Yamuna

Ár:   419 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: uaim, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. augusztus 11.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Szappanok

"Pattanásos, gyulladt, furunkulus kialakulására hajlamos a bőröd? Akkor számodra A Yamuna Körömvirágos Hidegen Sajtolt Növényi Szappan kínálhat megoldást! A körömvirág az egyik leghatékonyabb „bőrtakarító“! Kipucolja a gyulladások során keletkező, fertőzött nedveket és a bőr lemosásával kíméletesen ápol!"

Caitlin1222

2020. január 10.

Nem igazán érzem az illatát néhány használat után (mintha csak a külseje lenne illatosítva), de jól tisztít, ugyanakkor nem szárít és pattanásaim sem lettek tőle mint sok más szappantól. Részemről semmi különleges (jobban tetszett a ferencesektől vásárolt rózsaszín agyagos szappan) de rosszat sem tudok írni róla. Arctisztításra megfelel. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 10.

Tealover

2019. december 23.

Kézmosásra, mosakodásra használom.
Elég sokáig bírja, ha nem ázik folyamatosan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 23.

Kézmosásra, mosakodásra használom.
Elég sokáig bírja, ha nem ázik folyamatosan.

SpinnerCat

2019. december 15.

Kézmosásra használtuk a minit, még párom is megjegyezte, milyen finom az illata, és kellemes a használata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 15.

andreax

2019. szeptember 29.

Kozmetikusom ajánlotta, hogy, mivel grízes a bőröm, ha körömvirágos szappannal mosom meg, és azzal mosom le a sminkem, nem lesz annyi gríz az arcomon. Igaza volt. Ráadásul mikor rátaláltam erre a szappanra, nagyon megörültem, mivel nem szárítja a bőrt. Azóta, mióta ezzel mosom az arcom, télen sem szárad ki az arcbőröm. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Csobanka

2019. szeptember 7.

Remélem a jó szappanhoz írok mert az én körömvirágos szappanom tele van virágszirmokkal. Első 1600 forint alatti szappanom, ami nem szárítja a bőröm. Érdemes úgy használni, hogy az ember átdörzsöli vele magát. A zuhany alatt, mert a virágszirmok, így fejtik ki masszírozó hatásukat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

ViRaG003

2019. május 21.

Nagyon szeretem az allagat hogy konnyen hasznalhato es erzem hogy nem vegyszeres.taplalja a bort es hatekonyan tisztit

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 21.

judit0206

2019. május 14.

Engem is az illata fogott meg, nem is olvastam, hogy milyen jótékony hatásai vannak. És nem is csalódtam szerencsére, élmény vele a fürdés :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 14.

mese0211

2019. április 17.

Arctisztításra használom napi rendszerességgel, nagyon szeretem az illatát, nekem megfelelően tisztít, nem szárítja az arcomat és a hegeken, pirosságon is enyhített. Nagyon sokáig elég és az ára is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

esztes2468

2018. november 8.

Nagyon nagy szerelem lett az illata első érintkezés után, nem tolakodó, kellemesen finom, viszont annyira nem tartós, ami nem is baj számomra. A bőröm (lábaim, könyököm, kezem) extra száraz, de olyan mértékben, hogy nyáron is kenni kell, ilyenkor meg napi háromszor, hogy ne legyen már olyan száraz, hogy vérzik néha... egy hónapja használom a szappant, és nekem nagyon bevált - nem emlékszem, hogy egy-két alkalmat kivéve, kellett volna testápolót használnom. Barátomnak ajánlottam most a pattanásos hátára, elkezdte használni, így majd ha bevált neki, updatelek. Olcsó is, vegán, viszont az egyedüli hátránya, hogy pálmaolaj van benne, ami a környezettudatosság miatt fájó pont. Biztosan újraveszem, egy alap szappannak most beillesztem a repertoáromba.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

Dea

2018. szeptember 25.

Nagyon kellemes illata van, nem venném újra mert van benne parüm,pedig nagyon bejött, jól habzik, nem szárít :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 25.