Yamuna

Ár:   415-500 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2018. január 19.

Ár:   415-500 Ft
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Ez a szappan leginkább aknés, seborrheás bőrre ajánlott. Gyulladáscsökkentő, enyhe szárító, antiszeptikus hatású.

Ezek a szappanok nem hőkezeléssel készülnek, hanem kíméletes, különleges préselési technológiával. Ennek köszönhetően a szappanokban lévő gyógynövények, illóolajok és hatóanyagok csak minimális sérülést szenvednek: hatóanyagaik zavartalanul fejthetik ki a bőrre jótékony hatásukat. A termékek nem tartalmaznak sem állati eredetű összetevőket, sem mesterséges színezékeket. Kókuszzsír, pálmazsír és glicerin tartalmuk puhítja, ápolja a bőrt.

Kiszerelés: 125 g

*Megjegyzés: csomagolására "Ichtyol" van írva*

Cinicerha

2016. szeptember 1.

Nemrég kaptam egy ilyen szappant, igazából nem értem, hogyha az iktiol egy gyulladáscsökkentő, akkor az arcom átmosása vele mennyit segít. Általában az ilyen anyagok jobban teszik, ha pihennek a bőrön, de szappant nem merek ott hagyni még pecsételve sem, mert KO-zom a természetes védőréteget és ellensőlyozásként a kiszáradásra, a bőröm még több zsírt fog termelni. De mivel az iktiolra esködött az egyik kozmetikus anno, amikor próbált valamicskét segíteni a felnőttkori hormonzavaros aknémon a szokásos nulla segítséggel, ezért bízom benne, meglátjuk mi lesz az eredmény. A híres-neves általam beszerezhetetlen Ilcsis fekete szappanban is az van, most látom, no még több a bizodalom....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

Zsokaa

2016. augusztus 8.

Ha valami használ, akkor nem érdekel, hogy milyen az illata. De én ezt sajnos nem tudtam elhasználni a szaga miatt. Csak egy párszor mostam vele arcot. Így a hatását se tudom megállapítani, ezért hármast adok neki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

PiciCic

2016. augusztus 5.

Sikerült sebesre nyomkodnom az arcom,ezért valami gyors "csodaszert "kerestem. Teljesen véletlen láttam meg,gondoltam teszek egy próbát.Az "illata"engem a benzinre emlékeztet,de hamar elillan.Valóban eléggé szárít,de a pattanásoknak szerintem kell is. Sokat segitett, ennyi pénzért szinte csodaszer.Mindig lesz belőle itthon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

Alexandra19

2016. június 15.

Egy biopatikaban bukkantam ra, es mivel rettenetesen olcso volt, megvettem. A pattanasokkal segitett, szepen leszaritotta oket, de nekem nincs sok, inkabb mitesszereim vannak, es en ugy vettem eszre hogy azokkal nem segitett. Inkabb olyanoknak ajanlanam akiknek soka pattanasuk van. Rettenetesen szarit, ezert jol kell mellette hidratalni. Nem vettem ujra, mert nekem egy kicsit tul intenziv volt a hatasa, de ettol fuggetlenul egy jo termek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 15.

Xnano

2016. május 27.

Ketnaponta hasznalom a szarito hatasa miatt, es eddig elegedett vagyok vele.
Nyilvan nem lett tole bababorom de a meglevo pattiknal hasznos a gyulladascsokkento hatasa.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

Ketnaponta hasznalom a szarito hatasa miatt, es eddig elegedett vagyok vele.

Ailuj

2016. január 7.

Nekem egészen bevált ez a szappan. Csak az esti arctisztításnál használom és gyönyörűen leszed minden sminket, az utána következő tonikos teszten is átmegy, nem színeződik el egy kicsit sem a vatta! Utána természetesen hidratálni kell, de ezt lefekvés előtt amúgy is megtenném mindig. Egyértelműen csökkent a pattanások/mitesszerek száma, mióta ezt használom, nekem ötös, az ára pedig igen kedvező!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 7.

Loona

2015. december 2.

"Ha szégyenlős vagy és nem szeretnél a pattanásaiddal együtt élni, akkor ezt a szappant ajánljuk Neked. A kátrány (ichthyol) a fokozott faggyúmirigy-működésű zsíros, de vízhiányos bőr ápolója. Ilyenkor a bőr fénytelen, felülete kiszárad, gyakran hámlik, feszül. Az ichthyol hatékonyan segít ezt a problémát leküzdeni." - olvasható a csomagoláson. Hát, nálam sajnos valahogy másik irányba mozdultak a dolgok az alatt a bő fél év alatt, amíg ezt a szappant használtam arctisztításra arclemosó helyett, a fenti ígéretben reménykedve.

Igaz, ha tényleg a fent leírt módon néz ki a zsíros, de vízhiányos bőr, akkor nekem sose' vó't. Egy kozmetikusnak tanuló ismerős vetette fel, hogy mi van, ha a bőröm nem szimplán zsíros, hanem vízhiányos is, ezért zsírosodik olyan nagyon hamar. Nem sokkal később egy boltban szembe jött ez a szappan, és mivel jó áron volt, gondoltam, egy próbát megér.

Sajnos nem lettünk barátok. Az illata tényleg nem egy kellemes valami, de én elég hamar hozzászoktam, egy-két hét használat után már nem mondom, hogy nem vettem észre, de nem zavart egyáltalán. Azonban a használatától pont azt kaptam, aminek a megszüntetését ígérete: a használata előtt "csak szimplán" zsíros bőröm a használatától nagyon száraz lett, húzódott és hámlott, majd 1-2 órával a használat után megint ugyanúgy zsírosodott, ahogy előtte. Talán életemben először ezen szappan használata alatt tapasztaltam meg, milyen kellemetlen is az, amikor hámlásig szárad az arcbőr, pattanásom egyáltalán nem lett kevesebb, és a gyulladást se vitte le. Biztosan nem venném újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 2.

ami2015

2015. november 7.

Valóban erőteljes kátrány szaga van, de lemosás után már nem érezni. Nagyon szárít, így én is felváltva használom más lemosóval, viszont nagyon jó, de még csak 1 hete használom. Szerintem tudja azt, amit a Jimjams fekete szappanja, csak ez jóval olcsóbb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 7.

Nikk89

2015. október 29.

Én kb. egy-két hete használom ezt a fajta szappant. Szerintem egyáltalán nem büdös, teljesen rendben van az illata. Az első 1-2 használat után nagyon szárította az arcbőröm, de most már mintha nem szárítaná annyira. Jól tisztít, eléggé habzik, nekem eddig bevált, bár még nem régóta használom.Arra figyeljen mindenki aki először mos vele arcot, hogy szembe ne kerüljön, mert nekem véletlenül sikerült belemosnom és nem kicsit csípi, marja a szemet. Nem úgy, mint egy átlagos lemosó, vagy tusfürdő, hanem sokkal durvábban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 29.

szakszil

2015. szeptember 28.

előtte ilcsi feketeszappant használtam ez is tudja azt, csak olcsóbb

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 28.

előtte ilcsi feketeszappant használtam ez is tudja azt, csak olcsóbb

Ez az összetevő kombináció a szappanok egyik alapanyag kombinációja, melyet pálmaolajból és kókuszolajból állítanak elő. Az összetevő kombináció erőteljes felületaktív anyag és tisztítószer.

Az olajpala lepárlási terméke. A CosIng besorolása szerint antimikrobiális anyag, vagyis segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában. A Wikipedia információi alapján kénben gazdag összetevő, melyet gyulladásgátló, baktérium- és gombaölő tulajdonsága miatt 10-20%-os koncentrácóban olyan bőrbetegségek kezelésére is gyakorta használnak, mint az ekcéma és a pikkelysömör.