Maybelline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: komzsuska, Módosítva: 2015. június 27.

diablonia

2012. június 10.

Régen ez volt a kedvencem. Remekül tette a dolgát. Viszont egyszer csak valami megváltozott rajta és azóta csak átlagosnak mondhatnám. Több évvel ezelőtt sokkal hatékonyabb volt :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 10.

Nefertiti

2012. május 22.

Juuuj, ilyenem nekem is volt, meg anno kulfoldrol kaptam ajandekba ;) Nagyon szerettem, a kis rusnya pillaimbol nagyon szep nagy fekete pillakat varazsolt. Sajnos mar en sem talalom az uzletekben :( szep emlek, sz biztos ;))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 22.

trix

2012. április 28.

Régebben vettem egyet.Először nagyon elégedett voltam vele,hatalmas pillákat varázsolt az én pici szempilláimból,nem pergett le a pillákról,nem csomósodott.Aztán pár hét használat után rettenetesen összeragadtak tőle a pillák,szétválaszthatatlanok lettek a festéktől,csak a lemosás segített,akárhogy trükköztem a spirálkefével nem jöttek szét.Ezért nem vásárolom többé,az első néhány hét élménye miatt adok csak három csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 28.

csillag

2012. április 3.

Jó pár éve használtam, szerintem amolyan drogériás spirál, semmi különös.. Vannak nála ezerszer jobbak...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 3.

villa

2012. március 31.

Én csak ha buliba megyek akkor használom. Tényleg nagyon jó! Picit pereg a fehér cucc, de lehet ellene tenni egy púderecsettel. (lesöpörni) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 31.

yarabi

2012. március 29.

Már régen nem találom,pedig imádtam ezt a szempillaspirált!Dúsít&hosszabbít egyszerre...nem csak a reklámban!:D Kiemeli a szemet&tényleg nem csomósodik!
Nem tudjátok hol lehet kapni?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 29.

Nem tudjátok hol lehet kapni?

hodianiko

2012. január 7.

Az egyik legjobb szempillaspirál szerintem! Teljes a hatása!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 7.

Az egyik legjobb szempillaspirál szerintem! Teljes a hatása!

shadowcat_net

2011. november 15.

Hatásos, nagyon szuper kis termék. Kicsit idegtépő mondjuk a kis fehér pillákat teljesen befedni a fekete színnel, de ha van időd és türelmed a végeredmény csodás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 15.

Ella

2011. november 9.

Na. ez tényleg jó! Dúsítás szempontjából közepes, de hosszabb, feltűnőbb pillákat varázsol nekem. A Lancome Virtuose után ez a kedvencem, de inkább ezt veszem meg (mellette szól az ára).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 9.

Dorcsa

2011. október 9.

Imádom, a Colossal mellett nagy kedvenc! Ez volt életem első spirálja, azóta már elfogyasztottam egy párat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 9.