Yamuna

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: PAncsi79, Módosítva: 2015. június 24.

Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online

PAncsi79

2016. április 27.

Mályva-pink árnyalatot rendeltem meg, nagyon szép, szaténfényű színe van.
Jól pigmentált, ami szuper, mert kevés kell belőle és nagyon (nagyon-nagyon) sokáig elég lesz, másrészt óvatosan kell vele bánni, nehogy bohócorcákat színezzünk magunknak.
Én is a tetőbe szórok ki egy keveset és azt dolgozom el az orcáimon.
A színe nagyon tetszik (biztosan rendelek majd még más színt is), ha kedvem tartja, használom a szememre is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 27.

Mályva-pink árnyalatot rendeltem meg, nagyon szép, szaténfényű színe van.
Én is a tetőbe szórok ki egy keveset és azt dolgozom el az orcáimon.

zsebcuki

2016. február 15.

Nincs is más pirosítom.Imádom.Cseresznyefa árnyalatban tökéletesen passzol az arcbőrömhöz.Az adagolást illetően tudok csak negatívumot megemlíteni.Azokon a kis lyukakon elég nehéz,úgy kikocogtatni,hogy tényleg annyi mennyiséget kapjak amire szükségem van...negyede repül szanaszét...és mindig több marad a kis tégelyben. :( ecsettel meg se próbáltam felvinni csak az ujjaimat használom.Ettől függetlenül 5 csillag mert a termék szuper,a kiszerelés meg talán egyszer jobb kivitelt kap,mert az alapozóknál is ugyanez a helyzet,bár ott legalább lehet ecsetet használni,és visszajátszani a port. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 15.

piroslili

2015. november 18.

Igazi tökéletesség. Akinek elege van a mű összetevőjű Chanel-ekből, ez ugyanaz a kategória természetesben. Fixálni ugyan nem árt :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

Lizimalac

2015. június 10.

Imádom :) Természetes hatást kelt, mint a többi yamuna termék, és nagyon sokáig elég. Az ára is kedvező és nagyon jó az összetevőlistája. Mindenkinek csak ajánlani tudom! Amire figyelni kell, hogy a weboldalon élénkebbnek hatnak a színek, én kicsit sötétebb színt szerettem volna ( a mályva-pinket rendeltem, de a rózsáson is gondolkodtam :) ), de végül nagyon megszerettem. :) Több színt is ki fogok próbálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 10.

meehecske3

2015. március 9.

Nekem a mályva-pink árnyalat van meg. Iszonyatosa kevés kell csak belőle, és igazán természetes arcpírt ad. Felvitele: a dobozka tetejébe célszerű egy picit kiszórni, és utána ecsettel szépen lehet vele árnyalni. Nem szabad sokat használni belőle, mert a pigmentek elég intenzívek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 9.

Anettka

2013. december 1.

Kissé szkeptikus voltam, mikor ezt a terméket vettem a Beauty Forumon idén, de használom az egyik árnyalatát, és teljesen meg vagyok vele elégedve. Nem teljesen matt, van egy szolid fénye, jól el lehet dolgozni, tartós, szóval bevált!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 1.

Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.