Yamuna

Ár:   419 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: robszinka10, Módosítva: 2015. május 11.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Yamuna Hévíz Térségi Gyógyiszapos Hidegen Sajtolt Növényi Szappan nemcsak az ízületi fájdalmakat csökkenti, hanem a bőr rugalmasságát, életteliségét is visszaadja. Finom illatával kiváló arcmosásra is.

andreax

2019. szeptember 29.

Csodát vártam tőle, de nem érzékeltem semmi különöset azon kívül, hogy a víz ami rólam lefolyt fürdés közben, barnás fekete volt, mintha hónapok óta nem fürödtem volna. Nem szárította ki ugyan a bőröm, de nyáron használtam. Nyáron nem szokott kiszáradni, húzódni a bőröm. Arcomra nem próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

isabelle007

2018. július 2.

Csodaszappan! A kevert, problémás bőrömet kiválóan tisztítja, teljesen megújult az arcom tőle! Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 2.

Helene

2017. október 30.

A mini szappan csomagban volt ez is. Fürdésre és kézmosásra használtam el. Nem szárította ki a bőrt, de csodát sem művelt vele. Még szerencse hogy csak kis mini szappan volt ebből. Nagyon durva darabok vannak benne, így dörzsölésnél óvatosan kell használni, nehogy megkarcolja, felsértse a bőrt. És amit nagyon nem szerettem hogy tiszta fekete volt a fürdőkád tőle. Sikálhattam egy darabig. :/ Egy biztos többet biztos nem fogom megvenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 30.

Destinyh

2017. június 5.

Nagyon nehezen szereztem be, nálunk nem is kapható(a városban ahol lakom), szóval ha elfogy akkor biztos hogy rendelni fogok.:D Nem szárít, imádom az illatát, amióta használom a bőröm sokkal szebb, nincsenek nagy gyulladt pattanásaim. A bőröm zsírosságán is sokat javított. Nagyon szeretem!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 5.

TimyeK

2016. szeptember 22.

KM-en olvastam róla először, nagyon nehezen sikerült beszereznem. Szappant eddig csak kézmosáshoz használtam, mindig tartottam tőle, hogy bármilyet veszek, csak ront a zsíros bőrömön. Első használat során megijedtem, mert nagyon lemattította az arcom, tartottam tőle, hogy reggelre teljesen kiszárad a bőröm. Szerencsére nem így történt. Két hete használom, a bőröm szép tiszta és nyugodt; lehúzódtak a pattanásaim. Elektromos arckefével is kipróbáltam, először túl erősnek tűnt a szemcsék miatt, de puhább sörtéjű kefével nagyon jól működik. :) A szemcsék kifejezetten tetszenek benne, főleg, amikor a hátamon használom. Tetszik, hogy nagyon keveset kell felvinni a belőle és így is szépen habzik, tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

trixie22

2016. június 2.

Számomra fantasztikus élmény volt ezt a szappant használni, hiszen úgy érzem sokkal de sokkal jobban tisztít mint a drogériás kinyomós fajták.. Bátran ajánlom mindenkinek akár csak kipróbálásra, hiszen amióta használom nekem is egyre kevesebb a pattanásom. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 2.

Gyevocska

2016. március 26.

Mielőtt ráleltem volna Borzáékra, ezt használtuk a férjemmel. Nem volt nagy dobás. Rontani nem rontott a bőrünkön, de nagyon nem is használt.
Akkor persze még nem nagyon néztem az összetevőket, de eszembe nem jutott volna, hogy egy ilyen szappant is el lehet rontani! Mondja má' meg valaki, hogy minek bele piros pöttyös parfüm??? És glycerin?
Egyébként ár-érték-összetevő arányban még mindig a Borza a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 26.

Egyébként ár-érték-összetevő arányban még mindig a Borza a legjobb.

Amphitrite

2016. február 14.

Arca használom pattanások és zsírosodás ellen a Kiko 'cleansing konjac sponge'-al....tökéletes!! Így használva fel sem tűnt, hogy szemcsék is vannak benne, de a radírozáshoz más terméket használok. Eddig féltem szappant használni bárhova a bőrömre, de gondoltam az iszapos egy próbát megér...és végre nem csalódtam! Segít a zsírosságot csökkenteni is. Kb a második-harmadik használat után már észrevehető volt a különbség...és így egy hét után az összes pattanás eltűnt, új sem jelent meg, ami számomra csoda, ugyanis nyár eleje óta küzdök a pattanások ellen. Ezentúl biztos nem fogok bolti-drogériás arctisztítókat vásárolni, mert egyre csak az az érzésem, hogy többet ártanak, mint használnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 14.

Zsokaa

2016. február 14.

Rendeltem, azt hittem feketés lesz a színe, de szürke volt. Arcra akartam elhasználni, de annyira nagy és durva szemcsék voltak benne, hogy testre és kézre használtam végül, mert nem szeretek semmi ilyesmit kidobni. Még kis kavics is volt benne.
Hát nem ilyenre számítottam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 14.

Hát nem ilyenre számítottam.

Powderpuff Girl

2016. február 13.

A gyógyiszap a problémás bőrömre nagyon jó hatással van, az arcomra is szoktam használni, a piros pattanásokat lelohasztja. A szemcsék kissé durvák benne, így csak óvatosan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 13.