X-Epil

Ár:   749 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   12 db   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 749 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: eo, Módosítva: 2018. december 7.

Kiszerelés:   12 db
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Alveolashop.com, 749 Ft

A speciális gyantázó csíkok gyors és könnyű gyantázást tesznek lehetővé. Használatuk során a gyanta már a lehúzó csíkon található, így elegendő két tenyér közöt felmelegíteni, bőrre simítani, majd egy hirtelen mozdulattal lehúzni. Előnye, hogy a szőrszálakat akár több hétre is eltávolíthatjuk, hiszen tövestől tépi ki azokat.

Ár: 545 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 749 Ft , Eladó: Alveolashop.com
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, PayPal, Szállítás:futárszolgálat

Kingucii

2016. április 5.

Meglepő,hogy sokaknak nem működik. Évek óta használom arcra, és tökéletesen kiszedi a szőrt. Nem lesz nagyon piros a bőröm tőle, nem pattogok ki.Igaz,fáj amikor lehúzom, de nem egy olyan dolog,amit ne lehetne kibírni. Ami a csomagoláshoz tartozik,kis Aloe Verás törlőkendőt használom hozzá, majd neugranormont(mert nem szeretem az olajos érzetet) Kb 3-4 hetente kell újrahasználnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 5.

Monaline

2016. március 24.

Életem legnagyobb kozmetikai bakija volt ezt a terméket megvásárolni. Nem rendelkezek érzékeny bőrrel, mégis lehúzta a felső hámrétegem, ellentétben a szőrszálakkal,azok maradtak. Több mint egy hétig piros voltam, illetve ahogy hámosodott vissza,az sem volt szép. Hagyományos gyantázással ilyen sosem fordult elő, pedig ott könnyebben elszámolhattam volna magam, és a kelleténél melegem gyantát kenek fel. Azt gondoltam,hogy ez kíméletesebb, kényelmesebb módszer, de sajnos tévedtem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 24.

Underbelly

2016. március 9.

Teljesen elégedett vagyok vele, évek óta használom. Utána mindig a hozzá járó törlőkendőt használom, sosem pattogok ki, és a pirosság is hamar eltűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 9.

lilibeck

2016. március 7.

Pénteken próbáltam ki, először magamnak :D meg is lepődtem hogy olyan jól sikerült, aztán egy órába sem telt és teljesen kipattogtam és csúnya piros lett a bőröm. Ma hétfő van de még mindig nagyon csúnya. A szálakat sem szedte ki rendesen :S

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 7.

megnetudjanagymama

2016. március 1.

Az eddig próbált márkák közül ez volt a legjobb. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 1.

Az eddig próbált márkák közül ez volt a legjobb. :)

d.anett89

2016. február 19.

Tegnap vettem ilyet,ma kezdtem el használni szemöldökre! Eddig jó véleménnyel vagyok róla :3 :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 19.

Fancsaaa04

2016. február 14.

Én imádom. Nem nehéz használni. Én radiátorra teszem,vagy forró bögre alá és szépen tudom használni. Leszed minden szőrszálat. :-D :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 14.

tokfejessi

2016. január 27.

Nem szedi le tökéletesen a szőrt, így kicsit sokáig tart minden négyzetcentin újra és újra átmenni, de még ez a legkisebb bajom. Valamiért minden egyes használat után tele lesz a gyantázott felület (tehát a "bajszom" helye) nagy, gyulladt pattanásokkal. Pedig rendesen letisztítom az arcomról a gyanta maradékot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 27.

Akasa

2016. január 19.

Többször újravettem!
A sima gyantához sajnos még nem vagyok elég ügyes, ez pont akkora, pont annyi amennyi és ahova kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

Többször újravettem!

Pünyike

2016. január 17.

Évek óta ezt használom, remekül működik. A bajszomat eltávolítja, a bőrömet nem bántja. Szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 17.

Illatanyagok: Glyceryl Rosinate, Parfum/Fragrance