Yamuna

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kismadár, Módosítva: 2015. október 26.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Hidratáló krémek

Az Active Cell többkomponensű hatásfaktora egy nagyszerű zöld alapkrémben és illatos mézkivonattal őrzi meg bőre fiatalos, üde fényét. Simít és feltölt, belülről táplálja a bőrt.

• A zöld alapkrém paraffin és parabén, valamint színezéktől mentes, értékes olajokkal dúsított
  • A krém őssejtaktivátor összetevője serkenti a kollagéntermelést, Hyaluronsavas komponense feltölti a kialakuló ráncokat, mézkivonata pedig nem csak nagyszerű illatot ad, de antioxidánsokkal teli.
  • Serkenti az új kollagén termelődését.
  • Saját őssejtjeink optimális működését segíti.
  • Csökkenti a szem körüli szarkalábakat és szem alatti karikákat.
  • Eltünteti a tág pórusokat.
  • Véd a környezet káros hatásaival szemben.
  • Csökkenti a pigmentfoltokat.
  • Revitalizálja a bőrt.

annix

2015. november 4.

Én is tesztelésre kaptam, amit ezúton is nagyon köszönök, mert nekem tökéletesen bevált ez a kis csoda. A bőröm elég érzékeny és változékony, hol száraz, hol zsíros, tökéletesen behatárolhatatlan. Ez a krém igazából majd' minden problémámat megoldotta. A pórusaim szemmel láthatóan kisebbek, egységesebb képet mutat az arcbőröm, az illata és az állaga szuper. Tökéletesen lehet rá sminkelni, gyorsan beszívódik (szinte, mint a nivea makeup starter-em). A szem alatti erős, kék karikáimat sikeresen halványította (bár oda koffeinszérumot is használok). Nagyon puhává és egészséges kinézetűvé teszi a bőrömet. Összességében elégedett vagyok vele. Negatívumként talán csak a csomagolást tudnám említeni (aránytalanul nagy, műanyag, a feliratok kopnak), de szerintem a belbecs sokkal fontosabb! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 4.

Nussh

2015. november 2.

Tesztelésre kaptam ezt a krémet, immáron 3 hete használom minden nap, úgyhogy azt hiszem az első benyomásomról már bátran írhatok.

Megmondom őszintén, először kicsit megijedtem a terméktől, mert általában minden méz illatú kozmetikumot utálok. Ez most sem volt másképp, de így 3 hét után kezdem megszokni, és már nem zavar annyira. Másrészről féltem, mennyire fogok tudni rá sminkelni, de tökéletesen bevált, sőt! Az alapozóm sokkal szebben terül el az arcomon, és mintha minimálisan tartósabb is lenne.

Ezen kívül nem tudom a teljes arcomra használni két okból:

- A szám alatt lévő terület nagyon durván kiszáradásra hajlamos, arra a részre ez a könnyed kis krém (hiába nagyon tápláló), nem elég. Próbáltam, de nem vált be.
- A homlokom borzalmasan gyorsan zsírosodik, ide napközben nem is teszek hidratálót, így a hétköznapokon erre a részre nem használtam (hétvégén igen).

Lássuk a pozitívumokat:

- Könnyű rá sminkelni, nem kukacosodik, nem folyik le az arcomról az alapozó már fél óra múlva, ellenkezőleg - tartósabbá vált a sminkem, mióta használom.
- Az arcom pöttyökben/foltokban pirosodásra hajlamos, nagyon halványan úgy hiszem ez a krém segít ezen a problémán, mert a bőröm kezd egységesebb képet mutatni.
- A szemem alatti karikákat és ráncokat egyértelműen halványította, csökkentette.
- A pórusaim is kezdtek összehúzódni, de óriási változást azért nem érzékelek ezen a téren.
- A bőröm legalább másfél éves korom óta nem volt ilyen csodálatosan puha :-)

Negatívumok:

- Csomagolás: egyrészről számomra zavaró a tégely mérete. Jóval nagyobb, mint amekkorát a benne lévő anyag megkövetelne. Értem én, hogy szép, meg dizájnos (ez igaz is), de számomra egy kicsit félrevezető. Emellett a kupakról már a kézhezvételtől számított első percekben elkezdett lepotyogni a Yamuna logó, ami tekintve, hogy ez egy prémium kategóriás termék, egy kicsit kínos.
- Az illatáról már beszéltem, emiatt nem vonok le pontot, mert ez teljesen szubjektív dolog.

Összességében nagyon meg vagyok vele elégedve, örülök, hogy ezzel a termékkel megismerhettem a Yamuna márkát. Ha elfogyasztom ezt a tégelyt, valószínűleg mást is ki fogok próbálni a palettájukról. Még egyszer köszönöm szépen a tesztelési lehetőséget, hosszabb távú hatásairól még jövök majd update-el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 2.

Ezen kívül nem tudom a teljes arcomra használni két okból:

Lássuk a pozitívumokat:

- A bőröm legalább másfél éves korom óta nem volt ilyen csodálatosan puha :-)

Negatívumok:

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Betaine, Glycerin, Propanediol, Hydrolyzed Hyaluronic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Ofethylhexanol és Hydrogenated Olive Oil reakciójából keletkező észterek keveréke. Az összetevőt Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables-el vegyítve a szilikonfélék természetes alternatívájának tartják, mivel rendkívüli sima, selymes, púderes érzést hagy a bőrön.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Forrás: ITT

Olívaolajból kivont el nem szappanosítható lipidek. Az ún. el nem szappanosítható lipidek olyan a növényi zsírokban természetesen jelen lévő anyagok, és melyek bőrápoló tulajdonságaik miatt kerülnek felhasználásra a bőrtápláló termékekben. Az összetevőt Hydrogenated Ethylhexyl Olivate-al vegyítve a szilikonfélék természetes alternatívájának tartják, mivel rendkívüli sima, selymes, púderes érzést hagy a bőrön.

Squalane eo 1 0