WU2

Ár:   600 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   1000 ml   Bőrtípus:   Normál, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MoziRozi, Módosítva: 2011. május 21.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál, Zsíros

Lokin

2012. január 4.

nemrég kezdtem el használni...elég folyékony állagú, ezért sok kell belőle hogy rendes hab képződjön (én nem tapasztaltam a kiváló habzást amit itt többen írtok), eléggé szárítja a hajat, az én zsíros hajamra elég jó, kb 3 naponta kell mosnom az eddigi 2- vel szemben, remélem hogy idővel ez is jobb lesz...hajszárítás után szép dúsnak tűnik a haj. Negatívum hogy nincs balzsamja, ami miatt vagy nem használsz és akkor széttöröd a hajad fésülésnél vagy másfajta balzsamot használsz, de akkor rontod/javítod a helyzetet, de nem tudod melyik mert 2 márkát használsz egyszerre...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 4.

davincsike

2011. december 31.

Kicsit szkeptikusan kezdtem el használni (egy terméktesztelő áruházban kaptam) de már az összetevők rövid listája és a kellemes (parfümmentes) illat meghozta a kedvemet. Használata egyszerű, jól habzik, valóban tisztít és fényesít, mosás után olyan "sikamlós-csúszós" érzés van a hajon, ami a tisztaság jele. Megbízható magyar márka, kicsit jobb flakon és PR kellene neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 31.

málnamánia

2011. december 28.

Mikor nem tudok dönteni melyik samponomat használjam,akkor szoktam érte nyúlni. Mindig van itthon belőle,mert nagyon szeretem. Szépen tisztítja a hajamat és szép fénye van tőle. Sokáig friss érzést biztosít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 28.

tnildiko

Korcsoport: >54
2011. december 27.

Évek óta ezt használja az egész családunk. Mindenkinek bevált, szerintem a legolcsóbb, legegyszerűbb, semmi extra, semmi hókuszpókusz, de nekünk a legjobb hatású a zsírosodásra, és a korpásodást is megszüntette.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2011. december 27.

Saffy15

2011. november 24.

Zsíros a hajam, nagyon jól leviszi a zsírt, viszont nekem az utóbbi időben túlságosan kiszárította a hajam többi részét ezért abbahagytam a használatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 24.

Rony

2011. november 24.

Gyerekkorom samponja. :)
Nem egy csodaszer, de a feladatát elvégzi. Jó, hogy van belőle kis kiszerelés, amit nyaraláshoz, strandoláshoz lehet vinni, és nem kell egy nagy flakonnal vinni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 24.

Gyerekkorom samponja. :)

Lorelai

2011. november 23.

Én szeretem ezt a sampont, mert remekül teszi a dolgát. Nem csodaszer (nem is ígéri), de nagyon jól tisztít, nem zsírosodik tőle gyorsabban a haj, és finom az illata! Ár-érték arányban szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 23.

Dorinaa

2011. november 6.

Szeretem az illatát és a hatása sem rossz. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2011. november 6.

Szeretem az illatát és a hatása sem rossz. :)

mogyizsuzsi650304

Korcsoport: >54
2011. október 13.

Gyerekkoromban csak ezt használtuk, de szerintem más volt az illata és az összetétele is.
jó ötlet az olajos ruha tisztítására lehet, hogy teszek egy próbát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2011. október 13.

jó ötlet az olajos ruha tisztítására lehet, hogy teszek egy próbát.

fancsol

2011. augusztus 24.

Nagyon megszerettem, rendbe hozta a hajam, a napi hajmosás után már csak hetente mosok hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 24.