WU2

Ár:   800 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   1000 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. november 2.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Az összetétel kialakítása során arra törekedtünk, hogy kiváló tisztító tulajdonságú terméket nyújthassunk át Önnek. Bőrbarát pH-ja segít fenntartani a haj és a bőr természetes állapotát. Dús habja kíméletesen tisztít, a száraz hajat fényessé, lágy tapintásúvá varázsolja.

szilviakiralyno

2016. július 17.

Kellemes csalódás - eddig - . Most próbáltam először, a régebbi a normál-zsíros hajra való wu2 sampontól száraz, és gubancos volt a hajam, az gyermekkorom élménye is, és nem is változott. Ez a változat viszont kellemes, illata is jó. Teszteltem egy kicsi, utazó kiszerelést, és kipróbálás után direkt semmit nem használtam, se balzsamot, sem hajolajat, amit mindig szoktam, mert így tudom megítélni a sampont elsőre. Hát, szokatlanul szép fénye lett a hajamnak, amit eddig csak hajolajos kezelés után értem el. Nem tudom, fog -e változni a véleményem, hiszen csak most próbáltam, de eddig 5 *

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 17.

citrompor

2016. február 7.

gyermekkorom rémálma :D mindig ha elfogyott véletlenül a gyermek sampon, ezt kellett használnom - aztán volt sírás ha a szemembe ment :) Már csak néha használom ezt, mert annyira nem jó, illata is idegesítő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 7.

AkInImOd

2016. január 15.

Sajnos ez a WU2 nem vált be, még rosszabb állagúvá vált a hajam és matt lett, ráadásul az a sanda gyanúm, hogy részben ettől a terméktől vált korpássá a fejbőröm. :( Pedig a normál változata nálam kiválóan teljesített. Felmosáshoz viszont ez is jó, úgyhogy nem pénzkidobás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 15.

mzsani

2016. január 15.

Nagyon meglepődtem, amikor megkaptam. Nem sok reményt fűztem hozzá a csomagolás miatt, DE nagyon kellemes csalódás ért. Puha lett a hajam és jó habos.:)

eminem

2015. október 31.

Egyszerűen imádom, soha nem fogom lecserélni! Megpuhítja a dróthajam, végre élvezet beletúrni, fényesebb is lett, ami a hajamnál nagy szó, és olyan szinten tisztít, hogy érzem, hogy egy porszem nem marad a hajamon :) 600 ft az semmi érte, és nagyon habzik, amit nagyon szeretek, plusz jó nagy adag, jó sokáig elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 31.

Aceton

2015. július 9.

Pantene samponomat cseréltem le erre, mivel minden terméket az otthonunkban ÁLLATKÍSÉRLET MENTESRE cserélünk. A PANTENE PRO-V a Procter & Gamble tulajdona, ami az egyik legnagyobb ÁLLATKÍSÉRLETEKET HASZNÁLÓ cég. :(

A WU2 ÁLLATKÍSÉRLET MENTES TERMÉK! :) Nekem inkább zsíros a hajam, de a zsíros hajra való WU2 sampon borzasztóan szárazzá, fésülhetetlenné tette a hajamat. Ez a változat viszont 4-5 napig is csodás hajat varázsol a fejemre, még balzsamot sem kell használnom, mégis lágy, selymes, fényes lesz tőle a hajam, és nagyon tiszta érzete lesz tőle a fejbőrömnek. Szemüveges lévén, nincs még egy olyan szer, ami olyan tökéletesen tisztítaná a szemüvegemet, mint amikor picike WU2 samponnal mosom meg a szemüvegem üveg részét. Utána papírral áttörlöm, és egyetlen szemüvegtisztító nem tudja utána csinálni ezt a csodát. Mintha semmi nem lenne a szemem előtt :) A sok jó tulajdonság mellé még olcsó is. Jobban megéri a literes kiszerelést venni, mint a kisebbet. Ha elfogy, egészen biztos újra veszem. Csak ajánlani tudom!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 9.

annacsilla

2015. április 14.

Nagyon szeretem a WU2 hajsampont, kiváló termék. Nincs benne felesleges adalékanyag ami elnehezítené a hajat. Illata nem annyira kellemes mint egy modernebb "márkásabb " samponnak de ez legyen a legtöbb gondom. Amit különösen szeretek benne ,hogy a hajam nem lapul le másnapra és nem zsírosodik be hamar.Bár az állaga nekem túl híg és ha nem figyelünk akkor gyorsan a hajunkon landolhat egy fél üveg sampon de egy kis oda figyeléssel elkerülhető a tragédia. Viszont érdemes utána használni balzsamot . Ára szerintem megfelelő , ugyanannyit tudd mint a márkás samponok csak épp kevesebbe kerül és nem annyira illatos de ez orvosolható balzsammal Ha sampon esetleg túl erős lenne akkor vízzel is lehet hígítani

ui: Akik szidnák a terméket azoknak üzenem ,hogy Nagymamáink is ezt a sampont használták még anno és nem lett tőle rosszabb ,kevesebb a hajuk. Ugyanúgy csillogott a koronájuk mint a mostani reklámokban a modelleknek :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 14.

niktoria

2015. február 3.

Nagyon jó ez a sampon, a normál hajra való társával ellentétben ez nem szárítja a hajam és az illata is jobb..olyan enyhén geil műbarack, imádom :D Már a 2. dobozt fogyasztom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 3.

haloittbarbi

2014. január 21.

Én nekem pl a Garnier iszonyatosan kiütötte a fejbőrömet a tarkómnál, már az első használatkor. Miközben ő többszöri hajmosás után sem. Zsírosodás szempontjából nekem sajnos már tök mindegy, mert az utóbbi fél évben az összes sampontól másnapra már zsíros lesz a hajam. Lehet az akár Alverde vagy egyéb barátibb összetevőjű sampon..édes mindegy.

1 liter kb 500 forint, és ez legalább nem üt ki és a hajamat sem szárítja:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 21.

1 liter kb 500 forint, és ez legalább nem üt ki és a hajamat sem szárítja:)

Móni@nya

2014. január 18.

Embertelenül zsíros hajamra megvettem a papírforma szerinti változatot. Néhány hajmosás után sivatag száraz, pergő korpás, égő és viszkető fejbőr lett az eredmény.
Most vele próbálom gyógykezelni, nem sok sikerrel. Egy Alverde balzsamot használok mellé mankónak, és továbbra is keresem a tökéletes sampont.
Nem ő lesz az. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 18.

Nem ő lesz az. :(

Mesterséges színezék. Piros.