Yamuna

Ár:   380 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tenyitomi, az összetevőket feltöltötte: chicoye, Módosítva: 2011. szeptember 5.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Szappanok

Kiszerelés: 100 g

little.strumfita

2013. március 10.

A valaha próbált legfinomabb illatú szappan, krémes habbal, ám a növényi részek túl nagyok, alig mennek le a lefolyón. Zuhanyzás után úgy néz ki a kád, mintha döglött legyekkel lenne tele. Annyira szeretem viszont, hogy még ezért sem tudok levonni tőle egy csillagot sem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 10.

miomio

2013. március 2.

Nagyon finom illata van, kellemes érzés használni. Tusoláshoz használva az én bőrömet szárította. Azért hagytam abba a használatát, mert a zuhanykabin lefolyóját a virágdarabok kezdték eltömíteni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 2.

stassy

2013. március 2.

Nagyon finom az illata, és csak egy ici-picit szárít. Szeretem ahogy előkerülnek belőle a virágok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 2.

azursatellite

2013. január 5.

Az illata csodás, nem szárít, nagyon jó érzés vele fürdeni és illatos maradok utána egy darabig. Egy hibát találtam csak benne ami jellemző azokra a szappanokra amikben ilyen-olyan darabok vannak - fél cm-es korába eltörik és utána csak akkor tudom elhasználni ha van időm és kedvem vadászni utánuk a kádban. Azért ez nem veszi el tőle a kedvem, mert összességében nagyon megkedveltem és újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 5.

Rege

2012. október 22.

Állaga, habja, sőt valamiért picit még illata is emlékeztet a körömvirágosra - aki azt szerette, ezt is fogja. Krémes, illatos, dúsan habzó, nem szárad ki, nem repedezik be. Arcmosásra használom. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Az ár-érték arány tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 22.

terke29

2012. szeptember 9.

Most(többek között)ez van használatban.Évek óta veszem ezt,és a mandulamagos verziót,nagyon szeretem őket.Ebben a szappanban is vannak kis növényi részecskék,amelyek finoman radíroznak,nem szárít,az arcomat is ezzel mosom,a pattanásaim fogyatkozni kezdtek,és az illata is nagyon tetszik.Ár-érték arányban is minden ok,vele,hozza amit ráírtak,és nekem 3 hét alatt fogy el.Kellően habzik,nem törik.Ami nekem még tetszik,az az,hogy használat után viszonylag rövid idő alatt megszárad,és nincs rajta az a nyálkás vizes réteg,mint egy normál szappanon.Kb.400ft-ba kerül,és mostmár a Tesco-ban is kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 9.

anianiko

2012. március 4.

Jó habzású, kissé szárító szappan. Az illata nekem nem jön be, már alig várom hogy elfogyjon. Ezek ellenére próbálkozom a márkán belüli más termékekkel, mert vannak azért jó tapasztalataim (pl. Yamuna Izsóp szappan)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 4.

Maja

2012. január 21.

Illata enyhe,kemény állagú,jó habzásó,nekem kicsit szárító hatású ,de árban meglepően kedvező szappan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 21.

stella06

2011. december 21.

Nem nagyon szoktam figyelni arra, hogy a kozmetikumaim natúrtermékek legyenek (bár mióta rászoktam az itteni olvasgatásra, némileg jobban figyelek, hogy azért ne is legyenek túl károsak:D), de ezek a Yamuna szappanok bejöttek!A teafás után kipróbáltam ezt is, és ez is tetszik. A pattanások ellen talán kicsit kevésbé hatásos, mint a teafás, de azért elbánik azokkal is. Szárítani mindkettő szárít - végülis szappanokról van szó. Ennek a változatnak számomra nagy előnye, hogy a benne lévő virágok miatt gyengéd radírozásra is alkalmas, nem kell az általam kevésbé kedvelt "karcolós" radírokkal bajlódni. Az illata finom, kicsit édesebb, és viszonylag sokáig érezni. Szóval megkedveltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 21.

loraren

2011. november 21.

Szárítja a bőrt. Az érzékenyet (engem) legalábbis igen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 21.

Szárítja a bőrt. Az érzékenyet (engem) legalábbis igen.

Gyulladáscsökkentők: Anthemis Nobilis (Chamomile)

Kamilla. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.