Yamuna

Ár:   420 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csirsz, Módosítva: 2012. március 9.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Szappanok

Kellemes citromfű illatú szappan. Nyugtató, de egyben élénkítő hatású is. Bőrápoló, antiszeptikus hatású.

Kiszerelés: 125 g

Heloise

2015. február 9.

Ennek még szebb összetevői vannak mint a másik zacskós változatának, de mindkettő nagy kedvencem. Amikor nem állok úgy anyagilag, hogy a drágább és natúrabb szappanmárkákat tudom megvenni, akkor csakis ezeket veszem újra. Sajnos nem mindegyik Yamuna szappannak vannak ilyen szép összetevői, ezért érdemes az INCI listákat vásárlás előtt mindig végigpillantani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 9.

csiniteki

2015. január 28.

Jól habzik, bőrradírnak is tökéletes a citromfű darabkák miatt, intenzív élénkítő illata van és 100%-ban természetes összetevői. Ha nagyon zsíros a bőröd akkor tökéletes ,normál bőrre szárít.Évek óta használom,szeretem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 28.

kepiroanett

2015. január 23.

Intenzív illata van, ami sokszor használat után sem csökken. A citromfűdarabkáknak köszönhetően, bőrradírnak is tökéletes. Csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 23.

szevin007

2015. január 12.

Szeretem, van neki zacsis fajtája is. Tudjátok, amiket már nem ebben a papír formában árulnak, hanem zacskóban. Megvettem, mert azt gondoltam, hogy a kettő ugyanolyan, de nem. Én ezt ajánlom, tiszta összetevők, finom illat, és, amit nagyon szeretek benne, hogy krémes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 12.

zsofia93

2014. június 5.

Kb 1 éve használtam, de még mindig megvan több, mint a fele, nekem nem tetszettek benne a citromfű darabkák :( egyébként jó szappan, jól habzik, különösebb bajom nincsen vele :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 5.

drica

2013. október 26.

Natúr termék, az egész családba beleszerettem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 26.

Natúr termék, az egész családba beleszerettem. :)

kalmaniki

2013. július 5.

Még évekkel ezelőtt használtam ezt a szappant és nagyon szerettem, erős citromfű illata van, ami használat után is megmarad, jól habzik és kiváló a pattanásos bőr ápolására, az összetevői pedig 100%-ig természetesek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 5.

Timorka

2013. június 10.

Nagyon kellemes illatú szappan. Egyáltalán nem szárít, kellemes tapintású a bőröm fürdés után.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 10.

marta.kisasszony

2013. február 10.

Állaga, illata kiváló, kifejezetten szimpatikusak a kis citromfű darabok benne amik jól radírozzák a bőrt. Kellemesen frissít, természetes érzést nyújt, nincs "WC frissítő"-szerű illathatás. Arcomra ritkábban használom, de ott sem szárít (mondjuk én egyből hidratálok arclemosás után). Meglepően sokáig elég, ellentétben pl. Dove szappanokkal, amik nagyon hamar fogynak. Teljes pontszám jár még az újrahasznosított csomagolópapírért is. Az árára már nem emlékszem, de nem volt tragikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 10.

Oraculum

2012. október 28.

Szeretem az illatát Én főként az arcomra és a hátamra használom, ahol gyorsabban zsírosodik a bőr.
Egyáltalán nem szárít, magyar termék, nincs benne káros agyag és én herbáriában 450Ft-ért szoktam venni.
Nagyon megéri Én legalábbis nagyon megvagyok vele elégedve és szeretem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 28.

Nagyon megéri Én legalábbis nagyon megvagyok vele elégedve és szeretem:)

Ez az összetevő kombináció a szappanok egyik alapanyag kombinációja, melyet pálmaolajból és kókuszolajból állítanak elő. Az összetevő kombináció erőteljes felületaktív anyag és tisztítószer.