Yamuna

Ár:   419 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: uaim, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. augusztus 11.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Szappanok

"Pattanásos, gyulladt, furunkulus kialakulására hajlamos a bőröd? Akkor számodra A Yamuna Körömvirágos Hidegen Sajtolt Növényi Szappan kínálhat megoldást! A körömvirág az egyik leghatékonyabb „bőrtakarító“! Kipucolja a gyulladások során keletkező, fertőzött nedveket és a bőr lemosásával kíméletesen ápol!"

pirosubi

2012. október 13.

Nagyon jó, kellemesen tisztít, finom illata van, nem szárítja a bőrt. Mióta ezt használom, nem is tudnék mást elviselni magamon, múltkor Dove szappant használtam, és utána nagyon kellemetlen, sikamlós maradt a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 13.

Laci

2012. szeptember 22.

Nagyon szeretem, mikor nincs kedvem a tusfürdőhöz és virágszirmokra vágyom, akkor jön ő, a nagy Ő szappan. Fantasztikus az illata, meg is mondom miért. Eddig nem is gondolkodtam rajta mire hasonlít, míg végül rájöttem: Versace The Dreamer leszáradása a bőrömön pont ilyen illatú, egyszerűen imádom. Aki szereti a Dreamer álmodozó hangulatát, az tegyen próbát vele. Át is neveztem: Yamuna The Dreamer szappanra. Zuhanyzás után betölti az egész lakást, igazi aromaterápia a használata. Egyáltalán nem szárít, szépek az összetevői és még olcsó is. Ilyen egy tökéletes szappan. A szirmok meggyőztek, hogy ebben tényleg van körömvirág. Csúcs portéka! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 22.

kawa.kriszta

2012. augusztus 27.

Hát én is vettem egyet! Az üzletben nem igazán tudtam eldönteni melyik legyen, de mivel már itt utána olvastam a véleményeknek, a körömvirágosra esett a választásom. Soha nem használtam még ilyen kézműves szappant, és nem is tudom hogy miért nem?!?!?!?! Még csak kézmosásra használtam, a bőröm kellemesen puha lett, az illata diszkrét és... csak.... tiszta. Máshoz nem tudom hasonlítani, ez a tisztaság illata! Az arcomra is meg fogom próbálni....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 27.

La Roue De La Fortuna

2012. augusztus 24.

Én már hónapok óta szappannal tusolok/fürdök, ez eddig messze a legjobb szappan!!! Az illata mesésen természetes, kicsit sem szárít, mint a legtöbb szappan és egyszerűen remekül tisztít. Az illata nem tolakodó, nagyon finom és teljesen uniszex.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 24.

Kisani

2012. augusztus 13.

Zuhanyzáshoz használtam, az illata miatt nagyon szerettem, de sajnos száraz volt a bőröm (nem tudom, hogy ettől-e, vagy az agyonklórozott víztől). Lehet, hogy újra veszek majd, Yamunától ez a fajta, és a narancsos-fahéjas vált be leginkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 13.

szaboszaffi

2012. augusztus 6.

Már több hete ezzel a kis szappannal kezdem az arclemosást, nagyon meg vagyok vele elégedve. Rendszeresen sminkelem is magam, természetesen a szemkörnyék kivételével számomra festéklemosásra is alkalmas. Finom puha marad a bőröm tőle, látványosan javult az arcbőr állaga is, sokkal frissebb és feszesebb, nem olyan laza és petyhüdt (ki kell mondani, sajna ilyen volt), mint előtte más lemosók mellett amiket próbáltam. Én úgy vettem észre, nem szárít, bár a Bioderma Sébium micellás lemosójával még áttörlöm az arcom a használata után. A szappan illata maga számomra nagyon kellemes, nem zavaró. Az összetevői szépek, ami szintén mellette szól. A Yamuna általam használt eddigi legjobb szappanja, sőt életem eddigi legjobb szappanja, így nem kérdés, hogy újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 6.

kyra

2012. július 14.

a gyulladásokat körülbelül egy héten belül lehúzza tehát nem azonnal. viszont az arcon lévő kisebb pattanásoknak már másnapra eltüntetni. a tévhitekkel ellentétben hegekre nem gyógyír! ezen kívül a bőr fantasztikusan puha lesz. ha ezt a terméket választod az biztos hogy a testápoló miatt nem kell hogy fájjon a fejed! állaga és illata igazán kellemes a kis körömvirágok sem zavaróak sőt :) biztos, hogy újra fogom vásárolni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 14.

bergamott

2012. július 10.

Egy férfi családtag kapta, akit nem hoz különösebben lázba, hogy mit használ, ezért nagy szó, hogy külön kifejezte, hogy mennyire bejön neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 10.

petracska13

2012. július 3.

Bevallom: bűnöztem! Most, hogy a Rossmann-ban akciósak a hidegen sajtolt Yamuna szappanok a raktáron lévő összes illatból hazajött velem egy-egy darab. Ez a körömvirágos a kedvencem! Egyet kell értenem Livomivoval, ez a tökéletes szappan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 3.

barikababa

2012. június 22.

Szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. június 22.

Szuper!