X-Epil

Ár:   749 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   12 db   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 749 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: eo, Módosítva: 2018. december 7.

Kiszerelés:   12 db
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Alveolashop.com, 749 Ft

A speciális gyantázó csíkok gyors és könnyű gyantázást tesznek lehetővé. Használatuk során a gyanta már a lehúzó csíkon található, így elegendő két tenyér közöt felmelegíteni, bőrre simítani, majd egy hirtelen mozdulattal lehúzni. Előnye, hogy a szőrszálakat akár több hétre is eltávolíthatjuk, hiszen tövestől tépi ki azokat.

Ár: 545 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 749 Ft , Eladó: Alveolashop.com
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, PayPal, Szállítás:futárszolgálat

jns.melinda

2013. július 30.

A kendője tényleg jó, DE a gyantát én nem nagyon szeretem. Igaz rajtam nincs nagy dolga, szőke kis pihék, de egy szemöldökcsipesszel hatékonyabb vagyok. Kiszedi a nagy részét, de van, amit csak letép a felszínről. Ki is pattogok utána, ami 1-2 napig tart és ezt a kendő sem orvosolja, ami ugye csak egy használatra elég, illetve akkor sok, többre kevés. Nem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 30.

nyappyberii

2013. július 15.

hosszú ideig használtam,mivel van egy kis hormonproblémám,van pár hosszabb szál sötét bajszom.
felmelegítettem,majd kettévágtam,hogy könnyebb legyen használni..körülbelül másfél év után jöttem rá,hogy annyit sajnos nem ér ez a szett az én kis zsebpénzes pénztárcámnak,hogy újravegyem minden hónapban,mivel nem távolított el minden szőrszálat,és gyakran csak letépte a látható részt.
rájöttem,hogy epilátorral is megtudom tenni ezt a mutatványt :) amúgy a kendője jó volt,ezért kap csak 2 csillagok,amúgy nem ér sokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 15.

Vivianka

2013. július 15.

Hmm.. Soha nem használtam gyantát, gondoltam kipróbálom, hisz ez tartósabb hatást nyújt, mint a borotva.. Sokáig gondolkodtam, milyet vegyek gondoltam a Veet termékekre, márkátlan cuccokra.. Ez került a kosaramba. Lehet, hogy én vagyok a szerencsétlen, és meg kell tanulnom használni, de nálam semmi. Egyszerűen mindent otthagy, ahol volt. Soha többet!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 15.

LovasBabi

2013. július 6.

Bajuszkára, bikinivonalra is jó, persze fáj, arra készülni kell... Kozmetikus sokkal könnyebben, szebb eredményt ér el, de ha nagyon muszáj, akkor ezt veszem. Ha maradék ragacs marad, akkor valószínűleg nem volt megfelelően felmelegedve a tenyered közt, illetve túl sokáig sem jó szétfolyosítani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 6.

Mildi

2013. június 21.

Fú, ezen jól felhúztam magam tegnap este! Nincs sok tapasztalatom az arcgyanázással, mert igaziból nem szorulok rá olyan komolyan, egyszer-kétszer szedettem még csak le a bajszom. Ezt a terméket úgy vettem meg, hogy még volt egy szett a Rossmann sajátmárkás gyantacsíkjából, így először elhasználtam azt, de közben alig vártam már, hogy kipróbálhassam az X-Epilt, a "márkás" változatot. És keservesen csalódnom kellett. A szőrt nem szedte le, de a bőrt igen: nagy piros csík virított az orrom alatt. Ugyanakkor a maradék ragacsot háromszori nekifutásra se tudtam eltávolítani. Se a dobozba tett olajos lapocskákkal, se arclemosóval, se tonikkal. Végeredmény: ragacsos bajuszka piros bőrön. Nem ezt vártam! Enyhítő körülmény, hogy mára nem pattogzott ki, és úgy, hogy kicsit utánaszedtem egy csipesszel, elfogadható eredményt produkált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 21.

mankablogja

2013. június 10.

Nagyon világos a szőr a bajuszvonalamon,ritkán,de van,amikor zavar és legyantázom.Már több éve ehhez a termékhez nyúlok,ha épp le akarom szedni a szőrt,annak ellenére,hogy 5 csillagot semmiképpen sem kap.Tényleg tövestől tépi ki a szőrt,már ahol kitépi.Bizony marad ott néhány szőrszál,illetve nekem másnap a helyén apró fehér pattik jelennek meg,alig győzöm nyomkodni őket.A törlőkendő viszont nagyon jó,eltávolítja a felesleges gyantát,kicsit nyugtatja is a bőrt.De nem akarok váltani,kísérletezgetni,mert rendszeresen nem szőrtelenítem ezt a területet.Olcsó,megfelelő.Erre az évi 6-7 alkalomra ez is megteszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 10.

nyau89

2013. június 7.

Biztos jó...ha friss. Ugyanis én úgy jártam, hogy gyors nagy bevásárláskor vettem hipermarketben. Otthon nekiestem, hogy mostaztán legyantázom a lábam. Na megvolt a dörzsimelegítés, de a nyomorult gyanta meg volt kötve...akkor néztem, hogy kissé le van járva a szavija... Ezen sérelmemen túltettem magam, vettem más márkát más boltban, meg is néztem nem volt lejárva...de a gyanúm fenn állt így a bolt közepén nemérdekelve ki mit szól, a dobozt kinyitottam és megnéztem...na ja ahogy sejtettem, a gyanta kemény volt és "törékeny". Visszatettem megnéztem egy másikat és láss csodát az puha volt, hajlékony, így megvettem (ugyan olyan doboz). Használtam, szőrtelenedtem, ezentúl mindig megnézem a doboz tartalmát, ajánlom nektek is, ha kellemes, puha és hajlékonyak a lapok, akkor jó. :)
Na persze a kozmetikust nem helyettesíti, de egy gyorsnak jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 7.

Na persze a kozmetikust nem helyettesíti, de egy gyorsnak jó.

buboka11

2013. június 5.

Nálam az ici-pici pihéket is leszedte, de aztán napokig ott virított egy piros "bajusz" az orrom alatt... aztán úgy hámlott, mintha leégtem volna. Pedig nem érzékeny a bőröm, eddig egyetlen kozmetikai termékkel sem volt problémám! a 2 pontot is csak a hatásossága miatt kapja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 5.

terke29

2013. április 21.

Egyszerű,gyors,praktikus.Valóban nem ér fel egy kozmetikus által végzett gyantázással,de ha nincs rá anyagi keret,vagy idő,akkor pont jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 21.

Nicole7

2013. április 21.

Nem sok hasonlítási alapom van, eddig csak hideg gyantával próbálkoztam, de nekem ez bejött, bár lehet kipróbálok másikat is. Rendesen eltávolítja a nem kívánatos szőrszálakat, bár nem mindig, de ezt inkább az én tépési technikám hibájának tudom be, mint a termék hibájának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 21.

Illatanyagok: Glyceryl Rosinate, Parfum/Fragrance