X-Epil

Ár:   749 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   12 db   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 749 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: eo, Módosítva: 2018. december 7.

Kiszerelés:   12 db
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Alveolashop.com, 749 Ft

A speciális gyantázó csíkok gyors és könnyű gyantázást tesznek lehetővé. Használatuk során a gyanta már a lehúzó csíkon található, így elegendő két tenyér közöt felmelegíteni, bőrre simítani, majd egy hirtelen mozdulattal lehúzni. Előnye, hogy a szőrszálakat akár több hétre is eltávolíthatjuk, hiszen tövestől tépi ki azokat.

Ár: 545 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 749 Ft , Eladó: Alveolashop.com
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, PayPal, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Eszter a panda

2013. december 9.

Az első gyanta, amit használtam arcra. Az első doboz kiváló volt, szépen leszedte a pihéket és nem maradt vissza irritáció. Aztán kipróbáltam egy másikat, ami nem volt olyan jó és most visszatértem ehhez, erre mi történik?? A gyanta az arcomon marad, semmit nem szed le. Nem tudom, hogy esetleg túlságosan felmelegítettem-e a tenyeremben, vagy sokat állt és megromlott (2-3 hónap, nem lenne szabad neki szerintem), vagy az a baj, hogy meleg van a fürdőszobában és ott tárolom, nem tudom.... De el vagyok keseredve, most dobhatom az egészet a kukába. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 9.

Evelyyn

2013. november 21.

Ez tragikus. Nem szedte ki az összes szőrt, csak nagyon keveset, ennek ellenére a bőröm sérült. Ez nem tudom hogyan lehet egyáltalán... 1 hétig kenegettem neogranormonnal...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 21.

Dorotien

2013. november 20.

Eddig nem akartam más fajtát tesztelni, mindig magamat okoltam, hogy biztos én csinálok valamit rosszul. De hát évek óta próbálgatom, többféleképpen, de nem hatásos. Sosem szedi ki rendesen a kis bajuszkámat, sokszor tök piros is lesz a bőröm, és fáj, csíp minden. Úgyhogy szerintem többet nem veszek ilyet, inkább elkezdem tesztelni a többi márka hasonló termékét.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 20.

natasha

2013. november 2.

Kis bajuszkámra használom. Régen a fodrászkellékes ősrégi kilós gyantával szedtem le a bajuszt,aztán elegem lett,mert nagyon macerás a használata. Kerestem valami helyettesítőt a drogériában,ezt vettem meg és nem bántam meg! Mivel én csak a kis pihékre használom arra kiváló,mindent kiszed,általában egy lapocska elég,ketté is szoktam vágni így jobban odaférek vele. Szeretem a kendőt is amit hozzáadnak,megnyugtatja a bőröm és visszahúzódik a pirosság is. Kicsit fájdalmas,de ott amúgy is érzékeny a bőr szóval nem csodálom. Pár perc alatta megvagyok,nincs vacakolás. Praktikus, újravevős nálam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 2.

Kittina

2013. november 1.

Szerintem szörnyű. Nagyon nehéz használni, nagyon fájdalmas ezzel a szőrtelenítővel és alig tép ki pár szálat. Soha nem venném újra!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 1.

linduci

2013. október 2.

Egyszer vettem, soha többet. A ragacs a szőrrel együtt rajtam maradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 2.

Egyszer vettem, soha többet. A ragacs a szőrrel együtt rajtam maradt.

onlyyouu259

2013. szeptember 27.

Ez volt az első gyanta amit megvettem és egyáltalán nem csalódtam.Nekem bevált és nagyon jó kis barátok lettünk.:) Az Aloe Vera-s nyugtató törlőkendő is sokat segít. Szerintem megéri az arát és nagyon jó. Lehetne benne több is de összességében Szeretem.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 27.

jubileum

2013. augusztus 22.

Én is csíkozom és szemöldökre is használom (eleve nem értme miért vna külön bikini, ami ugyanaz csak ksissebb, szét lehet ezt vágni) Ha elég hosszú szőrön használom, akkor az eredmény maximális....intim területen csak ritkít....de nekem minden gyanta ezt teszi, szóval ebben nem hibás, lábon nagyon jó, karra drága....nem tudom kinek hogy elég ez a 12 azaz 6 csík...nekem igazából egy alkalomra is el tudna fogyni ha úgy minden szőrtelenítendő tájnak nekiesnék....ezért én is inkább csak akkor használom ha sietek én nincs idő melegítgetni....tényleg kényelmes használni, jól szőrtelenít, de fontos a szőrhossz...olyan 5-8 mm kell

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 22.

matine91

2013. augusztus 11.

Valamiért sosem tudtam magamon használni gyantát, vagy borotva, vagy epilátor.
Lehet nevetségesen hangzik, de én megveszem a testre való gyantát, majd azokat csíkokra vágom és nekiesek az arcomnak (szemöldök és bajuszgyantának tökéletes)
Mindenesetre megkapja a max csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 11.

Valamiért sosem tudtam magamon használni gyantát, vagy borotva, vagy epilátor.
Mindenesetre megkapja a max csillagot.

foxgirl

2013. augusztus 9.

Nem minden szőrszálat szed le, szemöldökcsipesszel szedem ki a maradékot. Csúnyán kipirosítja a bőrt, de elég sokáig elég és még jobbat nem találtam. A kozmetikust sajnos nem engedhetem meg, addig marad ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 9.

Illatanyagok: Glyceryl Rosinate, Parfum/Fragrance