X-Epil

Ár:   749 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   12 db   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 545 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: eo, Módosítva: 2018. december 7.

Kiszerelés:   12 db
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 545 Ft

A speciális gyantázó csíkok gyors és könnyű gyantázást tesznek lehetővé. Használatuk során a gyanta már a lehúzó csíkon található, így elegendő két tenyér közöt felmelegíteni, bőrre simítani, majd egy hirtelen mozdulattal lehúzni. Előnye, hogy a szőrszálakat akár több hétre is eltávolíthatjuk, hiszen tövestől tépi ki azokat.

Ár: 545 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 749 Ft , Eladó: Alveolashop.com
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, PayPal, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

kata12

2014. május 29.

Egyszer próbáltam, és azt kell mondjam nem vagyok vele megelégedve.
Először is direkt úgy használtam, hogy egy helyen többször 4x-5x végighúztam, hogy nehogy én legyek a hibás és mégis maradtak ott szálak. A második dolog: igaz, hogy gyantáról beszélünk de annyira ragad, hogy semmivel nem tudtam leszedni konkrétan 2napig ragadott a pofám. Olyan ideges voltam, hogy bármit csináltam minden ragadt.

Azt kifelejtettem, hogy a bőröm a szám felett iszonyat száraz lett és vörös, tulajdonképpen úgy nézek ki mint akinek bajsza van, úgyhogy nagyon jó döntés volt legyantázni(irónia).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 29.

Egyszer próbáltam, és azt kell mondjam nem vagyok vele megelégedve.

Amelia38

2014. április 15.

Mikor először használtam gyantaszűz bajuszra csodaszépen leszedte. Hát azóta is ezt veszem, de most utoljára. Sajnos a picit vaskosabbá vált szálakat(amik azért így is elég vékonykák) már nem szedi ki, pedig pont az lenne a lényeg, nem a piheszőr. Ráadásul fele az arcomon ragad. Többet biztosan nem veszem, főleg, hogy drágult is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 15.

wwecmpunk

2014. március 17.

Ez a termék egy vicc.
Először is pénzkidobás, másodszor egy darab szőrt nem szedett le, de a bőröm rettentően kipirosodott tőle. Konkrétan nem csinál semmit, csak szétnyúzza az ember bőrét.
Az olajos törlőkendő nagyon kevés és le sem szedi rendesen a ragasztót. Azzal is meg kellett szenvedjek.
Kipróbáltam belőle egy csíkot és borzalom volt. El is süllyesztettem a szekrény mélyére. Pár hónapra rá újrapróbálkoztam és adtam neki még egy esélyt. Utána úgy voltam vele, hogy soha többet. Ott állt a szekrényben 2-3 évig és nemrég landolt a kukában, úgy ahogyan volt...Fúj!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 17.

Ez a termék egy vicc.

fancs9991

2014. január 29.

Én első gyantámként használtam ezt úgy még október környékén a kezemen. Nekem leszedte a szőrt és egy hónapig vissza sem nőttek csak volt a gond,hogy egy csíkot csak egyszer tudtam használni ezért mínusz 1 csillag.:/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 29.

Nikó

2014. január 26.

Csak ezt használom a szám feletti apró szőrszálak eltüntetésére. Gyors, olcsó, egyszerű, viszonylag jó munkát is végez. Megfigyeltem, hogy nem mindegy, hogy mikor gyantázom le, milyen hosszú a szőr..stb. Mindent egybevetve én 4*-ra értékelem, egy ideje állandó lakója a fiókomnak, mindig betankolok, ha akció..4-500 forint akciósan, eredeti ára 649 :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 26.

nikike

2014. január 19.

egyszer hasznaltam ilyet, valami minta volt valahol. nekem a bort szedte le a sipcsontomrol, a szorok meg ott maradtak... hasznalhatatlan...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 19.

cslb

2014. január 19.

egynek elmegy kategória.. még nem használtam hideg gyantát.. nem távolítja el teljesen a szőrt, de ha rásegítek szemöldökcsipesszel nem rossz.. utána tényleg kicsit vörös lesz a helye és tiszta ragacs, amin mondjuk a mellékelt törlőkendővel lehet segíteni.. összességében 4*, mert vészhelyzetben ha nem tudok eljutni a kozmetikusomhoz egész jó megoldás.. de még kipróbálok más márkát is :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 19.

iwetna

2014. január 5.

Általában nem ilyet használok, de nem találtam a veet-nek az arcgyantáját és kénytelen voltam ezt megvenni. Ami biztos, hogy többé a közelébe se megyek. Borzalmas, nem szedi ki a szőrt csak néhol, ahol meg kiszedi ott a bőröm rákvörös lesz egy hétig.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 5.

love_cinderella

2014. január 3.

Évek óta ezt használom arcra, de az utóbbi egy évben azt vettem észre, hogy a törlőkendő már nem olyan mint volt (vagy a gyanta?!), mert utána még kb egy hétig szenvedek mire a pirosság eltűnik, ráadásul kiszárítja a bőröm. Ettől függetlenül hatásos, jól lehet dolgozni vele, jár a 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 3.

cicatapmancs

2013. december 9.

Mennyit bénáztam én már ezzel...első doboz: biztos valamit rosszul csináltam. Második doboz: még mindig nem tudom a helyes technikát. Harmadik doboz: nem barátkozunk össze és nem költök rá több pénzt. Akárhányszor próbálkoztam vele csak az lett az eredménye, hogy a lábam tiszta gyanta lett, a kellő hosszúságúra növesztett szőrszálak pedig ugyanúgy ott vigyorogtak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 9.

Illatanyagok: Glyceryl Rosinate, Parfum/Fragrance