Maybelline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: komzsuska, Módosítva: 2015. június 27.

dettcs

2013. október 1.

Egyszerűen imádtam ezt a spirált. Tini koromban volt nagy szám. :) (De rég volt :(( ) Óriási, dús pillákat csinált. :))) 5-ből 10 pont :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 1.

szandrah86

2013. augusztus 27.

Szerettem ezt a spirált óriási pillákat tudtam vele kreálni. Többször újravettem, de utoljára már én is azt tapasztaltam mint melanie500. Csomósodott...nem is kicsit. Azt hiszem már nem gyártják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 27.

melanie500

2013. augusztus 4.

Ezzel a spirállal nagyot arattak. Emlékszem egy időben mindenkinek ilyen volt. Onnan lehetett tudni, hogy aki nem használta jól, annak szürke volt a szempillája. :D Én szerettem elsőre, bár ez is csak akkor remekelt, amikor már félig kifogyóban volt. Évekig használtam. Aztán megvettem talán még 2x, és óriási csalódás volt. Valamit változtathattak az összetevőkön, vagy nem tudom, mert elkezdett peregni, elnehezültek a pilláim tőle, egy rétegben nem fedte a fehér festéket, több rétegben meg már csomósodott és összeragasztotta a pillákat, és még maszatolódott is. Kár érte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 4.

Ingrido

2013. június 11.

Nekem ez volt az egyetlen spirálom, ami tényleg olyan pillákat csinált, mint a reklámban van. Csodálatosan hosszabbította a pilláimat, a festék pedig tökéletesen tartott. Nekem nem tette tönkre a pillámat, úgy vettem észre, hogy a fehér réteg pont hogy védte a festéktől. (Én így emlékszem, lehet, hogy képtelenség, ahogy a korábbi hozzászólásokat olvastam.) Az igaz, hogy nehéz volt "lejönni" róla, főleg, hogy ennek a hatása volt a legszebb. Azt hiszem azért hagytam abba a használatát, mert már nem tolerálta a szemem. (Mindennel telítődök egy idő után, akkor pihentetni kell az adott terméket.) Mire visszatértem volna rá, már nem találtam. Számomra ez csodaszer kategória.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 11.

electropanic99

2013. június 2.

Van benne valamilyen összetevő amire szerintem allergiás lehetek: amint felteszem gyönyörűek a pilláim de kb 2 óra elteltével elkezdek könnyezni és úgy néz ki a szemem, mint aki pár perce tolt el egy erőteljes spanglit, vagy kettőt. Inkább kihagyom a jövőben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 2.

floracska6

2013. május 9.

Még pár éve használtam ezt a spirált, sosem értettem, hogy a fehér rész minek?! anélkül is pontosan ugyanolyan eredményt értem el vele. Egyébként nem egy nagy szám, egy átlagos spirál, se nem rossz, se nem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 9.

Béatrice

2013. május 2.

Nagyon régen használtam, még tini voltam, de emlékszem, hogy imádtam. Nekem nem volt macerás, szép pillákat lehetett vele csinálni. :) Kinguu$, én is köszi az infót, majd lehet rendelek valamikor egy simát. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 2.

h.ancsi89

2013. április 24.

régen volt,párszor használtam,macerás volt a fehér rész miatt,aztán be is száradt,nem lett maradandó élmény :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 24.

ernestina

2013. március 16.

Ez volt az első "komolyabb" spirálom. Eleinte csak a fekete végét használtam, később megszerettem a fehér alp réteget is. Amikor új spirált keresek, titkon még mindig lesem, hátha újra feltűnik valahol...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 16.

terke29

2013. január 30.

Kingus,köszi az infót,mert már én sem láttam sehol ezt a spirált,pedig szeretem.A ricinus olajnál írtam régebben,hogy szögegyenes,rövid,csutka pilláim vannak.Mikor még nem volt a ricis rásegítés(+kb.3-4mm növekedés),addig csak ezzel a spirállal tudtam vállalható pillákat"csinálni"magamnak.A fehérből két réteg,gondosan kivárva,míg egy-egy réteg megszárad,majd lassú,akkurátus mozdulatokkal a fekete,egy rétegben.
Mióta hosszabbak a pilláim(ájláávricinus!),azóta elég egy fehér,és egy fekete réteg.Ohne pókláb effekt,vagy panda monokli.Ha pedig göndörítőt is használok,akkor pedig még szebb az eredmény,mert a festék szépen tartja meg az ívet.Úgyhogy ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 30.