért sokkal extrémebb habzást vártam, de egy cseppet sem bánom, hogy nem fulladtam bele a habba. Na ez a sampon tisztít rendesen! A hajam kifejezetten sokáig bírta frissességgel mosás után. Legközelebb balzsamot is használni fogok hozzá.
Tudom, hogy Antal Vali ezzel csak takarítana, de én azért mosok vele hajat is. Nem fogom rendszeresen használni, mert többnyire kímélőbb kozmetikumokat igyekszem használni, de néha-néha jó ezzel átmosni a hajamat, alaposan megtisztítani. Főleg pl. hajfestés után. Szóval én nem csalódtam benne még, és elfogult is vagyok a retro dolgokkal. Igaz, hogy csak egy kisebb kiszerelést vettem,egyelőre jó ez így.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 23.

Esztuci

2019. március 16.

Mivel meggyőzően javasolták, gondoltam kipróbálom. Adtam neki egy esélyt. Jól tisztít, ez igaz. De... Az én hajamat rettenetesen nehéz kifésülni utána, mindegy milyen balzsamot vagy fésülést könnyítő sprayt használok. Nem éreztem azt sem, hogy zsíros hajra való lenne. Nekem ez most egy nagy NEM.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 16.

Dana1983

2019. március 16.

Én most kizárólag samponként értékelem, mert azt mindenki tudja, hogy takarításhoz, kocsimosáshoz kiváló.
Nekem szögegyenes, vékony szálú hajam van és ha hosszabb ideig használom ugyanazt a fajtájú sampont, akkor már a hajmosás utáni másnap délután csatak zsír meg korpa a fejem. Szóval most ez jött a sorban. Az illatával és a habzásával semmi bajom, eléggé gubancolja a hajat, de viszonylag könnyű kifésülni, csikorgósra tisztít, még az arcbőröm is kiszárad tőle (pedig azt nem mosom vele) és ez a Butylphenyl Methylpropional eléggé ijesztő.
Pozitívuma, hogy lassabban zsírosodik a hajam és nem is korpásodik annyira.
Legközelebb kipróbálom a száraz hajra való verzióját is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 16.

Pozitívuma, hogy lassabban zsírosodik a hajam és nem is korpásodik annyira.
Legközelebb kipróbálom a száraz hajra való verzióját is.

CzFru

2019. február 4.

Jó, öreg, nyanyasamponom :) Mindig visszatérek hozzá. Az egyetlen sampon, ami nyikorgósan tisztára mossa a hajamat. Mellette különféle olajakat használok még, vagy hajápolókat. Mellesleg ló,-és kutyamosásra is szuper, csak oda a száraz hajra való inkább :)

UPDATE: Nem tudom mi történt vele...régen imádtam, ismertem az illatát. Anyukám is ezt használja évek óta, ugyanúgy mint én. A zsírosodó fejbőrömet rendben tartotta és a száraz végeket sem gyilkolta meg,. Az utóbbi időben fura lett az illata, és zsírosodik tőle már másnap a hajunk és viszket a fejünk. Sutyiban végigszagoltuk az összes palackot különböző boltokban..a gyártót is felhívtuk, hogy változott-e valami, állítólag nem. Nem vesszük többet...legalábbis amíg a régi jó illatot nem érezzük újra egy palackon :( Most újraindul a samponkeresés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

tenagi

2019. január 12.

Takarításra kiváló :D De nem kenném a fejemre az fix, már a szagától rosszul vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

laurapasztor

2019. január 10.

Egy szó rá: szörnyű. Az amúgy is gyorsan zsírosodó hajam csak még rosszabbá tette, büdös, kb lehetetlen kimosni a hajból, ragadós,szilikonos érzetet hagy :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 10.

lilielli

2019. január 5.

Jézusom,gyerekek.....!Nagyon szerettem volna szeretni...,de ebben a hányás szag keveredik a romlott borotvahab szagával.Igaz,sapkás időszak van,de a 2.napon zsíros a hajam-ha nincs sapkás időszak,akkor is. A hajam természetes,nagyon göndör,és mégis...2,3nap alatt elég zsíros a töve.Sajnos ez a sampon se segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 5.