X-Epil

Ár:   749 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   12 db   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 545 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: eo, Módosítva: 2018. december 7.

Kiszerelés:   12 db
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 545 Ft

A speciális gyantázó csíkok gyors és könnyű gyantázást tesznek lehetővé. Használatuk során a gyanta már a lehúzó csíkon található, így elegendő két tenyér közöt felmelegíteni, bőrre simítani, majd egy hirtelen mozdulattal lehúzni. Előnye, hogy a szőrszálakat akár több hétre is eltávolíthatjuk, hiszen tövestől tépi ki azokat.

Ár: 545 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 749 Ft , Eladó: Alveolashop.com
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, PayPal, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Anittta

2015. március 31.

Ez valami borzaszto!! 1000 ft-ot dobtam ra ki, nagy kar volt megvenni. Elso, hogy nagyon kicsi maga a gyantacsik, es undorito hofeher szine van a gyantanak, aminek a haromnegyede raragad a szorteleniteni kivant teruletre. Es persze harom szalat ha ki tudtam imadkozni vele. En a hypoallergent vettem meg. Egyaltalan nem ajanlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 31.

nvfanni

2015. március 28.

Én szeretem ezt a terméket, szerintem ár-érték arányban tuti. Nem a legjobb, de szerencsére nincs erős bajuszom, így a célnak megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 28.

dorinahezso

2015. január 24.

Botrány. Tisztított arcbőrön rendesen felmelegítve használtam. A pihéket leszedte, a szőrt nem, ellenben van olyan kedves, hogy azért az egész érintett terület vörös tőle, mintha kiszedte volna a szőrt. A két ajándék törlőkendő minősége is kifogásolható. Nem ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 24.

marmalade

2014. december 15.

Nem volt éppen Balea arcra való gyanta a dm-ben, úgyhogy bedobtam a kosárba ezt. Nem kellett volna. Gyakorlatilag semmit nem szed le, csak olyan érzés, mintha a bőröm felső rétegeit vinné magával. Legalább nem hagyott maga után maradék gyantát, ennyi jót tudok róla mondani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 15.

Bebek

2014. augusztus 27.

A szőrszálak kb 20%-át szedte ki. És a gyantát nem tudtam leszedni semmivel, csupa ragacs voltam 1 napig tőle. :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 27.

Bettina0123

2014. július 6.

Nekem bevált, könnyű használni, nem pattogtam ki tőle. A törlőkendő is jól jött, szépen leszedte a felesleges gyantát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 6.

Szimica

2014. július 2.

Nekem abszolút nem szed ki semmit, még a vékony szőke szálakat sem, spórolni akartam, de alig várom hogy eltépkedjem az utolsót is hamár megvettem, legalább bontsam ki..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 2.

Reni91

2014. június 28.

Nekem nagyon bevállt, abszolút leszedett minden szőrszálat, nem is pattogtam ki tőle. Tökéletes és árban is korrekt, hiszen sok alkalomra is elég egy dobozzal!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 28.

Mossyka

2014. június 26.

Én mindent rendeltetésszerűen csináltam, zsírtalanítottam, kellően felmelegítettem a tenyereim közt mégse szedett le SEMMIT. Konkrétan semmit. A szám felett szépen kipirosodott, feldagadt és így 24 óra múlva is fáj, érzékeny. Legközelebb inkább kozmetikusra bízom magam.
Azt azért kihangsúlyoznám, hogy nem ez volt az első itthoni gyantázásom tehát nem velem volt a baj.

Update: Végső elkeseredésemben megint adtam neki egy esélyt. Sajnos az utóbbi időben eléggé megerősödött a szám sarkainál pár szál, de az orrom alatt még mindig csak fehér pihék vannak, de azokból rengeteg és ahogy észrevettem a legtöbbször csak betépi a gyanta és nem tövestől szedi ki. Ebből az "adagból" másodjára használtam, előző alkalommal felpontoztam volna, de most.... Ugyanúgy csináltam, mint előzőleg és ahogyan eddig is és nemhogy a szőrömet nem szedte le, de az egész gyanta az arcomon maradt. Még "gyanta donornak" se jó mert utána hiába szedem gyantalehúzóval csak a gyanta jön le, a szőr nem. Egy szó, mint száz: Ez egy sz.r.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 26.

berni88

2014. május 29.

Mediterrán tipusként számtalan szőrtelenítő eljárással kísérleteztem már, valamennyi eszköz (borotva, epilátor, gyanta variciók) megtalálható nálam.
Bajuszt egyértelműen csakis és kizárólag gyantával vagyok hajlandó eltávolítani, a hideg futkos a hátamon, ha egy nő azt mondja, hogy borotválja :O
Ezzel a termékkel személy szerint meg vagyok elégedve. Olcsó, praktikus és ha az ember kitapasztalja a megfelelő technikát a szőr eltűnik, a bőr megmarad!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 29.

Illatanyagok: Glyceryl Rosinate, Parfum/Fragrance