X-Epil

Ár:   690 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 699 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: cnita, Módosítva: 2018. január 16.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Alveolashop.com, 699 Ft

Az X-Epil lemosó olaj eltávolítja a szőrtelenítés után a bőrön maradt gyantamaradványokat. Összetevőjének köszönhetően nyugtató hatású.

Ár: 699 Ft , Eladó: Alveolashop.com

szelesteirita

2016. május 13.

Gyantázószettben volt, de ez nekem semmit nem ér... Annyit értem el vele, hogy olajos lett a lábam. -_- Azóta a gép tisztítására használom, a lábamra meg egyéb testápoló olajokat kenek. Magában tuti hogy nem venném meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 13.

zsuzsoka0925

2016. február 26.

Ugyanennyiért kétszer ennyi olajat ad a Johnson's baby. Ugyanazt tudja és illata sem nagyon van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 26.

Miamia

2016. február 26.

A teljes gyantazoszettet par eve karacsonyra kaptam, de a hozza tartozo olaj meg mindig nem fogyott el. Nagyon keves is eleg belole, megfeleloen eltavolitja a gyantamaradvanyokat. Szamomra tokeletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 26.

Akasa

2016. január 19.

Jó kis termék, amire ki lett találva arra tökéletes.
Télen gyantázás után 2-3 nap múlva is puha a lábam tőle, nem kell plusz testápolót használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

Jó kis termék, amire ki lett találva arra tökéletes.

eperjeske

Korcsoport: >54
2016. január 9.

Én elégedett vagyok vele évek óta! Azt nálam tudja, amit várok tőle: szépen leszedi a lábamon maradt gyantát, letisztítja a bőrt. Ápolást nem várhatunk valamitől, ami pár száz forint, és a legnagyobb mennyiségű összetevője a kőolaj!

Úgy szoktam időzíteni, hogy valamikor délután, kora este gyantázok és majd a lefekvés előtti fürdőzés leszedi ezt az olajat, jöhet az igazi, minőségi testápoló.

Amiért levonok egy csillagot: sosem szerettem az azulenol illatát, ez meg erősen olyan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. január 9.

juditkaa70

2015. július 24.

Gyantázás után,tökéletesen leszedi a maradék gyantát,de X-epil bőrnyugató gél mindenképp használjunk utána!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 24.

Durcimokus

2015. június 7.

A gyantázó szetthez dobták, ez az első lemosóolajom, mert én is étolajjal vagy masszázsolajjal távolítottam el a maradékot! Elégedettség tölti el a szívemet vele :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 7.

kovacsrekaa

2015. május 20.

Imadom :)
Mindent le old, borotvalas utan is hasznalom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 20.

Imadom :)
Mindent le old, borotvalas utan is hasznalom :)

love_cinderella

2014. július 6.

Tökéletesen eltávolítja a gyantát, de én nem vettem észre a bőrnyugtató hatását. Ugyanazt tudja mint a törlőkendő, és mivel az a gyantához jár inkább azt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 6.

SexyBeauty

2014. március 9.

Szépen leszedi a gyantamaradékot és nem kell sok belőle.Az illata is finom.Nem volt vele problémám:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 9.