Maybelline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: komzsuska, Módosítva: 2015. június 27.

Kinguu$

2013. január 30.

A tesminked.hu oldalán lehet kapni ezt a spirált csak nem az intensive változatát hanem a simát.Én mindig innen szoktam megrendelni már több mint 1 éve 2-3 napon belül ki is szállítják, megbízhatóak nekem eddig semmi panaszom ne volt rá.Most sajnos jelenleg nem lehet kapni, de itt a link ha valakit érdekel. http://www.tesminked.hu/hu/maybelline-smink/146-maybelline-xxl-volume-and-length-szempillaspiral.html

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 30.

Jennyke

2013. január 29.

Ez volt az egyik legjobb szempillaspirál amit valaha használtam.Gyönyörű ,hosszú,dús,ivelt pillákat csinált.Kár,hogy Szlovákiában már nem kapható,ahogy olvasom már Magyarországon sem.Mindennel igy járok...mire megtalálom a tökéletest,kivonják a forgalomból:S

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 29.

kókusz90

Bőrprobléma: Kombinált
2013. január 13.

Nagyon jó spirálom volt, sokat is használtam belőle. A nagy szempilláimból giga nagyon csinált a két komponens által, de.... Nem szabad ilyen két komponensű spirált venni, (mint azt később a szakmám által megtanultam) mert nagyon roncsolja a pillákat! Kellett egy jó pár nap mire helyre jött! Csak ezért a mínusz egy csillag, de ennek ellenére jól tart, tényleg hosszabbít, jól eldolgozható, minden oké vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Kombinált |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 13.

NagyG

2013. január 5.

Imádtam.Hosszított,dúsított és nem kenődött fel a homlokomig.
Most látom h. sajnos kivonták.

WaterLily engem is a reklámja fogott meg tini koromba :D nőci néni szempillájától elvoltam ájulva ,hű micsoda bazi pillákat tud ez ám csinálni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 5.

Imádtam.Hosszított,dúsított és nem kenődött fel a homlokomig.
Most látom h. sajnos kivonták.

Mufurcka

2013. január 1.

Életem legjobb spirálja volt:( Nem értem miért szüntetik meg a gyártását annak ami ilyen sikeres. A fehér rész sosem csomósított, nem is ragasztott össze, a fekete gyönyörűen rásimult, mindig dícsérték a szemem, ha ez volt rajtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 1.

annyke

2012. december 18.

Régebben használtam már, azóta már kifogyott, de a keféje miatt megtartottam, mert nagyon szép dús, ívelt pillákat tudok vele varázsolni. Nemrég vettem elő, jelenlegi szempillaspirálom tubusába belemártom és így viszem fel a festéket :) A fehér részét nem nagyon használtam....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 18.

WaterLily

2012. október 9.

Amikor bejött a forgalomba tinikoromban - mint a legtöbb sminkcuccnak - nagyon megragadott a reklámja. Vadul spóroltam rá, aztán szerencsére meg tudtam venni akciósan. Sajna nálam a fehér része használhatatlan volt, összetapasztotta a pilláimat, viszont a fekete része önmagában is csodát művelt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 9.

nagy_agi

2012. július 25.

ez volt a kedvenc spirálom, míg ki nem vonták a forgalomból, legalábbis kb. 1 éve színét se láttam :( imádtam, sokat dobott a pilláimon, hosszabbított, dúsított, mindezt úgy, hogy nem volt ragadós, mű az eredmény

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 25.

beatamatla

2012. július 2.

Szerettem ezt a spirált, olyan nagy szám volt hogy két vég és két cuccot kentél :) Valóban nagynak tűntek a pillák tőle, bár közel sem olyan nagyoknak mint a telescopictól :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

Kingu$

2012. június 14.

Imádom ezt a szempilla spirált bár én a sima változatát használom nem pedig ezt, de nagyon szépek és nagyok lesznek tőle a szempilláim.Többször megkérdezték már, hogy műszempilláim vannak-e :) A boltokba sajnos már nem lehet kapni, de én találtam egy oldalt ahonnan mindig megszoktam rendelni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 14.