Maybelline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: komzsuska, Módosítva: 2015. június 27.

emci91

2014. december 1.

Annyira imádom ezt a szempillaspirált. Csodát művel a szempilláimmal, olyan szép hosszú és ívelt lesz, hogy csak pislogok :D Nekem nincs problémám a fehér réteg elfedésével :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 1.

kinibaba19

2014. november 14.

Sokáig használtam, a L'Oreal Duble kistesója. Remélem értitek a célzást. A fehér része mindig hamarabb elfogyott mint a fekete, nem értem miért...?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 14.

potitepirii

2014. október 11.

Nekem is ő volt a kedvencem a rosseb egye meg hogy már nincs.... pedig a reménytelen szempilláimból is olyan csodákat művelt ..:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 11.

K.Klaudia

2014. szeptember 30.

Drogériásak közül ő volt a kedvencem, hát pont őt kellett kivonni a forgalomból :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 30.

piskótatészta

2014. június 1.

Régebben sokat használtam ezt a spirált,bár emlékszem,hogy elég drága volt. Sokat kellett bűvészkedni,hogy a fekete festék tökéletesen elfedje a fehéret,de megérte,a belefektetett energiát,mert nagyon szép lett a végeredmény és tartós is volt. Igaz én mindig a vízálló változatot vettem. Sajnálom,hogy már nem kapni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 1.

e.inci007

2014. március 31.

Régebben használtam ezt a spirált, nagyon imádtam, kétszer is újra vettem és csak azért nem többször, mert már nem találtam sehol. Nagyon szép pillákat alkotott: dúsitott, hosszabitott, ivelt. Csak már a vége felé elég macerás volt eltüntetni az alsó fehér réteget análkül, hogy túl sok legyen a pillákon és ne ragadjanak össze. Az biztos, hogy bármikor újra venném

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 31.

farkasgaboc

2014. január 29.

Én is nagyon szerettem, kár hogy már nem kapni.
Szép lett tőle a szempillám, hosszú és nem ragadtak össze a szálak, nem csomósodott a festék és sokáig elég volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 29.

Én is nagyon szerettem, kár hogy már nem kapni.

L.A.Izabella

2013. december 29.

Imádtam! Nagyon sajnálom, hogy már nem lehet kapni. Sokkal jobb pillákat csinált, mint mostani műszempilla hatású spirálok. Bármennyi lenne a max pont, nálam megkapná.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 29.

eszti98

2013. november 16.

Nekem szép, hosszú pillákat csinál:) régóta megvan már, a minősége sem romlott:) 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 16.

Jaslen

2013. október 31.

Régen használtam utoljára, nemrég vettem újra elő és picit már kezd beszáradni, de így majdnem jobb, mint újkorában. :) 2 rétegben használom, nekem inkább dúsít, mint hosszabbít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 31.