Yamuna

Ár:   420 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csirsz, Módosítva: 2012. március 9.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Szappanok

Kellemes citromfű illatú szappan. Nyugtató, de egyben élénkítő hatású is. Bőrápoló, antiszeptikus hatású.

Kiszerelés: 125 g

vavyana

2012. augusztus 8.

Jól habzó, élénkítő szappan. Fürdéshez használom és egyáltalán nem szárítja a bőrömet a tusfürdőkkel ellentétben!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 8.

Rege

2012. július 8.

Puha, krémes, habos, a nyári melegben pedig kimondottan üdítő. Nem tetszene ennyire, ha homogén lenne, de citromfű darabkák vannak benne, tényleg mint egy darab természet, ahogy enyhén radíroznak azok a kis "zöldek". Az illata sem zavaró.
Update: Csak ezt használtam az utóbbi napok kánikulájában, s ennél frissítőbb élmény nem lehet a zuhanyozás - nagyon-nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 8.

little.strumfita

2012. május 29.

Egyszerű, a célnak épp megfelelő, jól habzik, jól tisztít. Azt hittem, beteg asszociációim vannak, mert nekem is a vonat WC-illatosító jutott eszembe először, de most nevetve megnyugodtam :) Meg lehet szokni, már nem zavar. Legalább szívesebben megyek ezentúl a MÁV mosdóiba :S

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 29.

jns.melinda

2012. május 8.

Ennek a műanyag zacsiba csomagolt változatát próbáltam (gondolom ugyanaz). Hatásra, érzésre tetszett, szépen radíroz a növény benne (emiatt gyorsabban fogy). Viszont anyukámmal sokat nevettünk azon, hogy szerintünk vonat WC ,,illata" van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 8.

geucsa

2012. május 8.

Olyan erős citronella illata van, hogy szúnyogriasztónak is kiváló. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 8.

Olyan erős citronella illata van, hogy szúnyogriasztónak is kiváló. :)

guccigirl

2012. március 26.

Én már hónapok óta ezzel mosom az arcom (előtte arctisztító tejjel leszedem a sminket). Nagyon tisztának érzem utána a bőrömet. Engem pont annyira szárít, amennyire kell, és utána egy elég gazdag krémet használok, szóval ebből nincs baj. Sokáig elég egy tömb, szóval nagyon megéri az árát. Az illata nem zavaróan erős, és külön jó, hogy nem képződik óriási mennyiségű hab az arcomon, így könnyen le tudom mosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 26.

tothdyna

2012. március 20.

Az egyik kedvenc kézmosó szappanom, nagyon finom az illata. Mellesleg ezzel mosom a sminkecseteimet is, szuperül eltávolítja belőlük a festéket és szerintem a szőrök is szeretik. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 20.

lionshare

2012. március 20.

Valóban élénkítő hatású, kissé szárít az arcon, az illata finom citromfüves, és citromfű szálak masszírozzák, ápolják a problémás részeket, én peelingre, narancsbőrre is használom jó eredményekkel alaposan bedörzsölve a bőrömbe zuhanyozáskor - nem állandó jelleggel - pl. has - comb - csípő - fenék tájra. Szerintem ilyen területekre kiváló, illetve kedvező az ára is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 20.

naiva

2012. március 15.

Az első yamunás és egyben az első natúr szappanjaim egyike volt. Az illatát szerettem, viszont hosszú távon egy picit szárított. Néhány hete megint vettem egyet, de azt már csak kézmosásra használom és arra tökéletesen bevált nálam/nálunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 15.

Ez az összetevő kombináció a szappanok egyik alapanyag kombinációja, melyet pálmaolajból és kókuszolajból állítanak elő. Az összetevő kombináció erőteljes felületaktív anyag és tisztítószer.