X-Epil

Ár:   749 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   12 db   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 749 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: eo, Módosítva: 2018. december 7.

Kiszerelés:   12 db
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Alveolashop.com, 749 Ft

A speciális gyantázó csíkok gyors és könnyű gyantázást tesznek lehetővé. Használatuk során a gyanta már a lehúzó csíkon található, így elegendő két tenyér közöt felmelegíteni, bőrre simítani, majd egy hirtelen mozdulattal lehúzni. Előnye, hogy a szőrszálakat akár több hétre is eltávolíthatjuk, hiszen tövestől tépi ki azokat.

Ár: 545 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 749 Ft , Eladó: Alveolashop.com
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, PayPal, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

adri251982

2012. július 4.

Nem rossz, de sajnos nem elég alapos. Utána kell szedni csipesszel. A bőröm viszont elég jól bírja, nem piros utána, és nem ég. Ezért kap egy jóindulatú négyest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 4.

Suzy

2012. június 24.

Nekem is maradtak szőrszàlak jöhetett a csipesz :-(
Vàltottam màsra az jobban bevàlt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 24.

Nekem is maradtak szőrszàlak jöhetett a csipesz :-(
Vàltottam màsra az jobban bevàlt.

Barbi-Lou

2012. június 9.

Ezt használom már egy ideje, egész jó. Bár az zavar, hogy mindig marad vissza pár szőrszál. A törlőkendőjét meg kifejezetten utálom!
Használat után mindig fertőtlenítem a területet Betadinnal, különben 2 napig piros vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 9.

angeltear

2012. március 13.

Én imádom, gyors és hatékony. Igaz nálam is el-el maradnak szőrszálak, ez valószínű az én bénaságomból ered. :) A törlőkendő tényleg szükséges mert ragacsos lesz a bőr a gyanta miatt. Olcsóbb mint állandóan a kozmetikushoz rohangálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 13.

Morci

2012. március 6.

Valóban szükséges a használata után a törlőkendő, de én mégis szeretem. Ha nincs időm kozmetikushoz menni, ezt a terméket szoktam bevetni. Egyszerű használni, nem koszol össze semmit, és elég jól teljesít a nemkívánatos szőrszálak ellen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 6.

FF

2012. február 25.

Régebben használtam, mert a borotválástól hajlamos kipersegni a bőröm. Viszont ez a gyanta a lábamon akkora lilás-kékfoltot csinált, hogy meg se próbálkoztam vele többször. Karra jó volt, de sajnos nem tudom elviselni a fájdalmat :-D Ezért többször nem venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 25.

strawberry92

2011. augusztus 26.

Nekem tökéletes volt. Nem lett sebes az arcom utána(más termékeknél előfordult, hogy a szőrt a bőrömmel együtt tépte le), könnyen le lehet szedni a gyanta maradékát. Egy-két szál "maradék" ugyan maradt, de ez minden gyantánál így van és persze azon is múlik, hogy ki mennyire ügyes:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 26.

wishes

2011. augusztus 9.

Nem rossz, de a hipoallergén verziója jobb. Ez azért hagy néha kitépetlen szálakat és ragacsos nyomokat is:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 9.

Illatanyagok: Glyceryl Rosinate, Parfum/Fragrance