X-Epil

Ár:   690 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 699 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: cnita, Módosítva: 2018. január 16.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Alveolashop.com, 699 Ft

Az X-Epil lemosó olaj eltávolítja a szőrtelenítés után a bőrön maradt gyantamaradványokat. Összetevőjének köszönhetően nyugtató hatású.

Ár: 699 Ft , Eladó: Alveolashop.com

Dana1983

2013. december 31.

Én mindig is sima étolajjal/olívaolajjal szedtem le a maradék gyantát, de ezzel sokkal könnyebben lejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 31.

mandula

2013. július 30.

Most megleptetek. :O Én ma gyantáztam a lábaimat és ezt használtam, hogy leszedjem a maradék gyantát, nos mit mondjak..., az ágyhoz ragadva gépelek. :D Szóval nekem nagyon nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 30.

Cunika

2013. július 14.

Én is a gyantázószetthez kaptam és nagyon jó könnyen lehozza a gyantamaradékokat!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 14.

mazsola

2013. július 1.

Én is a szetthez kaptam elsőként, aztán mikor elfogyott, nem is volt kérdés, hogy újra ezt veszem. Annyira jól lenyugtatja a bőröm gyantázás után, hogy percek alatt eltüntek a piros pöttyöcskék. Ha nagyon kiszárad a vádlim, bevetem testápoló gyanánt is, nagyon bevált! Ne tévesszen meg senkit, hogy kicsi az üveg, mert nagyon kevés kell belőle!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 1.

diaziana

2013. június 17.

Én is a gyantázószetthez kaptam az első üvegcsémet, de az elfogyott (kb. 2 év után), így most beszereztem önmagában. 869 Ft volt a 85 ml-es kiszerelés. Nagyon kevés kell belőle, kifogástalanul eltávolítja a gyantamaradékot, és tényleg nyugtatja a bőrömet. Számomra nélkülözhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 17.

angyallány

2013. május 29.

Kedves katacita.
Igen, lehet önmagában kapni, én is így vettem :-)
Itt a link, vagy bármelyik dm, Rossmann, Müller.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 29.

Kedves katacita.
Igen, lehet önmagában kapni, én is így vettem :-)
Itt a link, vagy bármelyik dm, Rossmann, Müller.

katacita

2013. május 28.

A gyantázó szetthez volt mellékelve (egyébként lehet ilyet kapni magában is?)
A céljának tökéletesen megfelel, leszedi a maradék gyantát, és nyugtatja a bőrt. Nem tudom, hogy ennek az olajnak köszönhető-e, de sokkal hamarabb elmúlik a fájdalom és a pirosodás, mint ha kozmetikus csinálná. Az illata nagyon finom, diszkrét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

A gyantázó szetthez volt mellékelve (egyébként lehet ilyet kapni magában is?)

angyallány

2013. május 28.

Régóta használom. Először kicsinek tűnt a kiszerelése, de elég egy kis mennyiség és bőven leszedi a maradék gyantát, így több hónapig is kitart, és az ára is megfizethető. Tényleg kicsit oda kell figyelni a kiöntésnél, nem szabad hirtelen megdönteni a flakont. Utána mindenképp érdemes letörölni, mert nem szívódik be teljesen. Engem amúgy is zavar, ha fénylik az olaj, tök mindegy,hogy én gyantázom-e magamat, vagy a kozmetikus, utána mindig letörlöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 28.

rekag

2013. április 9.

Nagyon alaposan leszedi a gyantát, hidratálja, nyugtatja a bőrt. A flakonból tényleg jó sok ki tud folyni, ha megborítjuk, úgyhogy én át szoktam tölteni egy spriccelős fejű flakonba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 9.

szappanka

2013. január 25.

nem pakoltak bele túl sok mindent, ennek ellenére jó kis olaj. én a gyantamelegítőhöz kaptam ajándékba, önálló formában még nem találkoztam vele. az illata nekem nem tetszik, és elsőre még a bánatos úristen is olajos lett tőle, de miután már nem bénáztam vele, megszerettem. könnyebb leszedni a gyantamaradványokat, és hidratál is valamennyire, csak iszonyú lassan szívódik be, ami mondjuk nyáron lényegtelen, de amikor hosszú nadrágot vennék rá, akkor nagyon nem mindegy. na de lényeg a lényeg, jó ez a kis cucc.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 25.