Yamuna

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikolett, Módosítva: 2016. július 4.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz

A Shea vaj számos értékes hatóanyagot tartalmaz, amely még az extrán száraz bőrnek is megkönnyebbülést és megújulást hoz. Bőrpuhító hatása elősegíti a kirepedezett, igénybe vett bőr gyógyulását. Tárold szobahőmérsékleten, védd a közvetlen napfénytől és a hőségtől, mert könnyen olvad!

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

KissVivien

2017. január 18.

A szívem szakad meg az alattam kommentelők miatt. Nem is értem, hogy hogy nem válhatott be ez a termék másoknak. :( Én nagyon szeretem (lelövöm a poént), és nagyon sokat segített már nekem. Egy hirtelen felindulásból vásároltam meg és úton hazafelé féltem is, hogy megérte e.
Főleg az ajkaimra használtam és használom is, és meg kell mondjam nagyon hamar rendbe tette a felületet. Volt hogy a könyökömre, a köröm melletti bőrre, a sarkamra és a szárazabb részekre használtam. Mindnél sokat segített! A legmeglepőbb, hogy a párom arcán jelentkező száraz, hámlós részeket is szépen kezelte. Persze nem oldotta meg a gondokat, de nagyon szépen ápolta a bőrt és jóval szebb is volt a használat után.
Sajnálom hogy vannak akiknek nem jött be, aki viszont még gondolkodik a megvételén (a vegyes kommentek miatt pláne) mérlegeljen és gondoljon arra, hogy akár egy drágább termékre beruházva is felsülhet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

Nena

2017. január 16.

Csak rosszat tudok róla mondani. Az első problémám az, hogy nagyon félrevezető a termék címkéje. Azon ugyanis csak annyi áll, hogy 100% shea vaj. Persze, nyilván megnézhettem volna a hátoldalát, amin már fel van tüntetve, hogy azért ez így nem teljesen igaz, de őszintén szóval eszembe sem jutott, hogy a 100% az nem 100%...
A termék darabos, ugyan kézmelegre olvad, de utána kukacokba gyűrődve le is jön a bekent felületről. Ami pedig az utolsó csepp volt, hogy 3 próbálkozásból 3-szor kezdett nagyon viszketni tőle a bőröm.
Megnéztem és bőven a lejárati időn belül van, nem ez a hiba. Kuka és hatalmas nagy egyes! Leülhetsz, fiam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

Dalmicica

2017. január 15.

Én nem láttam feltűntetve, hogy parfüm van benne...ha látom meg sem veszem...hogy a picsbe lenne 100%shea vaj parfümmel??? hát na neee...Lehet én néztem be...de ez szörnyű....ára is sok egy ilyen szutyokhoz képest...ennyiért mannásat veszek ami tényleg használ amire nekem kell...mert arra parfümös kutyulmányt nem lehet kenni....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

casa17

2017. január 15.

Naiv voltam mikor megvettem... igaz, ezt is csak azért választottam,mert elfogyott a mannám.láttam rá van írva hogy 100% shea... mondom jó lesz...
Vicc kategória...nem lehet használni,darabos, ami még a testhőre sem olvad meg, így kb olyan érzés mintha koszos lennék...
ami pozitív benne az illata, de ennyi...

Elhasználom mert drága volt, de messziről kerüljétek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

ami pozitív benne az illata, de ennyi...

Elhasználom mert drága volt, de messziről kerüljétek...

Daisy13

2017. január 2.

Nagy csalódás volt. A 100% shea vaj egy vicc. Persze vásárlás előtt megnézhettem volna az összetevőket. :(
Az állaga furcsa, nem krémes, inkább olyan, mint egy sűrű dara. Ebből adódóan kenni sem egyszerű, úgy kell beledörzsölni a bőrömbe, ami nem mindig sikerül, mert egyszerűen egy darabban leesik. :( A kezemben kell melengetnem, hogy a test-melegtől megpuhuljon, felolvadjon, akkor lehet kenni.
Csak azért nem dobom ki, mert sajnálom a kifizetett összeget. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 2.

Csak azért nem dobom ki, mert sajnálom a kifizetett összeget. Nem veszem újra.

CintiaKalman

2016. december 22.

Eredetileg az ajkaimra vettem, melyek rettenetesen szárazak alapból is, a hidegnek köszönhetően pedig még rosszabb állapotba kerültek. Gondoltam, hogy ha már semmi más, akkor talán ez a termék beválik majd.
Jajj, én kis naiv... Nem, hogy nem segített, de még véresre is szárította az ajkaimat. Rettenetesen fájt és húzódott tőle. És nem kellett neki sok idő, hogy ezt művelje, csupán néhány perc. Többször is adtam neki esélyt, de mindig ugyanaz lett a vége. Többet nem kínzom vele az ajkaimat.
Egyáltalán nem érte meg megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 22.

Egyáltalán nem érte meg megvenni.

manobeka

2016. november 23.

Nagyon szeretem. Egy kis borsónyi mennyiség+ egy lágyabb testápoló közvetlen fürdés után felér egy ujjá születéssel. Azt biztosan megfogadtam , hogy többet nem veszek 7000 ft-ért Loccitane shea vajas termékeket, mikor ez így sokkal olcsóbb és hatásosabb megoldás.
Engem kifejezetten nem zavar, hogy illatosított, mert az eredeti shea vaj füstös szagát nem mindenki bírja, ez így sokkal jobban tolerálható.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 23.

Black Fairy

2016. október 3.

Remekül helyre rakta a bőrömet, a szemem feletti rész hónapokig hámlott, és repedt szét, de ennek köszönhetően egy hét alatt visszakapta eredeti "formáját"...Az ára se rossz, sokáig elég - keveset kell belőle használni egyszerre...

DE!
"100% shea vajhoz" képest undorítóak az összetevők...Vagyis...engem nem érdekelnek az összetevők általában, az is ritkán zavar, ha minden piros/sárga, mert erős a bőröm, nem irritálja semmi kb, általában csak azért nézem meg őket, hogyha véletlenül mégis allergiás reakciót váltana ki valami, tudjam, mitől van (szinte sosincs ilyen gondom mondjuk)...viszont...nekem ne mondják már, hogy ez száz százalék a parfümmel...ez nem száz százalék...Mi van, ha valaki érzékeny a parfümre, és figyelmetlen, és csak annyit olvas, hogy 100% shea, és elhiszi és megveszi??? Ráadásul "piros pöttyös" összetevőről van szó, ami tudtommal a "veszélyesebb" (irritálóbb) hozzávalókat jelzik...szóval levonok egy csillagot...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 3.

DE!

mart

2016. július 8.

Nagyon kedvelem. A shea vajak és testvajak elég drágák szerintem, ez viszont árban korrekt. Lábápolásra használom, gyakran "dunsztolom" a lábamat éjszakára úgy, hogy bekenem ezzel a krémmel, majd rá egy zokni. Reggelre pihe-puha, ez különösen a nyári szandálos időszakban jó. A Yamuna termékeiben amúgy sem csalódtam még, nekem az is fontos, hogy állatokon ne teszteljen, itt ez is teljesül. Nálam ötös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 8.

szevin007

2016. július 5.

Csalódtam benne, figyelmetlen voltam mert nem néztem át az INCI-t.
Száműztem lábápolásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 5.

Csalódtam benne, figyelmetlen voltam mert nem néztem át az INCI-t.
Száműztem lábápolásra.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Coumarin