WU2

Ár:   600 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   1000 ml   Bőrtípus:   Normál, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MoziRozi, Módosítva: 2011. május 21.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál, Zsíros

Boombapple

2017. július 16.

Emlékszem, anyukám mesélte nekem régen, hogy csak ez és a tojássampon volt, amikor Ő kicsi volt és nekik nagyon tetszett. Ez volt az a sampon, amit legelőször magamnak vettem még 8 évvel ez előtt. Addig nem igazán érdekelt, hogy mivel mosok hajat. Nagyon szerettem, de valami eszementül kiszárította a hajamat a sokadik doboz elhasználása után. Így váltottam. Jó volt, amíg tartott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 16.

Unix

2017. július 11.

Jó kis sampon nagyon erősen tisztítja a hajamat. Akiknek nagyon sokat zsírosodik a haja nagyon tudom ajánlani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 11.

mgyragii

2017. július 4.

Amikor elkezdtem használni 3 napig bírtam hajmosás nélkül, de egy hónap után már 2 napot sem bírtam ki. Nagyon szárította a hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 4.

cigarettamacska

2017. július 3.

Ez az a sampon ami mindig van itthon, ezért ha hazajövök az albérletből, akkor sokszor előfordul hogy ezt használom. Az illata számomra a gyerekkorom, mert a szüleim mindig ezzel mosták a hajukat, szóval ez egy kellemes emlék. Nem zsírosodik tőle a hajam, ki tudja tolni egy nappal a hajmosást, de sokszor előfordult már hogy iszonyatosan bekorpásodott tőle a fejbőröm, ezért magamnak biztos hogy nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 3.

larka95

2017. július 1.

Eddig soha nem próbáltam ki, mert visszataszítónak találtam a csomagolását. De sajnos nagyon gyorsan zsírosodik a hajam, ezért miután már rengeteg sampont kipróbáltam, továbbléptem a kinézetén és leemeltem a polcról. Otthon visszataszítónak találtam az "illatát", de végül kipróbàltam. És csodák csodájáta beválllt, az eddigi 2-3 napos hajmosást 5-6 napra sikerült kitolnia. El sem hiszem. A 6. alkalomnál járok és imádom, remélem ez így is marad. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 1.

zsosa

2017. június 30.

Egyik barátnőm nagyon dicsérte, úgyhogy próba szerencse alapon vettem egyet. Sajnos teljesen kiszáradt a hajam, ráadásul korpás is lett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 30.

szabah17

2017. június 7.

Nagyon szárította az amúgy is száraz hajam :( elhasználtuk itthon de nem újravevős :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 7.

Manciska

2017. június 6.

Bőrgyógyász ajánlotta ismeretlen eredetű bőrallergia miatt, mivel kevés összetevő van benne, így kevesebb az esély, hogy irritáljon és olcsó. Úgy kiszárította az amúgy zsíros hajamat, hogy alig tudtam rendberakni. Inkább keresek ténylegesen illatmentes sampont több pénzért mint ez!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 6.

KeroChan

2017. május 30.

Gyakorlatilag annyira rossz volt ez a sampon, hogy nagyim mindig a felmosó vízbe öntötte és a padlót takarította vele..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

manina

2017. május 30.

Ha lehetne -5 csillagot kapna, borzalom.....olyan szinten irritálta a bőrömet h kb 1 óra után át kellett mosnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.