Yamuna

Ár:   419 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: yoko95, Módosítva: 2015. március 10.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Szappanok

"Irritált, viszkető, ekcémára hajlamos a bőröd? Vagy teljesen egészséges a bőröd, de szereted, ismered a levendula gyógyhatásait, illatát?
Ha a levendula legtermészetesebb formáját keresed egy tisztálkodószerben, akkor a Yamuna téged szeretne kényeztetni a Hidegen Sajtolt Levendula Növényi Szappannal, ami kizárólag hőkezelés alkalmazása és állati összetevők felhasználása nélkül készült!"

Luunar

2020. január 27.

A levendula illat nagyon kellemes, és nagyon tetszenek benne a levendula darabok. Fürdéshez használom, nem szárít, rendesen tisztít és habzik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 27.

BlindedByLipstick

2020. január 9.

Az egyetlen szilárd szappan, ami nem szárítja ki a kezem! Imádom az illatát, igazi levendula, a dédimet juttatja eszembe, valahányszor használom. :) Ráadásul az ára is a vicc kategória, hetek óta használom, még több, mint a fele megvan. Tutira újra fogom venni, ha elfogy!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

Lilyvalentine

2019. november 29.

Nagyon szeretem, imádom a levendula illatát, és ennek nincs semmilyen mű illata, mint pl sok levendulásnak mondott tusfürdőben. Az ára és a hatása is remek, én fürdéshez szoktam használni, arcra még nem próbáltam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 29.

Fairy0124

2019. szeptember 22.

Megvettem, innen néztem ki, hogy melyik az a Yamuna szappan, amiben nincs illatanyag. Erre hazahozom, és itthon látom, hogy van már benne! Emiatt mérges vagyok, mert direkt olyat kerestem, ami csak a természetes illatanyagát tartalmazza. Nem értem, ezt most miért kellett megváltoztatni? Ettől függetlenül változatlanul szeretem, illatát, habzását, ahogyan a kis levendula darabok kipotyognak belőle, csak ezen meglepődtem. Bízom benne, hogy az ekcémámat nem hozza ki....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Kremcica

2019. augusztus 18.

Végre a közelben lévő százforintos bolt kínálata is kicsit frissült és Yamuna termékeket is lehet kapni. Egyből lecsaptam a szappanokra, gondolván csökkentsük a műanyagszemetet és előbb folyékony szappan helyett használom, majd ha bejött tusfürdő helyett is ezt használom. Tetszett a minimál papírcsomagolása és a színe (igaz ez a hozzáadott színezék) az illata pedig elképesztően finom. Eleinte míg sorra került a szekrényemben tároltam és minden alkalommal hogy kinyitottam az ajtaját erőteljesen lehet érezni a levendula illatot. Kellemes lágy szappan, de nem túl lágy hogy hamar szétessen. A levenduladarabok picik furák, főleg zuhanyzáskor de meg lehet szokni. Nem érzem hogy hidratálna, de nem is szárítja a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

Dea

2018. november 16.

Jól habzik,nem zavarja a bőröm, a levendula illatát nem annyira érzem, viszont a környezetbarát csomagolása miatt,és azért mert magyar termék vennék még belőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 16.

petrovicsberta

Korcsoport: < 18
2018. november 12.

Nekem egyáltalán nem vált be, mondjuk sok csodát nem is vártam. Nem tisztította meg az arcom normálisan. Nagyon zsíros lett az arcbőröm 2-3 óra után. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. november 12.

Ennie86

2018. március 9.

Imádom ezt a szappant! Egy igazi csodaszer!! :) A fürdés egy álom vele. Relaxáló, nyugtató, és egyben az illata is csodás. Nem viszketek a használat után és ami nagy szó, nem kell utána testápoló. IMÁDOM!! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 9.

nitacica

2017. augusztus 3.

Imádom, imádom, imádom az illatát. Levendulamániás vagyok így nem csoda. Az én bőrömet nem szárítja és különösebben a levenduladarabok sem zavarnak max mikor arcot mosok :D Nálam egyértelműen újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Helene

2017. július 1.

Mini szappan csomagban volt ez a levendulás darab is. Fürdésre próbáltam ki. Nem szárította ki a bőrömet, de nem volt semmilyen "Wow" hatás. Túlságosan sokkalom benne azt a sok levendulavirágot. Bosszantó állandóan kiszedni a fürdőkádból. Nekem fürdés szempontjából a másik Yamuna szappan, ami kézzel készített levendulás szappan jobban bevált. Így ha levendulás illatra vágyok, akkor maradok annál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 1.

További info az összetevőről a KM-blogon >>