WU2

Ár:   600 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   1000 ml   Bőrtípus:   Normál, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MoziRozi, Módosítva: 2011. május 21.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál, Zsíros

Nindzsuuu

2018. július 24.

ECSET TISZTÍTÁSÁRA használom. Az alapozós ecsetet nagyon szépen tisztítja. Ahogy minden más szennyeződést is. Gazdaságos kiszerelés
A hajamra nem szerettem, mert nagyon szárította.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 24.

A hajamra nem szerettem, mert nagyon szárította.

Nika123

Korcsoport: < 18
2018. július 22.

Nagyon zsíros a hajam ezért anya tanácsolta nekem mert neki régebben bevált.
A hajam utána puha selymes jó illatú volt.
Másnap is még jó volt.
Harmadik napra már kezdett lelapulni és negyedik napra zsírosodott be.
Ez valami elképesztő volt számomra mert 2-3 naponta mosom a hajamat .
igazi csoda volt.
De már nem az igazi mint régen .
így csak 4 csillagos

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 22.

Nagyon zsíros a hajam ezért anya tanácsolta nekem mert neki régebben bevált.
A hajam utána puha selymes jó illatú volt.
Másnap is még jó volt.
Harmadik napra már kezdett lelapulni és negyedik napra zsírosodott be.
Ez valami elképesztő volt számomra mert 2-3 naponta mosom a hajamat .
igazi csoda volt.
De már nem az igazi mint régen .
így csak 4 csillagos

balazskrisztii

2018. július 1.

Gyerekkori emlékeim vannak róla. Szörnyű, sprőd lett tőle a hajam, szenvedés volt minden egyes használat. Soha többé

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

bejjuska

2018. június 27.

Zsíros hajra nem vált be. Sajnos teljesen átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 27.

Zsíros hajra nem vált be. Sajnos teljesen átlagos.

Minomi

2018. június 22.

update: Azóta valamiért érzékeny lett rá a bőröm, nagyon kiszárítja. Ha ezt a sampont használom viszket a fejbőröm, más samponoknál ez nem fordul elő :(

Szeretem ezt a sampont, régóta használom is. Nekem más sampontól is ugyanúgy kócolódott a hajam, de hajbalzsammal megoldottam a problémát. Más gond nincs vele, szépen tisztítja a hajamat, én csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 22.

zoja

2018. június 10.

Gyorsan zsírosodó hajamra próbáltam, nem vált be, még gyorsabban zsírosította és fésülhetetlen szénakazal lett. Viszont felmosni, kádat, kagylót mosni jó. Ezért viszont nem jár pont, mert ugye ez sampon akar lenni. Annak viszont pocsék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 10.

Lencse

2018. április 15.

Állataim fürdetésére vettem meg. A korpásodásra valót szoktam nekik venni, mert annak tetszik legjobban az illata. Nem szoktam őket gyakran fürdetni, így szerencsére nem allergizálja őket. Aztán mivel a járólap felmosasakor a padlóápolók csődöt mondtak, és biológiai lebontású emésztőnk van, gondoltam, kipróbálom ezt a felmosáshoz. És erre nagyon szuper! Minden koszt könnyű vele felmosni, nem hagy víz cseppeket ezzel a felmosó. Így ha nem is céljának megfelelően használom, nagyon szeretem, mindig van itthon. Mondhatni újravevős! 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 15.

esztero

2018. március 18.

Rozsaszin szinezo eltuntetesere ajanlotta egy bnom es ha arra nem is valt be, nagyon megszerettem. Szupertiszta tole a hajam, lassabban zsirosodik, nem szaritja, nekem bevalt! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

upsz

2018. március 8.

Tiszta haj érzet, csikorgó hang mosás közben, illatát is bírom, nagyon jó! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.

Tiszta haj érzet, csikorgó hang mosás közben, illatát is bírom, nagyon jó! :D

Jennie

2018. február 5.

Mióta az eszemet tudom mindig volt itthon ez a sampon, ezzel szoktunk felmosni, szóval sokáig abban a hitben éltem, hogy ez felmosószer.
Aztán rájöttem, hogy ez egy valódi emberi hajra gyártott sampon szóval gondoltam adok neki egy esélyt. Gyorsan zsírosodik a hajam a végei viszont nagyon szárazak, igazából a hajammal nem csinált semmit mert ugyanúgy zsírosodott aztán kb pár hét után a végeit szárazabbnak éreztem a szokásosnál meg hát fura volt hogy amivel napközben felmostam azzal mosom a hajamat is szóval leálltam vele.
Rosszat nem tudok róla különösebben mondani a hajammal nem csinált se jót se roszat a padlót meg szépen tisztítja. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.