X-Epil

Ár:   849 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   12 db   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 1049 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. február 15.

Kiszerelés:   12 db
Kategória:   Egyéb
Vedd meg online: Alveolashop.com, 1049 Ft

Használatra kész gyantázócsíkok testre, színezékanyag mentes, illatanyaga nem tartalmaz allergén komponenseket.

Szett tartalma: 12db Használatra kész gyantázócsík testre, 2db olajos törlőkendő.

Ár: 1049 Ft , Eladó: Alveolashop.com
Ár: 849 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

szandymakeup

2013. július 22.

Nagyon jó illata van nekem teljesen jól használ :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 22.

Nagyon jó illata van nekem teljesen jól használ :)

Szonya

2013. július 2.

Szerintem túl erős az illata, már zavaróan erős, és számomra nem is kellemes, nagyon mű. A másik, amiért lepontozom, hogy iszonyatosan ragad, valahogy vastagabb réteg van rajta, mint más márkájú gyantacsíkokon, és sok odaragadt a bőrömhöz. Nem is tudtam leszedni, szóval én ezt hanyagolom. Egyetlen pozitívum, hogy tényleg gyorsan lenyugszik utána a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 2.

Dii

2013. június 3.

Ezt a testre való gyantát én kizárólag bikinivonalra használom, arra viszont nagyon bevált. Egy kis csíkot hosszában félbe szoktam vágni (néha még keresztbe is), így nagyon sokáig elég ez az egy doboz.
Ma pedig kipróbáltam úgy, hogy hajszárítóval pár másodpercig melegítettem: ajánlom mindenkinek, próbálja ki így újra! Sokkal jobb hatást lehet elérni vele, nekem maradéktalanul minden szőrszálat eltávolított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 3.

annroi

2013. június 2.

Ellentétben az arcra való változattal, ez remekül teljesített nekem. Szépen leszedte a szőrt és egyáltalán nem irritálta a bőröm, gyorsan és könnyen tudtam vele dolgozni. Az illata is szuper. Viszont nem túl gazdaságos, egy csíkot kb. kétszer lehet felhasználni, így hamar elfogy az egész, és még kevés is lehet egy dobozzal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 2.

kovacsrekaa

2013. május 20.

Megvettem ma, kiprobáltam, kb. 6 csíkot elhasználtam de nem tudtam leszedni a szőrt rendesen a lábamról :(

update: a bajuszomhoz elhasználtam egy csíkot már, azt jól leszedte :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 20.

update: a bajuszomhoz elhasználtam egy csíkot már, azt jól leszedte :)

Druszilla

2013. május 14.

Nagyon sok ragacs marad utána, és messze nem teljesít olyan jól mint a normál testvére. Csak azért vettem meg, mert ez volt olcsóbb, de az illatán kívül pozitívumot nem nagyon tudok kiemelni. Azt hiszem, maradok a normál változatnál:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 14.

wishes

2013. május 13.

Kezdem a pozitívumaival: finom sárgadinnye illatú és nem hagy maga után ragadós csíkokat.
Viszont gyenge, egy csík 1, max. 2x használható fel, több kevesebb sikerrel, vagyis a 2 lábszáron egy teljes csomag kell, mire végigérek, és akkor mg egy csomó szál nem is jött ki...
Sajnálom, hogy nem a jól megszokott kis Azulénes gyantapatronomat vettem...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 13.

Sajnálom, hogy nem a jól megszokott kis Azulénes gyantapatronomat vettem...

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Gossypium Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Fényvédők: Titanium Dioxide
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Parfum/Fragrance