Maybelline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: komzsuska, Módosítva: 2015. június 27.

honey021

2011. szeptember 23.

Pár éve ezt használtam és nagyon szerettem! Tényleg csodás pillákat varázsol, de az utóbbi időben nem látom sehol :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 23.

erdeim

2011. május 30.

Régen ezt használtam nagyon jó szempillaspirál!!! A fehér részét viszont jól le kell fedni mert van amikor a szemzugban megmarad.Nagyon megvoltam vele elégedve évekig használtam mígnem megtaláltam az ennél is jobb szempillaspirált. Loreal Telescopik. Black Carbon. Jelentősen drágább de megéri!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 30.

melcset

2011. április 3.

Valóban csodás pillákat varázsol ez a spirál, én a vízálló változatát használtam. A fehér részét viszont egy idő után nem vettem igénybe, mert a fekete nekem nem fedte el tökéletesen.
Ettől függetlenül nagyon jó termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. április 3.

Ettől függetlenül nagyon jó termék.

strawberry92

2011. március 13.

Nagyon jó ez a szempillaspirál! Nekem óriási szempilláim lettek tőle és egyáltalán nem ragadtak össze:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 13.

Baboo

2011. március 5.

Számomra eddig ez a legjobb szempillaspirál. Dúsít, ível és hosszabbít. Van, amikor szemüveget veszek fel és előtte használom, a pilláim elérik a szemüveglencséjét is. :D Tényleg szinte műszempilla hatású. Hiába egy kicsit drágább, simán veri az Avonos vagy Rimmel szempillaspirálokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 5.

paninaro

2011. február 23.

évek óta ezt használom, mivel bevállt ezért nem is keresgélek nagyon más szempillaspriált. tényleg meghosszabbítja a pillákat. én használom mindkét felét, bár az igaz hogy néha a fehér alapozója miatt becsomósodik. de ezt akkor szoktam tapasztalni ha már viszonylag régebb óta használom, tehát ha több mint egy hónapos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. február 23.

anett76

2011. február 17.

Nagyon szeretem. Mióta megjelent kisebb kihagyásokkal használom. Rövid és kevés a szempillám, ennek a keféje bevált, dúsítja és hosszabbítja egyben. Jó a kontaktlencsés szememnek is. Igaz, kicsit tovább tart a reggeli készülődés a dupla spirálozás miatt, de megéri. A sima változatot veszem (nem szeretem a vízálló termékeket), lemosni is rendesen le lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. február 17.

Gica

2010. október 25.

Tényleg XXL

Valóban XXLes méretet varázsol, viszont nem vacakoltam sokat a dúsító fehér végggel, általában csak a feketét használtam. Így kevésbé is csomósodott. Szempillaspirálban a Maybelline a tuti befutó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2010. október 25.

Tényleg XXL

komzsuska

2010. augusztus 18.

Dúsít

A Maybelline Intense szempillaspirál a dúsítást tűzte ki célul maga elé. Ezt maximálisan eredményezi is, noha a spirálozás - talán a két lépcsősség miatt - némiképp időigényes. A pillák valóban sokkal többnek és erősebbnek tűnnek, ha ezzel a termékkel festjük őket. Már-már műszempillahatást érhetünk el vele - ha túlzásba esünk, esetenként valóban úgy hathat, mintha műszempilla lenne. Dús pillájúak extrém hatást, kevéssé dús pillájúak legyezőhatást érhetnek el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2010. augusztus 18.

Dúsít