X-Epil

Ár:   849 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   12 db   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 1049 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. február 15.

Kiszerelés:   12 db
Kategória:   Egyéb
Vedd meg online: Alveolashop.com, 1049 Ft

Használatra kész gyantázócsíkok testre, színezékanyag mentes, illatanyaga nem tartalmaz allergén komponenseket.

Szett tartalma: 12db Használatra kész gyantázócsík testre, 2db olajos törlőkendő.

Ár: 1049 Ft , Eladó: Alveolashop.com
Ár: 849 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

pántika

2015. november 20.

Két esélyt is adtam ennek a gyantának, de csak egy szót tudok rá írni:szörnyű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.

Két esélyt is adtam ennek a gyantának, de csak egy szót tudok rá írni:szörnyű.

Hygi

2015. november 5.

A bajszomat szoktam vele gyantázni, de ha 10 szálat kihúz akkor lehet sokat mondtam. Próbáltam a karomon is, de semmi. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 5.

Lettike77

2015. október 7.

Én a karomat szoktam vele gyantázni. A használata nem nehéz, szépen leviszi a szőrt már az első használttól. Az illata is kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 7.

gabbica

2015. június 25.

Lábra próbáltam ki, egész jól működik és nem irritál, az illata is jó! Kicsit keveslem a 12 csíkot, nekem kevés volt a teljes munkához, majdnem maradéktalanul távolított el mindent( nem tudom kinek hogy működik, de nekem mindenféle irányba nőnek a szőreim a lábamon,forgó forgó hátán, így az ellentétes írányban lerántás miatt kész tortúra és mindig marad sajnos pár szál, akármilyen precíz kozmetikus csinálja)...Legközelebb kipróbálom bikinivonalra, ahogy előttem írták, tetszik az ötlet! Eddig 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 25.

AkInImOd

2015. június 12.

Én lábra kezdtem el használni. Alaposan átdörzsölöm a két tenyeremben a csíkot, és amikor felvittem a testfelületre, még ott is dörzsölöm kicsit a bőrhöz, hogy biztos beleragadjon a szőr, aztán kicsit hagyom hűlni. Utána növekedési iránnyal ellentétesen, hirtelen rántom le, csuklóból indítva a mozdulatot. Nekem eddig bejött, de tényleg kell egy csomag, mire végzek (némelyiket gyorsan újra is lehet használni a dörzsöléssel ugyanazon a felületen). Én elégedett vagyok vele, amikor kell, újraveszem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 12.

Jenniii92

2015. június 12.

Na ez kb, mint halottnak a csók. Semmire se jó. Kipróbáltam kezemen-lábamon, de kb ha 5-6 szőrszálat kiszedett, szinte az összes gyanta fentmaradt a testrészeimen. Ki is dobtam, soha többet nem veszek ilyet. Egyetlen pozitívum benne, hogy jó az illata, de hát azzal semmire se megyek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 12.

Dana1983

2015. január 15.

Csak bajuszt szoktam vele gyantázni. Én is csíkokat vágok belőle, így sokáig elég. Teljesen meg vagyok vele elégedve; én a villanykörte melegével olvasztom meg. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 15.

timeej

2014. június 19.

Egyszer akartam ilyet használni, de már a kibontás után akadályba ütköztem: a gyantázó csíkok közül ki volt folyva a gyanta, így sehogy nem lehetett őket szétszedni, mindent összekent, ragadt, tapadt. Nem volt jó semmire. Kuka, soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 19.

Rony

2014. május 14.

Én arcra használom, mivel így sokkal gazdaságosabb, mint ami tényleg arcra való. Kis csíkokat szoktam vágni belőle, így nagyon sokáig kitart. Én elégedett vagyok vele, nekem maradéktalanul eltávolít minden szőrszálat.
Tenyerem közt szoktam felmelegíteni, tökéletesen kettéválik, és amit különösen szeretek benne, hogy fehér színű, így látom mennyi szőrszálat tépett ki, ellentétben a normál verzióval, azon ennyire nem észrevehető.
900 Ft körül szokott lenni, szerintem ennyit mindenképp megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 14.

900 Ft körül szokott lenni, szerintem ennyit mindenképp megér.

ludmilla

2014. január 26.

Ez semmire sem jó!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 26.

Ez semmire sem jó!

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Gossypium Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Fényvédők: Titanium Dioxide
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Parfum/Fragrance