WU2

Ár:   600 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   1000 ml   Bőrtípus:   Normál, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MoziRozi, Módosítva: 2011. május 21.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál, Zsíros

mimike09

2019. január 2.

Szerintem jót tett a száraz hajamnak, különösen tetszik a hosszantartó kellemes illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 2.

miichan987

2018. december 30.

Szerintem ez egy nagyon jó sampon.
Az összes többi sampon mindig hagy egy vékony zsírréteget a fejemen, bármennyire hiperszuper, de ez rendesen leszed mindent. Az olajos pakolások csak ezzel jönnek le; az elrontott hajfestést is jól lekapja.
Ezenkívül a legjobb szőnyegtisztításra :D
Egy jó balzsam használata pedig kiküszöböli a szárazságot is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 30.

Szerintem ez egy nagyon jó sampon.
Ezenkívül a legjobb szőnyegtisztításra :D
Egy jó balzsam használata pedig kiküszöböli a szárazságot is.

gmaresz

2018. december 29.

Ez egy nosztalgia sampon, nekem is a gyerekkorom jut róla eszembe. Érdekes módon van itthon, már meg sem tudom mondani, hogy miért, de amióta megtaláltam, néha bútorok törölgetésére használom hígítva. :-) Anyukám is sokszor erre használta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 29.

Rekaa24

2018. december 29.

Büdös, nem használt. Azért habfürdőnek elhasználtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 29.

Büdös, nem használt. Azért habfürdőnek elhasználtam.

Floree

2018. október 22.

Ez valami borzalom. Tegnapelőtt mostam vele hajat, gondoltam teszek egy próbát vele. Hiba volt...másnap olyan zsíros érzetű lett a hajam, ma meg viszket a fejem tőle. Maró vegyszer, rettenetesen szárít. Csak mazoistáknak ajánlom. Az én göndör hajamnak ez nem való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

Martu0508

2018. augusztus 19.

Erről mindig a gyerekkorom jut eszembe, nagypapám használta az erősen kopaszodò fejère. Ahogy megláttam a kèpèt rögtön az orromban èreztem a szagát, mert èn is mostam vele hajat a nyaralások alkalmával. Rendesen habzott, tisztìtott, de az eredmèny kezelhetetlen szènakazal volt. Semmi pènzèrt nem használnám ùjra samponkènt. Anno "habfürdőnek" is használtam, ìgy játszottam a kádban, ezèrt kapja a kèt csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Bodobacs

2018. augusztus 19.

Kényszerből használtam egyetlen alkalommal. Szőrnyű viszketést és kiütéseket okozott. Anyósom esküszik rá már ki tudja hány éve, de én biztosan messze elkerülöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

vivieeen1919

2018. augusztus 15.

Néha veszem meg amikor eszembe jut.
Jól tisztit én az illatát is szeretem.
Jó nagy kiszerelésben is kapni.
A használatánál fényes szokott lenni a hajam

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Néha veszem meg amikor eszembe jut.
Jól tisztit én az illatát is szeretem.
Jó nagy kiszerelésben is kapni.
A használatánál fényes szokott lenni a hajam

bernatd

2018. augusztus 6.

Az én hajamra bevált, igaz a hajmosast nem tolta el nekem de addig a 2 napig kevésbé zsíros. A hajvegeket kicsit valóban szárítja de egy maszkkal kompenzálni lehet. Az enyémet annyira végülis nem is szárította. Én imádom az illatát és a csomagolást is nosztalgikus számomra. Gazdagasagos a nagyméretű kiszerelés miatt. Valóban jól tisztít és habzik. Egy gondd vele hogy a feje nagy és viszonylag folyós termékről beszélünk, így óvatosan kell használni. De újra fogom venni mert tette a dolgát és az én hajának megfelelő volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

ppetra000000

2018. július 30.

Bárki bármit is mond a termék felér egy-egy samponnal. Ombre hajam van aminek az alja nagyon megviselt, ezért sok ember ajánlotta ezt a terméket,hogy fényesebb lesz és jobban fog nőni. Az elő hajmosás után viszketett a fejbőröm, de utána abbamaradt. a KALLOS KERATINos HAJPAKOLÁSsal együtt kiváló eredményt érhetünk el. Mikor ezzel a samponnal mosom a hajam utána 4 napig se zsíros.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 30.