Yamuna

Ár:   419 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: uaim, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. augusztus 11.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Szappanok

"Pattanásos, gyulladt, furunkulus kialakulására hajlamos a bőröd? Akkor számodra A Yamuna Körömvirágos Hidegen Sajtolt Növényi Szappan kínálhat megoldást! A körömvirág az egyik leghatékonyabb „bőrtakarító“! Kipucolja a gyulladások során keletkező, fertőzött nedveket és a bőr lemosásával kíméletesen ápol!"

honey021

2012. február 14.

Tényleg a natúr szappanok rabja letten. Ezt is nagyon szeretem, bár intim mosakodónak nem használnám mivel az első fürdésnél picit csípett odalent. Jól habzik és az illata is szuper, már a párom is ilyet használ (hál istennek) Ő egy igazi tusfürdő mániás volt (mindig volt a polcon vagy 3-4 féle) Remélem nem csökken a lelkesedése! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 14.

Milli006

2012. január 27.

Arcra nem ajánlanám, hihetetlen módon szárít, pedig az én bőröm inkább zsíros... Viszont: lactacyd femina és társai helyett bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. január 27.

tenyitomi

2011. október 19.

Jó kis termék,jól habzik,illata enyhe de kellemes férfiaknak is megfelelő és nem szárítja a bőrt sőt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. október 19.

tothdyna

2011. szeptember 5.

A kedvenc Yamuna szappanom, talán ennek van a legjobb illata és annyira természetes. Bár ez utóbbi a többire is igaz. Most épp gyöngyvirágos van a szappantartóban, tegnap fogyott el a levendulás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 5.

adrikanemeth

2011. július 5.

A mandulás bőrradír szappanjuk a kedvencem. Imádom, ahogy lekoptatja az elhalt hámsejteket a bőröm felszínéről. Zuhanyzás után puha tapintású és kellemes illatú lesz utána a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 5.

naiva

2011. június 27.

Az első yamuna szappanomat ajándékba kaptam, azóta vagyok rabja a különböző natúr szappanoknak. Sokféle illatban próbáltam, de a körömvirágos lett a kedvencem. Nem szárít egyáltalán, isteni az illata és jól tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 27.

gwendolen

2011. június 23.

Levendulásat és mandulásat próbáltam eddig Yamunából, mind a kettő jól bevált, tetszett az illatuk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 23.

Csucsundra

2011. június 16.

Csak a citromfüveset próbáltam, most kézmosáshoz vettem, mert imádnivalóan természetes citrom/füves illata van. Totál natúr összetevők.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. június 16.

Crash08

2011. május 25.

Nagyon szeretem, én az arcmosáshoz használom, jó az illata, nem szárít, és tökéletesen tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. május 25.

uaim

2011. május 10.

Nekem nagyon kellemes, nem szárítja a bőröm, az illata isteni, teljesen más érzés utána mintha tusfürdővel fürödnék, nem is igazán kenem magam azóta testápolóval. A bőr normális marad teljesen. Bevállt

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. május 10.