Yamuna

Ár:   420 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   125 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: norika18, az összetevőket feltöltötte: Zsófi, Módosítva: 2013. szeptember 13.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Magas ásványi anyag tartalma regenerálja a bőrt.

Kiszerelés: 125 g

Szilvikriszti

2019. december 8.

Radírozásra nagyszerű, de ezen kívül mást nem vettem észre. Mondjuk a zuhanyzó aljában leül belőle az iszap. Szerintem soha nem fog elfogyni, pedig fél éve biztos használom naponta- kétnaponta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 8.

kalen

2018. augusztus 8.

A kedvenc szappanom. Klasszisokkal jobb mint más fekete szappan. Arcra és testre is használom. A benne lévő szemcséknek köszönhetően jól radíroz, jól tisztít, szabályozza a faggyúműködést. Inkább zsíros, vegyes bőrűeknek ajánlott.
+És az ára is kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

+És az ára is kiváló.

heva1991

2018. január 8.

Kellemesen radírozta a bőrömet. De nem szabad túl sokat használni, mert akkor nagyon tud szárítani.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

dorinahezso

2017. december 11.

Testradírnak már többször újravettem. Nagyon jó termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

Testradírnak már többször újravettem. Nagyon jó termék.

klarimari91

2017. március 23.

Nagyon jó bőrradírnak, összehúzza a pórusokat. Nem olyan régóta használom, de egyelőre elégedett vagyok:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

TimyeK

2017. január 29.

Érdekes, egy szappanról az embernek csak a viszkető száraz arcbőr jut eszébe. Ezzel ellentétben pozitívan csalódtam, nem húzza, nem szárítja ki az érzékeny arcbőröm. Szépen tisztítja a bőröm, összehúzza a pórusaimat és finoman radíroz is. Este használom, még reggelre sem zsírosodik ki az arcom. Lassan fogy, szeptemberben vettem, most tartok a felénél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

BrigittaS

2016. szeptember 13.

Nagyon szeretem hogy darabos, így bőrradírnak is megfelel. Jól puhítja és hidratálja a bőröm, nem húzódik és nem is viszket utána, mint általában a szappanoktól szokott. Sokszor újravettem már. Viszont anyának érzékenyebb a bőre és szerinte olyan mint a smirgli :D Úgyhogy aki olyan szerencsés, hogy babapopsi bőre van óvatosan vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

emagdi

2016. január 4.

A hatásáról nem tudok nyilatkozni, mert igazából semmi különöset nem tapasztaltam ezzel kapcsolatosan.
Viszont: csak az vegye, aki nagyon szeret mosdókagylót-kádat takarítani, illetve nem zavarja, hogy állandóan "sáros" a szappantartó környéke... :)
Még csak egy hete van használatban, de már nagyon várom, hogy elfogyjon!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 4.

Még csak egy hete van használatban, de már nagyon várom, hogy elfogyjon!!!

daniella96

2015. november 8.

ez a legjobb BŐRRADÍR szappan! Érzékeny bőrűeknek nem ajánlanám mert nagyon durván radírozza a bőrt mert darabos a szappan. Próbáltam már bőrradírt is meg bőrradíros szappant is de ez a legjobb szerintem. Rá kéne írni a csomagolásra hogy bőrradír szappan mert mikor megvettem azt hittem csak egy sima szappan. Illata nincs de nem is baj. Szép puha lesz fürdés után a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 8.

NkunniT

2015. október 3.

Sok szappant kipróbáltam már és ez a legjobb, eddig. 😊Ennél éréztem azt legelőször, hogy wáááóóó.Imádom a darabkákat benne és puha lett a bőröm, nem szárított.Az arcom is szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 3.