X-Epil

Ár:   749 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   12 db   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 749 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: eo, Módosítva: 2018. december 7.

Kiszerelés:   12 db
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Alveolashop.com, 749 Ft

A speciális gyantázó csíkok gyors és könnyű gyantázást tesznek lehetővé. Használatuk során a gyanta már a lehúzó csíkon található, így elegendő két tenyér közöt felmelegíteni, bőrre simítani, majd egy hirtelen mozdulattal lehúzni. Előnye, hogy a szőrszálakat akár több hétre is eltávolíthatjuk, hiszen tövestől tépi ki azokat.

Ár: 545 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 749 Ft , Eladó: Alveolashop.com
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, PayPal, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

dsarkadi

2016. január 17.

Már 2-3 éve ezt a fajtát használom a bajszom eltávolítására. Nekem viszonylag elég jól bevált, mondjuk valamikor 2-3-szor is át kell mennem vele és 1-2 szőrszál kimarad (amit végül csipesszel kell kiszednem), de lényegesen jobb, mint a társai. Egy főbb gondom van vele csak, hogy felbontás után a többi csík már nem olyan erős, mint az elsők.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 17.

missmomsen

2016. január 16.

Pénzkidobás ez a cucc... Alig szed ki valamit, 3x átmentem vele az arcomon, akkor már ok, de a szőrrel együtt a bőr is jön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 16.

Kicsikini

2015. október 23.

Nekem mindig nagyon jól működik! Szeretem ezt a terméket!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 23.

Nekem mindig nagyon jól működik! Szeretem ezt a terméket!

rkriszti

2015. október 9.

szörnyű, ennél rosszabb termékem még sosem volt, leszedte konkrétan a bőrt az arcomról, de a szőr ott maradt.....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 9.

jadegirl

2015. augusztus 21.

Semmit nem szed ki,pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

Semmit nem szed ki,pénzkidobás.

Vivi92

2015. augusztus 11.

Évek óta veszem bajuszra. Volt egyébként ennél ezerszer jobb gyantám is. Gyenge és közepes erősségű szőrt leszed, de ha nem rántom meg rendesen elsőre vagy valahogy rosszul tapad meg, akkor már nem tudom leszedni a szőrt. Nem tudom hogy az én hibám - e vagy a gyantáé, de tényleg van ennél hatásosabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 11.

Fannalin

2015. augusztus 1.

Eddig nem próbáltam a hideg gyantát, de szerintem továbbra se fogom. Hiába volt olyan erős a gyanta, hogy még a felső BŐR RÉTEGET is leszedte, néhol elég foltos lett és csak letörte a szőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 1.

rocknrose

2015. május 13.

Egyet kell értenem Sz. Csillával, nekem is jól működik. Szépen leszedi a szőrt, teszi a dolgát. Az illatát már kissé unom, azt pedig sajnálom, hogy csak 2 törlőkendőt adnak hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 13.

wifey

2015. május 13.

Ez maga a tömény rettenet. Kipattogok, teljesen vörös leszek tőle, nem szedi egyáltalán le a szőrt, és büdös. Pedig pár éve ezt használtam, és jó volt. Soha többet nem veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 13.

Sz. Csilla

2015. április 16.

Nem értem mi lehet vele a gond, talán nem egyformán készítik el mindig? Valami hiba csúszott némely sorozatba? Mert nekem nagyon jól működött mindig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 16.

Illatanyagok: Glyceryl Rosinate, Parfum/Fragrance