X-Epil

Ár:   749 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   12 db   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 545 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: eo, Módosítva: 2018. december 7.

Kiszerelés:   12 db
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 545 Ft

A speciális gyantázó csíkok gyors és könnyű gyantázást tesznek lehetővé. Használatuk során a gyanta már a lehúzó csíkon található, így elegendő két tenyér közöt felmelegíteni, bőrre simítani, majd egy hirtelen mozdulattal lehúzni. Előnye, hogy a szőrszálakat akár több hétre is eltávolíthatjuk, hiszen tövestől tépi ki azokat.

Ár: 545 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 749 Ft , Eladó: Alveolashop.com
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, PayPal, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

PinkBelleLab

2016. november 15.

A baleas valtozatat vettem meg az tokjo volt, es most itthon csak ilyet talaltam, ezert megvettem, de viszonylag jol szerepelt. :) Megeri az arat. De a Baleas szimpatikusabb volt es jobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

vivien92

2016. november 9.

Ez borzalmas. A felét otthagyta, az arcom napokig lángvörös volt utána. Sokat szenvedtem vele, azt hittem én vagyok béna, mígnem megvettem a baleás változatot. Szívből ajánlom helyette :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

Klajdi

2016. november 7.

Nagyon jó, szépen kiszedi a felesleges szőrszálakat. Én körömollóval szoktam formás kis csíkokat vágni belőle, így még egyszerűbb használni. Törlőkendőt keveset adnak a csomaghoz, de egy kis olívaolajos vattapamacs is ugyanazt a hatást éri el, úgyhogy ez sem probléma. Nyilván egy jó kozmetikust nem pótol, de amúgy ár-érték arányban tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 7.

nelli00

2016. október 21.

Az első gyanta, amit "bajusz" szőrtelenítésre kipróbáltam😃
Miután megvettem, hazafele megnéztem az itteni véleményeket, és eléggé megijedtem, hiszen a vélemények kb 90%-a negatív😨
Eléggé félve álltam hozzá, de nekem abszolút jól müködött, szinte az összes szőrt ki tudtam szedni 2 csíkkal 😊 -igaz, hogy többször át kell menni rajta, de az árát mindenképpen megéri.
Egyébként azt vettem észre, hogy amelyiket jobban felmelegítettem az sokkal jobban tette a dolgát😃😃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 21.

Az első gyanta, amit "bajusz" szőrtelenítésre kipróbáltam😃

Mardebra

2016. szeptember 24.

Soha többet! Pár éve vettem, a szám feletti pihékre. Kiszedte őket, azzal nem is volt gond, de ami utána jött! Na azt nem kívánom senkinek! Apró kis pattanás-szerű valamik jöttek ki az arcomon, piros voltam tőle napokig. Pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

lovecreams

2016. augusztus 4.

Nagyon gyengusz. Semmit sem szed le szinte, csak amit akar..Sokkal többet vártam ettől a márkától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

cirrig

2016. július 28.

Nem vagyok megelégedve vele. A gyengébb, pihésebb szőrt jól leszedi, de sajnos nekem van pár erősebb sötétebb szőr is az arcomon, amit már nem bír leszedni. Ezt leszámítva már többször újra vettem, de most már nem fogom, más után nézek...
A leszedő kendője viszont nekem bevált, azt már vettem többször 3db-os külön kiszerelésben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

Viki032

2016. július 12.

Egyszer használtam. Nem szedte le az összes szőrt. A törlőkendőből lehetne több is a tasakban. Még talán párszor kirpbóbálom, hátha....Nem lett tőle piros a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 12.

LettiD

2016. június 4.

Abszolút semmit nem szedett le, pedig sokat gondolkodtam, hogy ezt vagy egy olcsóbbat vegyek-e (én 900 forintért vettem dm-ben) aztán végül emellett döntöttem sajnos. Először azt hittem, hogy én csinálok valamit rosszul, de mostanra kiderült, hogy nem. Ez volt az első arc gyantacsík amit kipróbáltam, remélem legközelebb jobbat választok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 4.

Saria

2016. május 15.

Kb 2-3 éve vettük a húgommal, hogy na, életünk első gyantázásán túlesünk együtt. Mindent a leírtak szerint tettünk, előtte utána is olvastunk, stb.
Nekünk nem szedett le SEMMIT. Talán egy minimális szőrt, de tényleg semmit. Lehet, hogy az volt a baj, hogy túl puhák és kicsik voltak a szőrszálak, nem tudom... Mindenesetre megbántuk és 100% hogy nem veszünk ilyet többet. A nagy gyantázásnak végül nevetés lett a vége, úgyhogy ennyit megért. Mást semmiképpen sem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 15.

Illatanyagok: Glyceryl Rosinate, Parfum/Fragrance