WU2

Ár:   600 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   1000 ml   Bőrtípus:   Normál, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MoziRozi, Módosítva: 2011. május 21.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál, Zsíros

Banszky

2017. május 29.

Régebben mindig csak ilyen sampont használtunk,az egész család. Olcsó,nagy kiszerelés és teljesen jó sampon. Teszi a dolgát,tisztít,nem szárít még így sem,hogy zsíros hajra való. A kiszerelése annyiban mondjuk negatívum,hogy baromi nagy és kiönteni rossz belőle. Én kupakba szoktam tenni és annyi mennyiség pont elég is egy hajmosásra. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

vicaa28

2017. április 20.

Sok sampont próbáltam már,de ezzel bírja a legtovább mosás nélkül a hajam(5 nap).Szóval nagyon nagyon jó termék.Egyedül az illatával nem vagyok kibékülve,de még így is kedvenc termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

FantAzsi

2017. április 19.

Hajápolási kalandjaim során kipróbáltam szinte mindent, ami a drogériákban kapható az olcsó samponoktól, a drágákig, népszerűektől a kevésbé kedveltekig. Kisebb vagyonokat költöttem a mindenféle samponokra, balzsamokra, olajokra. Két éve viszont úgy döntöttem, megpróbálom újra a WU2-t, mert nem akarok többé indokolatlanul nagy összegeket fordítani olyan termékekre, amik nem válnak be. Nem bántam meg, azóta is ezt használom és nem tervezek váltani. Nagyon jól tisztít, szép fényes lesz tőle a hajam és sokáig elég, így gazdaságos is. Nagyon elégedett vagyok ezzel a termékkel (nemrég vettem más márkától is sampont, de az első hajmosás után rájöttem, hogy tökéletes számomra a WU2). Az illata ugyan nem érződik sokáig a hajamon, de nálam sajnos egyetlen hajápoló termék illata sem marad meg sokáig. :(
Annyit még "elmondanék", hogy hajmosás után mindig Koswell Structure Repair hajápolót használok, illetve csak Tangle Teezerrel fésülködöm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

Fanni01

2017. április 17.

Már elég régóta használom ezt a sampont és imádom!Pontosabban kb 4-5 éve használom ,és amikor sampont kellett venni mindig fél óráig álltam az elseve samponok között és aztán megkérdeztem magamban , mit keresek itt?:DNekem ez a sampon kell!Eszméletlen jól tisztit,és nekem több mint egy hétig is birja hajam zsirosodás nélkül!Utánna mindig használtam balzsamokat és olajok a hajamra és nekem igy egyáltalán nem száritotta hajam.Egy ilyen nagy üveggel majdnem 2 hónapig kitartottam vele ,úgy hogy derékig érő hajam van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 17.

Minkili

2017. április 1.

Iszonyatosan szárit.
Alig bírtam utánna kifésülni a hajam.
Az illatát szeretem de ennyi .

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 1.

Iszonyatosan szárit.
Alig bírtam utánna kifésülni a hajam.
Az illatát szeretem de ennyi .

cicc

2017. március 21.

Elhasználtam egy flakonnal,de észrevettem hogy borzasztóan szárítja az amúgyis száraz göndör hajamat :( viszont tény,hogy jól tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

Edinaena

2017. március 14.

Sziasztok vélemény olvasok ! :)
WU2 klasszikus ... mindig van itthon! Vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban, és ezért is nem sokszor nyúlok hozzá !
SOS terméknek elmegy . Habzik , tisztit viszont az illata erős . 2 nap után ismételni kell a hajmosást.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

Sziasztok vélemény olvasok ! :)

petra095

2017. február 26.

SOSben kellett vennem egy sampont az ejszaka kozepen, mert elfelejtettem napkozben az utanpotlast, az ejjel-nappali kisboltban viszont csak ezt talaltam zsiros hajra. Az illata valami borzalmas, de a hatasa...csodalatos! Ez az egyetlen sampon amivel kibir a hajam heti 2mosast, egyet vasarnap egyet pedig szerdan es meg akkor se nezek ki ugy mint egy azott kutya. Szarit ugyan rendesen, de mivel balzsamot hasznalok igy a hajvegeim nem allnak szanaszet. Tenyleg csodaszer, ennyi penzert pedig ajandek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 26.

Keesia

2017. február 25.

Eddigi legjobb samponom. Nagyon sokfélét használtam már, a drogériásaktól a többezer/flakonosakig, de ez az egyetlen, ami hosszútávon is bejött, és az ára pluszban meg hihetetlen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 25.

Timitami

2017. február 18.

Több mint tíz éve jóban vagyok vele. Azelőtt sokféle sampont kipróbáltam, de mindig bajom volt, aztán valaki ajánlotta ezt az egyszerű sampont, és azóta minden nyavalygásom megszűnt. Nagyon jól habzik és tisztít, illata nem különösebb és semmilyen irritációt nem okoz. Én használok normál hajra való hajbalzsamot is (abból is ugyanazt legalább tíz éve), és ez a hajmosási rutin nekem nagyon bevált, pedig időközben elveszett a hajam színe, régóta festem. Így is csodálja a fodrászom a hajam. Simán kibír a hajam egy hetet mosás nélkül, de ha heti kétszer mosom meg a hajam, azzal sincs gond. Nem tervezem leváltani ezt a sampont. Ráadásul ad1 pénztárca-barát, ad2 kapható nagy kiszerelésben, így igen ritkán van gondom samponra, és mégis mindig van itthon. Még valami: a felmosó vízben ebből szoktam egy cseppet tenni, és nagyon jól takarít :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 18.