WU2

Ár:   800 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   1000 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. november 2.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Az összetétel kialakítása során arra törekedtünk, hogy kiváló tisztító tulajdonságú terméket nyújthassunk át Önnek. Bőrbarát pH-ja segít fenntartani a haj és a bőr természetes állapotát. Dús habja kíméletesen tisztít, a száraz hajat fényessé, lágy tapintásúvá varázsolja.

lau0825

2013. december 29.

Ó, a jó öreg autósampon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 29.

Ó, a jó öreg autósampon :)

Tyuki

2013. november 19.

Régen a normál és zsíros hajra való WU2-t használtam, aztán egyszer véletlenül ez került a kosárba. Egyetlen egyszer használtam, körülbelül 2 nap után olyan zsíros lett tőle a hajam, mint még soha. Borzalom, nálam nagyon nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 19.

henicore

2013. november 3.

Jó sampon, de nekem folyamatos használatra nem vált be mert szárított, viszont másik samponnal felváltva használva jót tesz :) havonta 1-2 alkalommal használom balzsammal, és így elmegy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 3.

Mono

2013. június 29.

Nekem jobban tetszik az illata, mint a zsíros hajra valónak. Nagyon jól tisztít, jó illata van, hajmosás után nincs olyan "zsíros" érzésem, ha beletúrok a hajamba. Eddig talán ez vált be a legjobban a samponok közül. Mellette szól még, hogy már-már nevetségesen olcsó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 29.

bikera

2013. március 14.

Régi klasszikus, annak idején jó volt, de azóta öregedtem, már korszerűbbeket kell vennem, mert igényli a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 14.

Bebebuell

2013. március 4.

Jó öreg klasszikus. Szinte csak egy évben egyszer jut eszembe a strandszezon közepén és akkor a mini kiszerelését viszem magammal a Balatonra. Nagy csalódást nem tud okozni és néha vágyom az illatára,csakúgy mint a Baba család illatára is, mondjuk a lanolinra. Nálam Ő Ötpontos :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 4.

sheetmusic

2012. november 21.

Talán ez volt az első sampon, amit használtam - már amire emlékszem:D. Aztán elhidegültünk egymástól és kipróbáltam más samponokkal, de nem lehet mit tenni, ő az igazi...:D Na de tényleg...letisztít mindent, de tényleg, utána ilyen brutál tiszta érzete van a hajamnak. Eszméletlen olcsó, a liters 700 ft, ami kb fél évre elég, mert nagyon tömény kis cucc és pinduri kell belőle. Másik előnye, h nem sokall be tőle a fejbőr, ami meg szerintem tök jó, mert utálom ötvenféle vacakkal bombázni a szervezetemet...egy jó legyen "oszt" csókolom:) Nyilván ez sampon, tehát valamelyest szárít, de mivel balzsam vagy pakolás mindegyik sampon után megy, így ez a probléma is kilőve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 21.

Mesterséges színezék. Piros.