WU2

Ár:   600 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   1000 ml   Bőrtípus:   Normál, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MoziRozi, Módosítva: 2011. május 21.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál, Zsíros

Rosefan

2017. február 5.

Teljesen jó sampon. Kicsit szárít, de ezt a balzsam orvosolja. Ettől nem lesz a fejem kiütéses, mint sok másiktól, és szép fényes a hajam. Azon kívül olcsó is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 5.

szandra0125

2017. január 27.

A jó öreg WU2! Az INCI-je szörnyű, a fodrászom azt mondta, hogy a kutyáját sem fürdetné vele, amivel részben egyet is értek... Viszont! A hajam nagyon gyorsan zsírosodik, minden drogériás és gyógyszertári cuccot kipróbáltam már ellene, de egyedül a WU2 az, amivel plusz 1 napig bírja a hajam mosás nélkül. Ez nyilván a rendkívül erős szárító hatásának köszönhető, így mindig gazdagon balzsamozok utána! Ennek a típusnak egyáltalán nincs jó illata, én a balzsam illatával próbálom ellensúlyozni ezt a problémát. A kék színű változatának(korpásodás elleni) viszont nagyon kis finom illata van, de zsíros hajra az nem alkalmas. 5 csillagot kap tőlem, bár az összetevők nem tetszenek, sajnos nem találtam nála jobbat zsíros hajra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

hera96

2017. január 23.

Ha megszokja a hajam a samponom mindig erre váltok egy kis időre. Sajnos túlságosan is szárít, de csak ettől érzem igazán tisztának a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 23.

Dodo95

2017. január 21.

Mindig visszatérek hozzá. Nagyon zsírosodik a hajam, nagyon szeretnék úgymond márkás sampont választani, de azoktól vagy viszketek, vagy korpásodok (ami hozzáteszem doha a büdös életbe nem voltam). Imádom az illatát, szerintem ezzel kb egyedül vagyok. Azt biztos h nyikorgósra mossa a hajat, emiatt a hajvégeket extrán kell olajozni, balzsamozni. Viszont aki nagyon nagyon hajlamos a zsírosodásra, annak ez a tökéletes sampon. Akkor is, ha elviselhetetlen a szaga. A szépségért szenvedni kell :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

fuloptundi

2017. január 17.

Hihetetlen mód szárítja a hajat, de nekem pont ez kell, mert nagyon zsírosodik a hajtövem és ezzel 3 napig kihúzom két mosás között. A végeket viszont extrán ápolni kell, ha ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 17.

NikolettaV

2017. január 6.

A hajam nagyon hamar zsírosodik,most próbálkozok különféle samponokkal, ezt is kipróbáltam, de nekem nem jött be. Két csillagot adok, mert mosáskor tisztának éreztem a fejbőröm, de másnap már zsíros volt. A kis kiszerelését elhasználtam, ha már megvettem, de nem fogok újra venni az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

bettina28

2017. január 5.

Fhú nekem ezt itthon használják viszont én a szagától is rosszul vagyok ha a használata után érzem a fürdőszobában.. Rettentő büdös amiről nekem az olcsó sz*r jut eszembe. Összetevői nagyon durvák, sose venném és használnám magamtól. Kifejezetten rosszul vagyok tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

TimyBlanco

2016. november 8.

Valami olcsóbb családi sampon szerettünk volna. Kár volt ezt választani. Soha ilyen rossz samponom még nem volt. Erősen viszket tőle a fejbőröm, sokkal hamarabb zsírosodik, hajmosásnál gubancolja (nagyon) és elnehezíti a hajat, büdös is, szóval semmi jót nem tudok róla elmondani. Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 8.

molnarjazmin

2016. október 12.

Nagyon jól meggátolja a hajam a zsírosodástól, de viszketett nekem is a fejbőröm és durván kócosodott a hajam. Ezért sminkecsetek mosására használom,amire nagyon jó. De mivel itt samponként kell értékelnem így viszont borzalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 12.

Titvog

2016. október 9.

Nekem sajnos viszketett tőle a fejem, bármennyre is gondosan ügyeltem arra, hogy csikorgósra öblítsem ki a hajamat... valószínűleg eléggé erősen szárított azért viszkettem tőle. A zsírosodás is maradt, vagyis 2-3 napnál tovább nem húzta ki a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 9.