X-Epil

Ár:   749 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   12 db   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 749 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: eo, Módosítva: 2018. december 7.

Kiszerelés:   12 db
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Alveolashop.com, 749 Ft

A speciális gyantázó csíkok gyors és könnyű gyantázást tesznek lehetővé. Használatuk során a gyanta már a lehúzó csíkon található, így elegendő két tenyér közöt felmelegíteni, bőrre simítani, majd egy hirtelen mozdulattal lehúzni. Előnye, hogy a szőrszálakat akár több hétre is eltávolíthatjuk, hiszen tövestől tépi ki azokat.

Ár: 545 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 749 Ft , Eladó: Alveolashop.com
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, PayPal, Szállítás:futárszolgálat

szandracska

2017. július 11.

Vegyesek az érzéseim a termékkel kapcsolatban. Fogjuk rá, hogy kitépte a kis pihe bajszomat, bár többször kellett próbálkoznom, aminek az eredménye az lett, hogy egy picit kisebesedett a bőröm. Többet nem kísérletezek az X-Epillel, mert már más gyantájukkal is megjártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

anettname

2017. június 19.

Sajnos nekem nem vált be, csak a legkisebb szőrszálakat távolította el, de azt sem mindet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

Lovascsajszi

2017. június 4.

Ez sokkal jobb mint a hipoallergén változata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 4.

Ez sokkal jobb mint a hipoallergén változata.

larka95

2017. május 31.

Nekem bevált, ez az első ilyen termék amit próbáltam a felmelegítéssel nem volt gondom. Nekem kicsit olajosak a lemosó kendők, babaolajas vattapamattal töröltem át utána. Biztosan újraveszem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

Glowycosmeticsblogspot

2017. május 22.

Helyes használat mellett tökéletes

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 22.

Helyes használat mellett tökéletes

Nihan

2017. április 1.

Sajnos csalódás volt ez a terméj. Előtte a Weet -es arcgyantát használtam bajusz kiszedésre, de gondoltam ez jóval olcsóbb, így kipróbálom. Bár ne tettem volna. A szőszálak felét otthagyta, és utána órákig piros volt, de ez még hagyján, másnapra kis piros pöttyök jöttek ki a helyén, és vagy 4-5 nap alatt múltak csak el. Mivel nem vagyok kezdő a témában, így nem hiszem h a technikámmal volt a baj.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 1.

BloodEve

2017. február 26.

Gyanta típusa: hideggyanta
Terület: bajusz
Hatékonyság: 60-70%, random módon működik, hol csak a kis pihéket hajlandó, hol a nagyobb szőrszálakat is képes eltávolítani. Korrigálni kell csipesszel a megmaradt szőrszálakat.

Gyantázás hatékonyságának növelése: kb. 6 hét után érdemes bevetni,mikor már tényleg gyanta érett a terület, így látványosabb a működése.
1.Zsírtalanítani és fertőtleníteni kell a területet, erre megfelelő a szappan és a kézfertőtlenítő.
2. Pár percre meleg radiátorra helyezzük a csíkokat, még nem szedjük szét a dupla csíkokat, tenyér közt melegítve hamarabb szétcsúsznak
3. Bőrre simítjuk, és még ott is fél percig dörzsikéljük, melegen tartva a gyantát
4. Vízszintes irányban hirtelen mozdulattal lehúzzuk
5. Olajos lemosóval eltávolítjuk a felesleges gyantát, bármilyen bázisolaj vizes vattára csepegtetve megteszi, a bőrt is megnyugtatja
6. Aloe vera jó a pirosság enyhítésére, kevesebb a gyulladt szőrtüsző (gyulladáscsökkentő hatás)

Gyantázás utáni állapotok: minden piros több óráig. A csík erős, a bőrt jobban húzza, ezért érzékeny bőrű és a herpeszre hajlamos emberek óvatosan használják, vagy kerüljék a használatát.

Kiknek ajánlott:
- gyors-segélyre, mikor nincs idő kozmetikushoz menni
- A csík viszont ragaszkodó, erős, ezért az extra érzékeny bőrűek maradjanak távol tőle!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 26.

Gyanta típusa: hideggyanta
Terület: bajusz

4. Vízszintes irányban hirtelen mozdulattal lehúzzuk

Kiknek ajánlott:
- gyors-segélyre, mikor nincs idő kozmetikushoz menni

d.nikcsi

2017. február 19.

Nagyon rossz emlékeim vannak vele.. A szőrt nem szedte le, kisebesítette a bőrömet, és tele maradt gyanta darabbal az arcom. 1 funkciója lenne, de azt képtelen ellátni, úgyhogy nem tudok neki 1-nél több csillagot adni. Szintén Baleára cseréltem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

Dea

2017. január 8.

Szerintem jobb, mint a veetes, teszi a dolgát, jók a hozzá lévő törlőkendők :) Egy tipp azoknak akiknek a felmelegítéssel van gondjuk, én mostanában dörzsölést helyett forró víz alá tartó, mert így könyebben és gyorsabban felmelegszik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

Aspartia

2017. január 5.

Mikor hogy működik. Amikor először próbáltam nagyon fájt, viszont kiszedte az összes szőrt, és nem sértette fel a bőröm. De volt hogy azt tapasztaltam, hogy csak a vékony szálakat távolítja el, a vastagakat csipesszel utána kell szedni. Ma pl letépte a bőröm egy részen és tök sebes lett, mint akinek herpesze van. Szemöldökre is kipróbáltam ott ugyanez a helyzet: a gyengék "hullanak" az erős szálak maradnak.
A törlőkendő viszont nagyon kellemes illatú, és jól tisztít. ha kiszárad, vizezéssel ugyanúgy újrahasználható.
Valószínű kipróbálom a Balea-s verziót, ha ennyien ajánlják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

Valószínű kipróbálom a Balea-s verziót, ha ennyien ajánlják.

Illatanyagok: Glyceryl Rosinate, Parfum/Fragrance