WU2

Ár:   600 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   1000 ml   Bőrtípus:   Normál, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MoziRozi, Módosítva: 2011. május 21.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál, Zsíros

kattja

2018. január 15.

Borzalmas egy sampon , erősen zsírosodó hajra esetleg beválthat, de az én normál, korpásodásra hajlamos hajam borzasztó lett a használata után. Extrán szárít és ragacsos érzetű + “szöszös” lett használata után a hajam. Őszintén nem volt kedvem ezek után túl sokáig kísérletezni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 15.

Brigcs44

2017. december 7.

Nagyon nem vállt be, rettenetesen kiszárította a hajam és kezelhetetlen lett tőle, sőt még az illata sem jó. Egyáltalán nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 7.

pinkpapucs

2017. december 5.

Nekem nem vált be, kiszárította a hajam, kezelhetetlen lett tőle. Nem fogom újra venni, és nem is ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 5.

Mayoranna

2017. november 26.

A fodrász elrontotta a hajszínemet, túl sötét lett. Kétségbeesve hívtam fel egy mesterfodrászt, aki
ezt a sampont ajánlotta. Rajta kell hagyni a habot a hajon lemosás előtt 5 percig. Utána jó alaposan balzsamozni,pakolást tenni a hajra,
mert nagyon szárít. Tökéletesen leszedi a nem kívánt színt.
Én szőnyetisztításra használom még, gyönyörű élénk színű lesz a habjától a szőnyeg.
Samponnak nem, de több más célu felhasználásra szerintem remek. Én szeretem az illatát is,olyan tisztaság illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 26.

mert nagyon szárít. Tökéletesen leszedi a nem kívánt színt.

simihifi

2017. november 8.

korpásít, fura szagú, de olcsó

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

korpásít, fura szagú, de olcsó

Evaaaa

2017. november 4.

nálunk a családban eleinte állatorvos javaslatára ezzel fürdettük a macsekokat, de aztán mikor nem volt más mi is használtuk, :D végül anyukámnak, akinek nagyon zsírosodik a haja nagyon bevált, ez előtt minden nap mosni kellett a haját, most már egyre kevesebbszer mert nem zsírosodik be olyan hamar, nekem hosszabb hajam van és nincsenek nagy problémáim zsírossággal, és nekem érezhetően szárította a hajamat. mindenképpen kellett utána balzsam, különben fésülhetetlen volt a váll alá érő hajam, meg úgy elég szarul is nézett ki, de balzsammal tök jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 4.

pupaj

2017. október 23.

Az én hajam csomós, kifésülhetetlen kutyaszőr állagú lesz tőle, családtagnak akinek ugyanolyan hajtípusa van, gyönyörű fényes lesz tőle.
Szóval szerintem 1 csillag, de a család többi tagjának 5 csillagos ezért 3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

Szóval szerintem 1 csillag, de a család többi tagjának 5 csillagos ezért 3

Szezsu

2017. október 18.

Mi évek óra ezt használjuk itthon, és el se tudnám képzelni a mindennapokat nélküle. Nekünk bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 18.

Boombapple

2017. július 16.

Emlékszem, anyukám mesélte nekem régen, hogy csak ez és a tojássampon volt, amikor Ő kicsi volt és nekik nagyon tetszett. Ez volt az a sampon, amit legelőször magamnak vettem még 8 évvel ez előtt. Addig nem igazán érdekelt, hogy mivel mosok hajat. Nagyon szerettem, de valami eszementül kiszárította a hajamat a sokadik doboz elhasználása után. Így váltottam. Jó volt, amíg tartott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 16.

Unix

2017. július 11.

Jó kis sampon nagyon erősen tisztítja a hajamat. Akiknek nagyon sokat zsírosodik a haja nagyon tudom ajánlani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 11.