X-Epil

Ár:   800 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   3+1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: aniko_farago, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2018. október 25.

Kiszerelés:   3+1 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök

Eldobható női borotva 3 pengével, ergonomikus kialakítású gumírozott nyéllel, Aloe és E-vitamin tartalmú hidratáló krémező csíkkal.

medeaa

2016. március 28.

Nagyot csalódtam. Korábban évekig Wilkinson borotvát használtam, amivel maximálisan elégedett is vagyok, de kényszerből vettem és meg is bántam.
Első használat során rögtön letörött a feje, az oldalsó tartó pöcökszerűség adta meg magát... Oké, jöhet a következő: nem elég hajlékony és rugalmas, nem követi a lábam vonalát, a szélei karistoltak, borzalmas.... A hajlatoknál nem borotvál rendesen... Másnap vettem Wilinsont...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 28.

pandus

2015. szeptember 12.

Mostanság ritkán vásárolok anélkül, hogy elolvasnám itt KM-en a véleményeket. Sajnos hirtelen kellett borotva, így nem volt időm olvasgatni, a boltban pedig ezt kaptam le a polcról. Nem sokszor használtam még, de nem vagyok elájulva. Mivel érzékeny bőröm van, az egy vágás/borotválkozás nem számít annyira rémes eredménynek, én inkább magával a fejjel nem voltam megelégedve, kicsit olyan merevnek tűnik, nem követi a test vonalát. Valószínűleg hamarosan beszerzek valami jobbat, ez meg jó lesz arra az esetre ha éppen nincs más kéznél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 12.

kimo

2015. augusztus 1.

Én meg vagyok vele elégedve. Tény, hogy vannak jobb borotvák, és az is igaz, hogy én nagyrészt epilálok, és csak bikinivonalon/hónaljon használom, de erre nekem tökéletesen megfelel.
A feje kicsit mozgatható, annyira nem is néz ki rosszul, meg nem vágtam még magam vele, szóval igazából semmi panaszom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 1.

KlaudiaZs

2015. július 30.

Régebben sokkal jobb volt, évek óta ezt veszem, de muszáj vagyok másra áttérni, mert manapság borzasztó. Az első használatnál olyan, mintha már legalább 1 hónapja használná az ember, felsérti a bőröm, miközben nem is szőrtelenít jól, ilyet se tapasztaltam még új borotvánál. Az aloe csík is egyből kiesik, pedig régebben még tényleg annak is kellemes hatása volt. Nem tudom, mit változtattak rajta, de használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 30.

Enca

2015. július 30.

Muszájból vettem, a dolgát teszi, látszik, hogy eldobható, s 2-3 használat után el is lehet dobni...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 30.

tdorina3

2015. július 29.

Hosszabb használat után rá kellett jönnöm, hogy tényleg vannak jobb borotvák, amelyeket sokkal kellemesebb és könnyebb használni. "Ha nincs ló, jó a szamár is" alapon persze eleget tesz a használati céljának, de ha van rá módom, inkább mást használok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 29.

Vichy

2015. június 8.

Én örömmel használtam, bár persze nem egy Gilette Venus... így nem is vártam ettől a borotvától sokat. Szépen leszedte amit kellett, vágást, karcolást nem tapasztaltam vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 8.

Madi

2014. november 23.

Nem a legjobb borotva, de a célnak megfelel. Az új Rossman sajátmárkás borotvája sokkal sokkal rosszabb lett, az aztán tényleg használhatatlan. Ez nekem levitte a szőrt, nem vágtam meg magam, különösebb panaszom se volt rá. Tény, hogy nem lehet túl sokáig ugyanazt használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 23.

szepjulia

2014. november 21.

Egy szóban: borzasztó...

Nem néztem utána itt az oldalon, sajnos meggondolatlan vásárlás volt. Az egyik barátnőmmel ott állunk a boltban a polc előtt, döntésképtelen vagyok, mire elkezdi ecsetelni, hogy ő ilyet használ, 3 pengés, 4 darabos kiszerelés, mennyire megéri. Hittem neki és meg is vettem. Itthon mikor kinyitottam, már akkor nem igazán tetszett, hogy valami miatt a feje furán állt. Használat közben sem volt jobb, olyan érzés mintha a hónaljamat valamivel kaparásznám, ami nem borotválásra lett kifejlesztve. Kb a 3. használat után már szinte semmit sem ér, a nevére valóban rászolgált, eldobható, de még milyen hamar. Most használtam először x-epil borotvát, de szerintem utoljára is és inkább maradok a megszokott venus/gilette-nél. Azokat akár hetekig is tudom használni, hiába csak eldobhatósak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 21.

Egy szóban: borzasztó...

kismadár

2014. október 15.

Rettenetes egy borotva szegény... :( Egyszerre karcol, szakít és tép.. Bármilyen óvatosan is próbáltam használni, mindig megvágtam magam.... Annak örülök, h valami újsághoz volt, vagy egy rendezvényen kaptam, már nem is tudom, de nem kellett érte fizetni, így nem a pénztárcám tartalmát rövidítette meg. 2 csillagot is csak azért kap, mert tűzoltásra a moslék is jó, ha nem lenne itthon semmi, vészhelyzetben így vagy úgy, de ez is lekapja a szőrt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 15.

Antioxidánsok: Tocopherol